Dreame A1 Pro robot koszący 2000m2 szaro-czarny
Polecana ofertaRTV EURO AGD
4 597,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Dreame A1 Pro to zaawansowany robot koszący, który skutecznie dba o trawniki do 2000 m². Wyposażony w czujnik deszczu i automatyczny powrót do bazy, działa cich... rozwiń
Dreame A1 Pro 2000m2 Robot koszący
4 597,99 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Czas ładowania:65 min;Funkcje dodatkowe:czujnik deszczu, automatyczny powrót do bazy;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Dreamehome;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:Produkt wymaga zai...
- Brand: Dreame
- Ean: 6977328064103
- Gtin: 6977328064103
- Producer: Dreame
DREAME Robot koszący A1 Pro Bez przewodu ograniczającego
4 597,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Dreame A1 Pro to zaawansowany robot koszący stworzony, aby zapewnić perfekcyjną pielęgnację trawników dzięki technologii OmniSense. Urządzenie wyróżnia się precyzyjnym planowaniem trasy w kształcie li...
- Code: MLLA7210
- Ean: 6977328064103
- Producer: DREAME
Robot koszący DREAME A1 Pro Szaro-czarny
4 599,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Robot koszący Dreame A1 Pro Szaro-czarny Dreame A1 Pro to robot koszący nowej generacji, który automatyzuje pielęgnację ogrodu, bez potrzeby instalowania fizycznych przewodów granicznych. Dzięki wbudo...
Przejdź do sklepu >
Dreame A1 Pro Robot Koszący Kosiarka Automatyczna 2000m2
4 599,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Robot koszący Dreame A1 Pro ⭐ Robot koszący Dreame A1 Pro Dreame A1 Pro to zaawansowany robot koszący, który wyznacza nowe standardy w pielęgnacji trawników dzięki zastosowaniu technologii OmniSense™....
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Czas ładowania | 65 min |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe | czujnik deszczu, automatyczny powrót do bazy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Napęd | prędkość regulowana |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Odporność klasa | stopień ochrony IPX6 |
| Odporność | na wodę |
| Pojemność akumulatora | 5 Ah |
| Powierzchnia trawnika | 2000 m2 |
| Poziom hałasu | 64 dB |
| Prędkość maksymalna | 2,16 km/h |
| Szerokość koszenia | 22 cm |
| Waga | 12 kg |
| Wymiary | 643 436.5 261 cm |
| Wyposażenie | klucz, instrukcja obsługi, stacja ładująca, zasilacz, 9 ostrzy, 8 śrub, rampa do stacji ładującej, osłona czujnika LiDAR, szczotka czyszcząca, ściereczka do czyszczenia |
| Wysokość koszenia | 30-70 mm |
| Zasilanie akumulatorowe | tak |
| Zgodność z aplikacją | Dreamehome |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 4599,00 zł
Aktualna cena od 4597,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 6799,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 5799,00 zł | Media Expert | -1000 zł |
| 03.08.2025 | 5699,99 zł | Media Expert | -99 zł |
| 03.09.2025 | 6799,00 zł | Media Markt | 1099 zł |
| 03.10.2025 | 5289,80 zł | Media Expert | -1509 zł |
| 03.11.2025 | 5199,00 zł | Media Markt | -90 zł |
| 03.01.2026 | 5336,92 zł | Media Expert | 137 zł |
| 03.02.2026 | 5099,99 zł | Media Expert | -236 zł |
| 03.03.2026 | 5199,00 zł | RTV EURO AGD | 99 zł |
| 03.04.2026 | 4599,00 zł | Sklep komputronik.pl | -600 zł |
| 28.04.2026 | 4597,99 zł | RTV EURO AGD | -1 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 4599,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 4597,99 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 1 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Dreame
Kategoria: Automatyczne Ceny od 4597.99 zł do 4599 zł
EAN: 6977328064103
SKU: MLLA7210
Polecana ofertaRTV EURO AGD
4 597,99 zł
Przejdź do sklepu >



