Faber Inka Smart C BK 52 czarny okap wbudowany, energooszczędny, sterowanie dotykowe, filtr węglowy, cichy, nowoczesny design
Polecana ofertaOle Ole!
538,97 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Długość kabla: 0 cm; Dominujący odcień: czarny; Etykieta energetyczna (wygląd według etykiety producenta): klasy A+++ - D; Filtry przeciwtłuszczowe: metalowe
Faber INKA SMART C BK 52 Czarny Okap wkład
538,97 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Długość kabla:0 cm;Dominujący odcień:czarny;Etykieta energetyczna (wygląd według etykiety producenta):klasy A+++ - D;Filtry przeciwtłuszczowe:metalowe;Gwarancja:24 miesiące;Interoperacyjność 3 - tekst...
- Brand: Faber
- Color: czarny
- Ean: 7612986518795
- Gtin: 7612986518795
- Producer: Faber
Faber INKA SMART C BK 52 Czarny Okap wkład
549,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Faber
- Color: czarny
- Ean: 7612986518795
- Gtin: 7612986518795
- Producer: Faber
Okap Faber Inka Smart C Bk 52 Czarny 66dB klasa C
538,98 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Certyfikaty zgodności: CE
- Ean (gtin): 7612986518795
- Filtry: metalowy
- Klasa efektywności energetycznej: C
- Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń: C
- Klasa sprawności oświetlenia: D
- Klasa wydajności przepływu dynamicznego: D
- Kod eprel: 2353270
- Kod producenta: INKA SMART C BK 52
- Kolor dominujący: czarny
- Maksymalna głębokość produktu: 28.6
- Maksymalna wydajność: 335
- Marka: Faber
- Materiał: stal
- Minimalna głębokość produktu: 28.6
- Model: INKA SMART C BK 52
- Oświetlenie: LED
- Roczne zużycie energii: 59
- Rodzaj okapu: wkład
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 3
- Zakres klas efektywności energetycznej: A+++ - D
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Długość kabla | 0 cm |
|---|---|
| Dominujący odcień | czarny |
| Etykieta energetyczna (wygląd według etykiety producenta) | klasy A+++ - D |
| Filtry przeciwtłuszczowe | metalowe |
| Głębokość | 28,6 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość silników | 0 |
| Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń | C |
| Klasa energetyczna | C |
| Klasa sprawności oświetlenia | D |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | D |
| Kolor | czarny |
| Oświetlenie | ledowe |
| Poziom głośności | 66 dB |
| Regulacja prędkości | skokowa 3 stopnie |
| Roczne zużycie energii | 59 kWh |
| Rodzaj | okap wkład |
| Sterowanie | mechaniczne |
| Szerokość | 52 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 12 cm, 15 cm |
| Tryb działania | pochłaniacz, wyciąg |
| Typ filtra węglowego | F23 |
| Typ | prostokątny |
| Wariantowanie - seria | Faber INKA SMART |
| Wydajność maksymalna (tryb intensywny) | 335 m3/h |
| Wydajność maksymalna (tryb standardowy) | 160 m3/h |
| Wykończenie | stal |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim |
| Wysokość maksymalna | 0 cm |
| Wysokość | 0 cm |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 433,00 zł
Aktualna cena od 538,97 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 549,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 599,00 zł | Ole Ole! | 50 zł |
| 03.08.2025 | 539,00 zł | Ole Ole! | -60 zł |
| 03.09.2025 | 537,00 zł | Ole Ole! | -2 zł |
| 03.10.2025 | 539,00 zł | Ole Ole! | 2 zł |
| 03.11.2025 | 479,00 zł | Ole Ole! | -60 zł |
| 03.12.2025 | 439,00 zł | RTV EURO AGD | -40 zł |
| 03.01.2026 | 435,00 zł | RTV EURO AGD | -4 zł |
| 03.02.2026 | 433,00 zł | RTV EURO AGD | -2 zł |
| 03.03.2026 | 499,00 zł | Ole Ole! | 66 zł |
| 03.04.2026 | 538,97 zł | Ole Ole! | 39 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 433,00 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 538,97 zł na dzień 03.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 106 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Faber
Kategoria: Faber Ceny od 538.97 zł do 549 zł
EAN: 7612986518795
SKU: 07612986518795
Polecana ofertaOle Ole!
538,97 zł
Przejdź do sklepu >


