DJI Avata Pro View Combo, Goggles 2, 48MP, 4K, dron, akumulator, kontroler, system FPV
Polecana ofertaOle Ole!
6 649,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, DJI Avata Pro View Combo to profesjonalny dron FPV z kamerą 48 MP i możliwością nagrywania w 4K. Wyposażony w gogle, aparaturę sterującą i czujniki GPS, oferuje... rozwiń
DJI Avata Pro View Combo + Goggles 2 Dron
6 649,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Aparatura sterująca:tak;Częstotliwość:0;Czujniki:GPS;Dla dzieci:nie;Dla początkujących :tak;Drony FPV:tak;Funkcje:Wi-Fi, żyroskop, czujniki wizyjne;GPS:tak;Gwarancja:24 miesiące;Interoperacyjność 9 - ...
- Brand: DJI
- Color: szary
- Ean: 6941565939739
- Gtin: 6941565939739
- Producer: DJI
DJI Avata Pro View Combo + Goggles 2 Dron
6 649,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: DJI
- Color: szary
- Ean: 6941565939739
- Gtin: 6941565939739
- Producer: DJI
Dron Dji Avata Pro-View Combo 5000 m 2420 mAh Dji Goggles 2 Fpv 4K
3 399,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Dron DJI Avata Pro View Combo + Goggles 2 nr kat. 1272627 Czujniki: GPS Kamera: tak Aparatura sterująca: tak Stabilizator: gimbal 1-osiowy Przewidywany czas lotu: 18 minut GPS: tak Kod producenta: CP....
- Czas lotu: 18
- Ean (gtin): 6941565939739
- Kamera: dron w zestawie z kamerą
- Kod producenta: CP.FP.00000101.01
- Liczba śmigieł: 4
- Marka: DJI
- Model: Avata Pro-View Combo
- Pojemność baterii: 2420
- Prędkość maksymalna: 97
- Rodzaj napędu: elektryczny
- Rozdzielczość aparatu: 48
- Rozdzielczość nagrywanych filmów: 4K
- Stan opakowania: oryginalne
- Stan złożenia: Całość / die cast
- Waga produktu: 410
- Zasięg kontroli lotu: 5000
- Zawiera baterie: tak
- Załączone wyposażenie: Dvoupásmová anténa DJI Goggles 2
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Aparatura sterująca | tak |
|---|---|
| Czujniki | GPS |
| Dla dzieci | nie |
| Drony FPV | tak |
| Funkcje | Wi-Fi, żyroskop, czujniki wizyjne |
| GPS | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor wariantowanie | szary |
| Kolor | szary |
| Kompatybilność | DJI Avata |
| Kompresja obrazu | MP4 |
| Maksymalna wielkość zapisywanego zdjęcia | 4000 x 3000 |
| Pojemność baterii | 2420 mAh |
| Prędkość max. | 27 m/s |
| Przewidywany czas lotu | 18 minut |
| Przewidywany czas lotu | 18 |
| Rozdzielczość nagrywanego filmu | 4K (3840 x 2160) |
| Rozdzielczość nagrywania | 4K (3840 x 2160) |
| Seria | FPV |
| Stabilizator | gimbal 1-osiowy |
| Tryb lotu | Sport |
| Typ drona | profesjonalne |
| Waga | 410 g |
| Wbudowana kamera | tak |
| Wi-Fi | tak |
| Wymiary | 180 x 180 x 80 mm |
| Wyposażenie | aparatura sterująca, gogle, kabel USB, ładowarka |
| Zapis na kartach pamięci | microSD |
| Zasięg | 2 km |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 3399,99 zł
Aktualna cena od 6649,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 6499,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 7299,00 zł | RTV EURO AGD | 800 zł |
| 03.08.2025 | 7299,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.09.2025 | 7299,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 7299,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 7299,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 7299,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.01.2026 | 3849,00 zł | RTV EURO AGD | -3450 zł |
| 03.03.2026 | 7299,00 zł | RTV EURO AGD | 3450 zł |
| 03.04.2026 | 3399,99 zł | Media Markt | -3899 zł |
| 03.05.2026 | 3399,99 zł | Media Markt | 0 zł |
| 11.05.2026 | 6649,00 zł | RTV EURO AGD | 3249 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 3399,99 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 6649,00 zł na dzień 11.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 3249 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Kategoria: Drony
Ceny od 3399.99 zł do 6649 zł
EAN: 6941565939739
SKU: CP.FP.00000101.01
Polecana ofertaOle Ole!
6 649,00 zł
Przejdź do sklepu >


