Dedra Pompa do wody DED8843A zanurzeniowa elektryczna, 750 W, max 30 m wysokości podnoszenia
Polecana ofertaRTV EURO AGD
209,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Elektryczna pompa do wody Dedra DED8843A to niezawodne narzędzie do wypompowywania czystej lub lekko zabrudzonej wody. Doskonale sprawdzi się w gospodarstwach d... rozwiń
Dedra DED8843A Pompa zanurzeniowa
209,99 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Dedra
- Ean: 5902628884329
- Gtin: 5902628884329
- Producer: Dedra
Dedra DED8843A Pompa zanurzeniowa
209,99 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Gwarancja:24 miesiące;Gwint przyłącza:nie dotyczy;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:0;Interoperacyjność 5 - tekst 1:0;Interoperacyjnoś...
- Brand: Dedra
- Ean: 5902628884329
- Gtin: 5902628884329
- Producer: Dedra
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Gwarancja | 24 miesiące |
|---|---|
| Gwint przyłącza | nie dotyczy |
| Kabel zasilający | 10 m |
| Maks. średnica zanieczyszczeń | 0 mm |
| Maks. temperatura odprowadzanej wody | 35 C |
| Maksymalna wydajność (l/h) | 14500 l/h |
| Maksymalne ciśnienie | 0 Bar |
| Maksymalne zanurzenie | 5 m |
| Min. poziom zasysania (mm) | 0 mm |
| Moc maksymalna | 900 W |
| Przeznaczenie | do wypompowywania - woda brudna, do wypompowywania - woda czysta |
| Waga | 0 kg |
| Wymiary | 0 mm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, końcówka króćca tłoczonego, przyłącze węża |
| Wysokość tłoczenia | 9 m |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 189,00 zł
Aktualna cena od 209,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 269,99 zł | Media Expert | - |
| 03.07.2025 | 189,00 zł | Media Expert | -80 zł |
| 03.08.2025 | 189,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.09.2025 | 189,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.10.2025 | 189,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.11.2025 | 209,99 zł | RTV EURO AGD | 20 zł |
| 03.12.2025 | 209,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.01.2026 | 209,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.02.2026 | 209,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.03.2026 | 209,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.04.2026 | 209,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 30.04.2026 | 209,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 189,00 zł odnotowaliśmy w październiku 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 209,99 zł na dzień 30.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 21 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Dedra
Kategoria: Pompy do wody Cena: 209.99 zł
EAN: 5902628884329
SKU: OI_401046971
Polecana ofertaRTV EURO AGD
209,99 zł
Przejdź do sklepu >

