Extralink Smart Life S10 2-Screen 15,6 Full HD IPS do laptopa 12 do 18,5 Monitor LED
Polecana ofertaOle Ole!
1 199,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Extralink Smart Life S10 to 15,6-calowy monitor LED Full HD z matrycą IPS, idealny do laptopów o przekątnej od 12 do 18,5 cala. Charakteryzuje się wąską ramką i... rozwiń
Extralink Smart Life S10 2-Screen 15,6" Full HD IPS do laptopa 12" do 18,5" Monitor LED
1 199,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Extralink
- Certification: EC EPREL 2152871
- Ean: 5907207221625
- Gtin: 5907207221625
- Producer: Extralink
Extralink Smart Life S10 2-Screen 15,6" Full HD IPS do laptopa 12" do 18,5" Monitor LED
1 199,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:25 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:50 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Ekran obrotowy (pivot):nie;Format ekranu:16...
- Brand: Extralink
- Ean: 5907207221625
- Gtin: 5907207221625
- Producer: Extralink
Przenośne monitory do laptopa Smart Life S10 15.6 cali IPS, 1920x1080
5 495,60 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Model S10 został zaprojektowany z myślą o użytkownikach potrzebujących dodatkowej przestrzeni roboczej w kompaktowej formie. Dwa ekrany o przekątnej 15,6 cal...
- Gtin: 5907207221625
- Old_price: 4996.00
- Sale_price: 5495.60
Monitory do laptopa Extralink Smart Life S10 2-Screen 15,6'' Full Hd Ips
1 199,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor LED Extralink Smart Life S10 2-Screen 15,6" Full HD IPS do laptopa 12" do 18,5" nr kat. 1341260 Ekran: 15,6 ", IPS, 1920 x 1200 Czas reakcji matrycy: 25 ms Częstotliwość odświeżania obrazu: 50...
- Certyfikaty zgodności: CE
- Czas reakcji: 25
- Częstotliwość odświeżania: 50
- Głębokość produktu: 4
- Jasność: 250
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: C
- Klasa efektywności energetycznej: C
- Kod producenta: S10
- Kolor: srebrny
- Marka: bez marki
- Model: S10
- Proporcje obrazu: 16:10
- Przekątna ekranu (cale): 15.6
- Przekątna ekranu: 41
- Rodzaj podświetlania: LED
- Rozdzielczość natywna: 1920 x 1200
- Rozmiar plamki: 0.16
- Szerokość produktu z podstawą: 38.9
- Typ matrycy: IPS / PLS
- Waga produktu: 1.9
- Wysokość produktu: 23.4
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | srebrny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 25 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 50 Hz |
| Dodatkowe opcje | wąska ramka |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | wąska ramka |
| Głębokość | 40 mm |
| Głośniki | nie |
| Jasność ekranu | 250 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 0 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 0 stopni |
| Klasa energetyczna SDR | C |
| Kolor obudowy | srebrny/szary |
| Liczba złaczy DisplayPort | 0 |
| Mikrofon | nie |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Opcja przymocowania do ściany | nie |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,2 W |
| Przekątna ekranu (cm) - etykieta | 41 cm |
| Przekątna ekranu | 41 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | nie |
| Regulacja wysokości (height) | nie |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj matrycy | IPS |
| Rodzaj podświetlenia | WLED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 1080 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 1920 px |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 |
| Szerokość | 389 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | nie |
| Tuner TV | nie |
| Waga | 1,9 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wielkość plamki | 0,16 mm |
| Wyposażenie | etui, instrukcja obsługi, kabel Mini HDMI, kabel USB, kabel USB-C |
| Wysokość z podstawą | 234 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor do laptopa |
| Złącza | HDMI 1.4 x 1, USB 3.1 Typ C x 1 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze USB | 1 |
| Zużycie energii HDR | 0 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 7 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 1099,00 zł
Aktualna cena od 1199,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 1099,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.09.2025 | 1249,00 zł | RTV EURO AGD | 150 zł |
| 03.11.2025 | 4996,00 zł | Empik.com | 3747 zł |
| 03.12.2025 | 1219,00 zł | RTV EURO AGD | -3777 zł |
| 03.01.2026 | 1219,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.03.2026 | 4996,00 zł | Empik.com | 3777 zł |
| 03.04.2026 | 1199,00 zł | Ole Ole! | -3797 zł |
| 28.04.2026 | 1199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1099,00 zł odnotowaliśmy w maju 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1199,00 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 100 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Extralink
Kategoria: Monitory Ceny od 1199 zł do 5495.6 zł
EAN: 5907207221625
SKU: OI_393928764
Polecana ofertaOle Ole!
1 199,00 zł
Przejdź do sklepu >



