Extralink Smart Life S11 2-Screen 16 Full HD 50Hz do laptopa 12 do 18,5 Monitor LED
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 119,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Extralink Smart Life S11 to 16-calowy monitor LED do laptopa, oferujący rozdzielczość 1920 x 1200 i częstotliwość odświeżania 50 Hz. Wyposażony w technologię HD... rozwiń
Extralink Smart Life S11 2-Screen 16" Full HD 50Hz do laptopa 12" do 18,5" Monitor LED
1 119,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:0 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:50 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Ekran obrotowy (pivot):nie;Format ekranu:16:...
- Brand: Extralink
- Ean: 5907207222363
- Gtin: 5907207222363
- Producer: Extralink
Extralink Smart Life S11 2-Screen 16" Full HD 50Hz do laptopa 12" do 18,5" Monitor LED
1 119,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Extralink
- Certification: EC EPREL 2191972
- Ean: 5907207222363
- Gtin: 5907207222363
- Producer: Extralink
Monitory do laptopa Extralink Smart Life S11 2-Screen 16'' Fhd 50Hz
1 119,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor LED Extralink Smart Life S11 2-Screen 16" Full HD 50Hz do laptopa 12" do 18,5" nr kat. 1341261 Ekran: 16 ", IPS, 1920 x 1200 Częstotliwość odświeżania obrazu: 50 Hz Złącza: USB 3.1 Typ C x 2 D...
- Certyfikaty zgodności: CE
- Częstotliwość odświeżania: 50
- Ean (gtin): 5907207222363
- Głębokość produktu: 24
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: D
- Klasa efektywności energetycznej: D
- Kod producenta: S11
- Kolor: srebrny
- Kąt widzenia w pionie: 178
- Kąt widzenia w poziomie: 178
- Marka: bez marki
- Model: S11
- Proporcje obrazu: 16:10
- Przekątna ekranu (cale): 16
- Rodzaj podświetlania: LED
- Stan opakowania: oryginalne
- Szerokość produktu: 46.5
- Typ matrycy: IPS / PLS
- Wysokość produktu: 34
- Zawiera baterie: nie
- Zużycie energii na 1000 godzin podczas odtwarzania w trybie sdr: 8
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | srebrny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 0 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 50 Hz |
| Dodatkowe opcje | HDR, wąska ramka |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, wąska ramka |
| Głębokość | 0 mm |
| Głośniki | nie |
| Jasność ekranu | 0 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 0 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 0 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | D |
| Klasa energetyczna SDR | D |
| Kolor obudowy | srebrny/szary |
| Liczba złaczy DisplayPort | 0 |
| Mikrofon | nie |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Opcja przymocowania do ściany | nie |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,2 W |
| Przekątna ekranu (cm) - etykieta | 41 cm |
| Przekątna ekranu | 40,6 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | nie |
| Regulacja wysokości (height) | nie |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 1200 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 1920 px |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 |
| Szerokość | 0 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Tuner TV | nie |
| Waga | 0 kg |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wielkość plamki | 0 |
| Wysokość z podstawą | 0 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor do laptopa |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 0 |
| Złącze USB | 0 |
| Zużycie energii HDR | 8 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 8 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1119,00 zł
Aktualna cena od 1119,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 1349,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.06.2025 | 1199,00 zł | RTV EURO AGD | -150 zł |
| 03.07.2025 | 1349,00 zł | RTV EURO AGD | 150 zł |
| 03.09.2025 | 1349,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1349,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 1349,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 1119,00 zł | Ole Ole! | -230 zł |
| 03.04.2026 | 1119,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 28.04.2026 | 1119,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1119,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1119,00 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Extralink
Kategoria: Monitory Cena: 1119 zł
EAN: 5907207222363
SKU: OI_361435149
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 119,00 zł
Przejdź do sklepu >


