Dreame L50 Pro Ultra robot sprzątający odkurzająco-mopujący funkcja mopowania stacja oczyszczająca tworzenie mapy pomieszczeń, biały
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Dreame L50 Pro Ultra to zaawansowany robot mopujący, który automatycznie czyści i mapuje pomieszczenia. Wyposażony w inteligentną stację dokującą, samodzielnie ... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczne opróżnianie pojemnika | tak |
|---|---|
| Automatyczny powrót do bazy i ładowanie | tak |
| Czas ładowania | 270 min |
| Czas pracy | 0 min |
| Czujniki | antykolizyjny, krawędzi, odległości, przeszkód, uskoku podłoża |
| Funkcja mopowania | tak |
| Funkcje AI | nie |
| Funkcje dodatkowe | automatyczne czyszczenie mopa, powrót do stacji dokującej na życzenie użytkownika |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kolor | biały |
| Lampa UV | nie |
| Liczba programów czyszczenia | 0 |
| Ładowanie i wznawianie sprzątania | tak |
| Ograniczenia | 0 |
| Pojemność zbiornika | 0,4 l |
| Poziom hałasu | 0 dB |
| Pozostałe | 2 pady mopujące, 2 uchwyty na pady, 2 worki, narzędzie do czyszczenia, osłona szczotki, pojemnik na kurz, stacja samooczyszczająca |
| Programator pracy | tak |
| Rodzaj | robot sprzątający |
| Sterowanie | głosowe, za pomocą smartfona |
| Szczotki | szczotka boczna, szczotka gumowa z włosiem |
| Średnica robota | 35 cm |
| Tworzenie mapy pomieszczenia | tak |
| Wirtualna latarnia | nie |
| Wirtualna ściana | tak, funkcja |
| Wirtualna ściana | tak |
| Wymiary stacji dokującej | 45,7 x 34 x 59 cm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Wysokość robota | 11,05 cm |
| Wyświetlacz | nie |
| Zastosowane technologie | aplikacja mobilna, nawigacja VersaLift, technologia ramienia Dual Flex |
| Zgodność z aplikacją | Dreamehome |
| Zmywalny pojemnik na kurz | tak |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 2284,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 3859,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 4051,93 zł | Empik.com | 192 zł |
| 03.08.2025 | 3859,00 zł | Media Markt | -192 zł |
| 03.09.2025 | 3499,00 zł | RTV EURO AGD | -360 zł |
| 03.10.2025 | 3799,00 zł | Media Markt | 300 zł |
| 03.11.2025 | 3477,00 zł | Ole Ole! | -322 zł |
| 03.12.2025 | 2719,00 zł | Media Markt | -758 zł |
| 03.01.2026 | 2854,95 zł | Empik.com | 135 zł |
| 03.02.2026 | 2698,90 zł | BeReady4 | -156 zł |
| 03.03.2026 | 2576,97 zł | Empik.com | -121 zł |
| 03.04.2026 | 2284,00 zł | Sklep komputronik.pl | -292 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 2284,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię