DJI Avata dron kamera 4K stabilizacja GPS Wi-Fi 2023
Polecana ofertaMedia Markt
1 599,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, DJI Avata to profesjonalny dron FPV, wyposażony w wbudowaną kamerę i gimbal 1-osiowy, zapewniający stabilizację obrazu. Oferuje funkcje Wi-Fi, GPS, żyroskop ora... rozwiń
Dron DJI Avata (bez kontrolera)
1 599,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
DJI Avata to mały dron wyścigowy lżejszy i mniejszy (waga ok. 410g, wymiary 180x180x80mm) niż DJI FPV.Korzyści: Dron ma kamerę zamontowaną na jednoosiowym gimbalu co gwarantuje stabilne nagranie. Czte...
Przejdź do sklepu >
Dron Dji Avata Fly Smart całkowicie w pudełku nie aktywowany
1 674,40 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Wersja Display Demo, Dron DJI Avata (bez kontrolera) - Born to Fly W zestawie: DJI Avata x1 Inteligentny akumulator x1 Śmigła (para) x3 Adapter zasilania x1 Osłona gimbala x1 Kabel USB-C do USB-C x1 ...
- Certyfikaty zgodności: CE
- Czas lotu: 18
- Ean (gtin): 6941565936332
- Kamera: dron w zestawie z kamerą
- Kod producenta: CP.FP.00000062.01
- Liczba śmigieł: 6
- Marka: DJI
- Model: Avata Explorer Combo
- Pojemność baterii: 2420
- Prędkość maksymalna: 100
- Rodzaj napędu: elektryczny
- Rozdzielczość aparatu: 48
- Rozdzielczość nagrywanych filmów: 4K
- Stan opakowania: oryginalne
- Stan złożenia: Złożony
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 2.8
- Waga produktu: 410
- Zasięg kontroli lotu: 10000
- Zawiera baterie: tak
- Załączone wyposażenie: Akumulator - 1 szt.
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Aparatura sterująca | nie |
|---|---|
| Czujniki | GPS |
| Dla dzieci | nie |
| Drony FPV | tak |
| Funkcje | Wi-Fi, żyroskop, czujniki wizyjne |
| GPS | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor wariantowanie | szary |
| Kolor | szary |
| Kompatybilność | DJI Avata |
| Kompresja obrazu | MP4 |
| Maksymalna wielkość zapisywanego zdjęcia | 4000 x 3000 |
| Pojemność baterii | 2420 mAh |
| Prędkość max. | 27 m/s |
| Przewidywany czas lotu | 18 minut |
| Przewidywany czas lotu | 18 |
| Seria | FPV |
| Stabilizator | gimbal 1-osiowy |
| Tryb lotu | Sport |
| Typ drona | profesjonalne |
| Waga | 410 g |
| Wbudowana kamera | tak |
| Wi-Fi | tak |
| Wymiary | 180 x 180 x 80 mm |
| Wyposażenie | kabel USB, ładowarka |
| Zapis na kartach pamięci | microSD |
| Zasięg | 2 km |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 1699,00 zł
Aktualna cena od 1599,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 2799,00 zł | Media Markt | - |
| 03.06.2025 | 2959,00 zł | Media Markt | 160 zł |
| 03.07.2025 | 2959,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.08.2025 | 2959,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.09.2025 | 2699,00 zł | Media Markt | -260 zł |
| 03.10.2025 | 2699,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.11.2025 | 2699,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.12.2025 | 2669,00 zł | Media Markt | -30 zł |
| 03.01.2026 | 2183,99 zł | Empik.com | -485 zł |
| 03.02.2026 | 2183,99 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1899,00 zł | Media Markt | -284 zł |
| 03.04.2026 | 1699,00 zł | Media Markt | -200 zł |
| 28.04.2026 | 1599,00 zł | Media Markt | -100 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1699,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1599,00 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 100 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Kategoria: Drony
Ceny od 1599 zł do 1674.4 zł
EAN: 6941565936332
SKU: OI_265207331
Polecana ofertaMedia Markt
1 599,00 zł
Przejdź do sklepu >

