Fala bateria umywalkowa wysoka retro czarny, model 75812, chromowana, ceramiczna głowica
Polecana ofertaMedia Expert
199,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Bateria umywalkowa FALA Retro Black 2 to połączenie klasycznego stylu i nowoczesnych technologii. Wykonana z trwałego mosiądzu, oferuje funkcje takie jak ECOflo... rozwiń
FALA Bateria umywalkowa Retro Black 2 75812 Czarny
199,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
do 7 dni
Opis, specyfikacja
Bateria łazienkowa FALA Retro łączy tradycyjny styl i innowacyjne technologie, które gwarantują wysoką jakość i bezproblemową eksploatację przez wiele lat. Ponadczasowy design armatury Retro doskonale...
- Code: 75812
- Ean: 5906083042430
- Producer: FALA
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| CORUNDox | Tak |
|---|---|
| ECOflow | Tak |
| ERGOsize | Tak |
| HEXAGONal | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Korpus | Jednouchwytowy |
| Liczba otworów | 1 |
| Materiał | Mosiądz |
| NANOcave | Tak |
| RETROlook | Tak |
| Rodzaj | Stojąca |
| Seria | Retro black 2 |
| SMARTnut | Tak |
| Wysokość | 31 cm |
| Wysokość wylewki | 21 cm |
| Zasięg wylewki | 14 cm |
| Zawartość zestawu | Bateria, zestaw mocujący do montażu bez narzędzi, wężyk przyłączeniowy z uszczelkami x2 |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 126,69 zł
Aktualna cena od 199,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 152,40 zł | toya24.pl | - |
| 03.07.2025 | 143,30 zł | toya24.pl | -9 zł |
| 03.08.2025 | 143,30 zł | toya24.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 143,30 zł | toya24.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 139,11 zł | toya24.pl | -4 zł |
| 03.11.2025 | 139,11 zł | toya24.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 139,11 zł | toya24.pl | 0 zł |
| 03.01.2026 | 139,11 zł | toya24.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 139,11 zł | toya24.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 139,11 zł | toya24.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 126,69 zł | toya24.pl | -12 zł |
| 03.05.2026 | 126,69 zł | toya24.pl | 0 zł |
| 21.05.2026 | 199,99 zł | Media Expert | 73 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 126,69 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 199,99 zł na dzień 21.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 73 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Fala
Kategoria: Baterie umywalkowe Cena: 199.99 zł
EAN: 5906083042430
SKU: 75812
Polecana ofertaMedia Expert
199,99 zł
Przejdź do sklepu >
