Dell P5525QC 54,6 4K IPS 60Hz 8ms Profesjonalny Monitor LED
Polecana ofertaSklep iep24.eu
4 224,77 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Barwa obudowy: czarny; Bezramkowe: nie; Cyfrowe złącze koaksjalne: nie; Cyfrowe złącze optyczne: nie
Monitor 54.6 cala P5525QC IPS 4K UHD/16:9/HDMI/DP/USB-C/RS232/USB/RJ45/Speakers/3Y
4 224,77 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Monitor DELL P5525QC 55 4K Conference Room
4 077,00 zł
Sprzedawca: Sklep dell24.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Model P5525QC Proporcje obrazu 16:9 Przekątna ekranu 54.6'' Typ matrycy TFT IPS Powierzchnia matrycy Matowa Ekran dotykowy Nie Technologia podświetlania Diody LED Plamka matrycy 0.315 mm Rozdzielczość...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | nie |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 8 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 60 Hz |
| Dodatkowe dane | funkcja ComfortView Plus |
| Dodatkowe opcje | głośniki, USB |
| Dual Mode | nie |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | możliwość zawieszenia na ścianie |
| Głębokość | 80 mm |
| Głośniki | tak |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 36 miesięcy |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 400 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna SDR | F |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 2 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | Dell P5525QC |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | tak |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Przekątna ekranu | 139 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | nie |
| Regulacja wysokości (height) | nie |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa | 2160 px |
| Rozdzielczość pozioma | 3840 px |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Szerokość | 1247 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | nie |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 400x300 mm |
| Waga | 23,3 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wielkość plamki | 0,32 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel DisplayPort, kabel HDMI, kabel USB-B, kabel USB-C, kabel zasilający, pilot |
| Wysokość z podstawą | 728 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor profesjonalny, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 2, HDMI 2.0 x 2, USB 3.2 x 2, USB 3.1 Typ C (z DisplayPort/Power Delivery) x 1, USB 3.2 Typ C x 1, wyjście liniowe audio, LAN x 1, USB 3.2 Typ B x 1, RS232 x 1 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 4 |
| Zużycie energii SDR | 77 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 4015,97 zł
Aktualna cena od 4077,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 4015,97 zł | Ole Ole! | - |
| 03.02.2026 | 4015,97 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.03.2026 | 4077,00 zł | Sklep dell24.pl | 61 zł |
| 05.04.2026 | 4077,00 zł | Sklep dell24.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 4015,97 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 4077,00 zł na dzień 05.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 61 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Dell
Kategoria: Dell Ceny od 4077 zł do 4224.77 zł
EAN: 0884116469438
SKU: OI_348589810
Polecana ofertaSklep iep24.eu
4 224,77 zł
Przejdź do sklepu >

