Dreame A2 robot koszący, 3000m2, automatyczny, cichy, z czujnikami, akumulator litowo-jonowy
Polecana ofertaRTV EURO AGD
6 689,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Dreame Robot Koszący A2 to zaawansowane urządzenie do pielęgnacji trawnika, które łączy technologie OmniSense 2.0 i EdgeMaster. Dzięki Dual-Fusion Navigation om... rozwiń
Dreame A2 3000m2 Robot koszący
6 689,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Czas ładowania:65 min;Funkcje dodatkowe:aplikacja mobilna;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Dreamehome;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:Produkt wymaga zainstalowania aplikacji, któr...
- Brand: Dreame
- Ean: 6977973410119
- Gtin: 6977973410119
- Producer: Dreame
DREAME Robot koszący A2 Bez przewodu ograniczającego
6 689,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Dreame A2 to zaawansowany robot koszący, który łączy innowacyjne technologie i intuicyjne rozwiązania, zapewniając maksymalną precyzję w pielęgnacji trawnika. Dzięki funkcjom takim jak OmniSense 2.0 i...
- Code: MXXA8210
- Ean: 6977973410119
- Producer: DREAME
Dreame A2
6 689,00 zł
Sprzedawca: Sklep komputronik.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Dreame A2 3000m2 to zaawansowany robot koszący z kategorii kosiarek samojezdnych, zaprojektowany do automatycznej pielęgnacji trawników na dużych posesjach o powierzchni do 3000 m2. Urządzenie łączy n...
Przejdź do sklepu >
Dreame A2 robot koszący kosiarka automatyczna 3000 m2 bez kabli
5 999,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Odkrywaj wysokiej jakości produkty z pełną przejrzystością, aby podejmować świadome i zrównoważone decyzje zakupowe Robot koszący Dreame A2 3000 m2 Dreame Robot koszący Dreame A2 Dreame A2 to innowacy...
- Certyfikaty zgodności: CE
- Ean (gtin): 6977973410119
- Informacje dodatkowe: czujnik deszczu, czujnik uderzenia
- Kod producenta: 6977973410119
- Marka: Dreame
- Model: Roboticmower A2
- Seria: A2
- Stan opakowania: oryginalne
- Szerokość koszenia: 22
- Szerokość produktu: 66.6
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 28
- Wydajność koszenia: 3000
- Zawiera baterie: tak
- Średni czas pracy: 90
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Czas ładowania | 65 min |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe | aplikacja mobilna |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Odporność klasa | stopień ochrony IPX6 |
| Odporność | na wodę |
| Pojemność akumulatora | 5 Ah |
| Powierzchnia trawnika | 3000 m2 |
| Poziom hałasu | 54 dB |
| Prędkość maksymalna | 2,16 km/h |
| Szerokość koszenia | 22 cm |
| Waga | 16,4 kg |
| Wymiary | 66.6 44.4 27.3 cm |
| Wyposażenie | klucz, instrukcja obsługi, stacja ładująca, zasilacz, 8 śrub, rampa do stacji ładującej, osłona czujnika LiDAR, ściereczka do czyszczenia, 81 ostrzy |
| Wysokość koszenia | 30-70 mm |
| Zasilanie akumulatorowe | tak |
| Zgodność z aplikacją | Dreamehome |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 6299,00 zł
Aktualna cena od 6689,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 9799,00 zł | Media Expert | - |
| 03.07.2025 | 9499,00 zł | Media Expert | -300 zł |
| 03.08.2025 | 8898,99 zł | RTV EURO AGD | -600 zł |
| 03.09.2025 | 9249,00 zł | Media Markt | 350 zł |
| 03.10.2025 | 9249,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 7599,00 zł | Media Markt | -1650 zł |
| 03.12.2025 | 7499,00 zł | RTV EURO AGD | -100 zł |
| 03.01.2026 | 9249,00 zł | Media Expert | 1750 zł |
| 03.02.2026 | 7999,99 zł | Media Expert | -1249 zł |
| 03.03.2026 | 7299,00 zł | Skoszone.pl | -700 zł |
| 03.04.2026 | 6299,00 zł | Media Expert | -1000 zł |
| 03.05.2026 | 6699,00 zł | Media Expert | 400 zł |
| 17.05.2026 | 6689,00 zł | Sklep komputronik.pl | -10 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 6299,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 6689,00 zł na dzień 17.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 390 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Dreame
Kategoria: Kosiarki Ceny od 5999 zł do 6689.99 zł
EAN: 6977973410119
SKU: MXXA8210
Polecana ofertaRTV EURO AGD
6 689,00 zł
Przejdź do sklepu >



