DJI Mini 3 RC Dron kamera 12 MP, 4K, 3-osiowy gimbal, zdalne sterowanie DJI, akumulator 2250 mAh, waga 249 g
Polecana ofertaAkces-Markt
2 421,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, DJI Mini 3 RC to kompaktowy dron ważący zaledwie 249 g, idealny do podróży. Wyposażony w kamerę 4K i 3-osiowy stabilizator, zapewnia płynne nagrania. Dzięki 38-... rozwiń
Dron DJI Mini 3 DJI RC
2 421,99 zł
Sprzedawca: Akces-Markt
do 3 dni
Opis, specyfikacja
DJI Mini 3 - So Fly Uchwyć każdą cenną chwilę z niecodziennej perspektywy. DJI Mini 3 to wyjątkowo lekki i kompaktowy dron, który waży mniej niż 249 g i charakteryzuje się składaną konstrukcją. Dzięki...
Przejdź do sklepu >
Dron DJI Mini 3 z aparaturą RC
1 979,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Dron DJI Mini 3 z aparaturą DJI RC Twórz niesamowite kadry z powietrza za pomocą DJI Mini 3. Dron wyróżnia się kompaktowym rozmiarem i niską wagą na poziomie około 249 g, ponadto posiada składaną kons...
Przejdź do sklepu >
Dron DJI Mini 3 (DJI RC)
1 949,00 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Dron DJI Mini 3 (DJI RC) Uchwyć każdą cenną chwilę z niecodziennej perspektywy. DJI Mini 3 to wyjątkowo lekki i kompaktowy dron, który waży mniej niż 249 g i...
- Gtin: 6941565979629
- Old_price: 1899.00
- Sale_price: 1899.00
Dron Dji Mini 3 Dji Rc
1 629,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Dron DJI Mini 3 (DJI RC) Stabilizator: 3-osiowy Waga [g]: 249 Kamera: Tak Rozdzielczość filmów: 2.7K (2720 x 1530), 4K (3840 x 2160), Full HD (1920 x 1080) Czujniki: Dolny system wizyjny, Światła...
- Certyfikaty zgodności: CE
- Czas lotu: 38
- Ean (gtin): 6941565979629
- Kamera: dron w zestawie z kamerą
- Kod producenta: CP.MA.00000780.01
- Liczba śmigieł: 4
- Marka: DJI
- Model: DJI Mini 3 (DJI RC)
- Pojemność baterii: 2453
- Prędkość maksymalna: 58
- Rodzaj napędu: elektryczny
- Rozdzielczość aparatu: 12
- Rozdzielczość nagrywanych filmów: 4K, 1080p (FullHD)
- Stan złożenia: Złożony
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1
- Waga produktu: 249
- Wiek: 14 lat +
- Zasięg kontroli lotu: 6000
- Zawiera baterie: tak
- Załączone wyposażenie: Kontroler RC
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Aparatura sterująca | tak |
|---|---|
| Częstotliwość | 2,4 - 5,8 GHz |
| Czujniki | żyroskop, GPS/GLONASS, dolny system wizyjny |
| Dla dzieci | nie |
| Dla początkujących | tak |
| Drony FPV | nie |
| Funkcje | Wi-Fi, żyroskop, czujniki wizyjne |
| GPS | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Jakość podglądu na żywo | 720P @ 30fps (uzależniona od warunków oraz możliwości urządzenia mobilnego) |
| Kolor wariantowanie | szary |
| Kolor | szary |
| Kompatybilność | DJI mini 3 |
| Kompresja obrazu | H.264, MP4 |
| Maksymalna wielkość zapisywanego zdjęcia | 4000 x 3000 pikseli |
| Maksymalny bitrate | 0 |
| Model | 0 |
| Opis kamery | 0 |
| Pojemność baterii | 2453 mAh |
| Prędkość max. | 0 |
| Przewidywany czas lotu | 38 min |
| Przewidywany czas lotu | 38 minut |
| Rodzaj baterii | Intelligent Flight Battery |
| Rozdzielczość nagrywanego filmu | 4K (3840 x 2160), 2,7K (2592 x 1458), FullHD (1920 x 1080) |
| Rozdzielczość nagrywania | FullHD 1080 (1920 x 1080) 60 fps, 4K (3840 x 1920) 30 fps, 2,7K (2592 x 1458) 60 fps |
| Seria | mini |
| Stabilizator | gimbal 3-osiowy |
| Tryb lotu | Dronie, Circle, Helix, Rocket, Boomerang |
| Typ drona | dla początkujących |
| USB | tak |
| Waga | 248 g |
| Wbudowana kamera | tak |
| Wi-Fi | tak |
| Wymiary | 251 x 362 x 72 mm |
| Wyposażenie | akumulator, aparatura sterująca, kabel USB-C, śmigła, śrubokręt |
| Zapis na kartach pamięci | microSDXC |
| Zasięg | 8 km |
| Zgodność z aplikacją | DJI Fly |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 1543,00 zł
Aktualna cena od 1949,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 2448,79 zł | Amazon.pl | - |
| 03.06.2025 | 2397,50 zł | Amazon.pl | -51 zł |
| 03.07.2025 | 2398,99 zł | Empik.com | 1 zł |
| 03.08.2025 | 2399,00 zł | Sklep fotosoft.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 2499,00 zł | RTV EURO AGD | 100 zł |
| 03.10.2025 | 2399,00 zł | Empik.com | -100 zł |
| 03.11.2025 | 1968,99 zł | Empik.com | -430 zł |
| 03.12.2025 | 1799,00 zł | RTV EURO AGD | -169 zł |
| 03.01.2026 | 1949,00 zł | Empik.com | 150 zł |
| 03.02.2026 | 2098,00 zł | Empik.com | 149 zł |
| 03.03.2026 | 2399,00 zł | Empik.com | 301 zł |
| 03.04.2026 | 1543,00 zł | Empik.com | -856 zł |
| 28.04.2026 | 1949,00 zł | Empik.com | 406 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1543,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1949,00 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 406 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Bez Marki
Kategoria: Drony Ceny od 1629 zł do 3239.9 zł
EAN: 6941565979629
SKU: 06941565979629
Polecana ofertaAkces-Markt
2 421,99 zł
Przejdź do sklepu >



