Dedra Piła szablasta DED7968, 1050W, 150mm, regulacja głębokości, ergonomiczny uchwyt
Polecana ofertaMedia Expert
319,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Dedra piła szablasta DED7968 to wszechstronne narzędzie do prac rozbiórkowych, idealne do cięcia metalu, drewna i tworzyw sztucznych. Wyposażona w 6-stopniową r... rozwiń
DEDRA Piła szablasta DED7968 20 zł na kolejne zakupy
319,00 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Pilarka szablasta to narzędzie średniej klasy przeznaczone do prac rozbiórkowych związanych z cięciem elementów konstrukcyjnych z metalu, drewna czy tworzyw sztucznych. Pilarka posiada 6-stopniową reg...
- Code: DED7968
- Ean: 5902628796806
- Producer: DEDRA
Dedra DED7968 Piła szablasta
319,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Czas ładowania akumulatora:0 h;Czas pracy akumulatora:0 min;Głębokość cięcia w drewnie:0 mm;Głębokość cięcia w metalu:0 mm;Gwarancja:36 miesięcy;Pojemność akumulatora:0 Ah;Poziom hałasu:87 dB;Prędkość...
- Brand: Dedra
- Ean: 5902628796806
- Gtin: 5902628796806
- Producer: Dedra
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Gwarancja | 36 miesięcy |
|---|---|
| Maks. głębokość cięcia (45 ) | 0 mm |
| Maks. głębokość cięcia (90 ) | 0 mm |
| Moc nominalna | 710 W |
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Pojemność akumulatora | 0 Ah |
| Poziom hałasu | 87 dB |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia | 3000 obr/min |
| Przeznaczenie | do użytku profesjonalnego |
| Rodzaj akumulatora | nie dotyczy |
| Seria | Dedra |
| Średnica otworu tarczy | 0 mm |
| Średnica tarczy | 0 mm |
| Waga | 0 kg |
| Wartość emisji drgań ah | 0 m/s |
| Wymiary | 0 cm |
| Wyposażenie | 2 brzeszczoty, instrukcja obsługi, szczotki elektrografitowe |
| Zasilanie | sieciowe |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 278,90 zł
Aktualna cena od 319,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 310,99 zł | Media Expert | - |
| 03.07.2025 | 289,00 zł | Media Expert | -21 zł |
| 03.08.2025 | 278,90 zł | Media Expert | -10 zł |
| 03.09.2025 | 319,00 zł | RTV EURO AGD | 40 zł |
| 03.10.2025 | 319,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.11.2025 | 299,00 zł | Media Expert | -20 zł |
| 03.12.2025 | 299,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.01.2026 | 319,99 zł | Media Expert | 20 zł |
| 03.02.2026 | 319,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.03.2026 | 319,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.04.2026 | 319,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.05.2026 | 319,00 zł | Media Expert | 0 zł |
| 11.05.2026 | 319,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 278,90 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 319,00 zł na dzień 11.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 40 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Dedra
Kategoria: Dedra Cena: 319 zł
EAN: 5902628796806
SKU: DED7968
Polecana ofertaMedia Expert
319,00 zł
Przejdź do sklepu >

