Dell UltraSharp U3824DW 38 cali WQHD IPS 60Hz 5ms Zakrzywiony monitor LED
Polecana ofertaRTV EURO AGD
4 999,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Dell UltraSharp U3824DW to 38-calowy, zakrzywiony monitor WQHD IPS z czasem reakcji 5 ms i odświeżaniem 60 Hz. Technologia IPS Black zapewnia głęboką czerń i ży... rozwiń
Dell UltraSharp U3824DW 37,5" UWQHD+ IPS 60Hz 5ms Zakrzywiony Monitor LED
4 999,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:5 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:60 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Ekran obrotowy (pivot):nie;Format ekranu:21:...
- Brand: Dell
- Ean: 0884116442417
- Gtin: 0884116442417
- Producer: Dell
Dell UltraSharp U3824DW 37,5" UWQHD+ IPS 60Hz 5ms Zakrzywiony Monitor LED
4 999,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarno srebrny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 5 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 60 Hz |
| Dodatkowe dane | Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP), wąska ramka, przełącznik KVM, funkcja ComfortView Plus |
| Dodatkowe opcje | zakrzywiony ekran, głośniki, USB, wąska ramka, regulacja wysokości |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 251 mm |
| Głośniki | 2 x 9 W |
| Gwarancja nowa | 36 miesięcy, standardowa |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Ilość wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Jasność ekranu | 300 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna SDR | F |
| Kolor obudowy | srebrny/szary |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | Dell U-24DW |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,4 W |
| Pobór mocy (tryb włączenia) | 245 W |
| Przekątna ekranu (cm) - nowa | 95 cm |
| Przekątna ekranu | 95 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 1600 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 3840 px |
| Rozdzielczość | 3840 x 1600 |
| Szerokość | 894 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | nie |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 13,2 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wielkość plamki | 0,23 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel DisplayPort, kabel HDMI, kabel USB, kabel USB-C, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 444 - 563 mm |
| Zakrzywiony ekran | tak |
| Zastosowanie | monitor do pracy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, LAN x 1, HDMI 1.4 x 2, USB 3.2 x 5, USB 3.2 Typ C (z DisplayPort/Power Delivery) x 1, wyjście liniowe audio, USB 3.2 Typ C x 3 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 8 |
| Zużycie energii SDR | 35 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 3989,00 zł
Aktualna cena od 4999,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 3989,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 13.05.2026 | 4999,00 zł | RTV EURO AGD | 1010 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 3989,00 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 4999,00 zł na dzień 13.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 1010 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Dell
Kategoria: Dell Cena: 4999 zł
EAN: 0884116442417
SKU: OI_407839395
Polecana ofertaRTV EURO AGD
4 999,00 zł
Przejdź do sklepu >

