Franke AQ Sense FCAS A90 XS czarny okap sufitowy
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Franke AQ Sense FCAS A90 XS to nowoczesny czarny okap sufitowy. Wyposażony w moduł Wi-Fi, kompatybilny z Amazon Alexa i sensor jakości powietrza. Posiada 4-stop... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Dodatkowe opcje | kompatybilność z asystentem głosowym Amazon Alexa, moduł Wi-Fi, sensor jakości powietrza |
|---|---|
| Dominujący odcień | czarny |
| Etykieta energetyczna (wygląd według etykiety producenta) | klasy A+++ - D |
| Filtr węglowy w wyposażeniu | nie |
| Filtry przeciwtłuszczowe | aluminiowe |
| Funkcje dodatkowe | automatyczne dostosowanie mocy |
| Głębokość | 49,9 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość silników | 1 |
| Klasa efektywności pochłaniania zanieczyszczeń | E |
| Klasa energetyczna | A |
| Klasa sprawności oświetlenia | A |
| Klasa wydajności przepływu dynamicznego | A |
| Kolor | czarny |
| Oświetlenie | ledowe 2x3 W |
| Poziom głośności | 63 dB |
| Regulacja prędkości | skokowa 4 stopnie |
| Roczne zużycie energii | 60 kWh |
| Rodzaj | okap sufitowy |
| Sterowanie | elektroniczne (przyciskami), pilotem |
| Szerokość | 89,8 cm |
| Średnica wylotu powietrza | 15 cm |
| Tryb działania | pochłaniacz, wyciąg |
| Typ filtra węglowego | 112.0016.755, 1120174994, |
| Typ | prostokątny |
| Wydajność maksymalna (tryb intensywny) | 770 m3/h |
| Wydajność maksymalna (tryb standardowy) | 610 m3/h |
| Wyposażenie | elementy do montażu, instrukcja obsługi w języku polskim, obudowa komina |
| Wysokość | 31,1 cm |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 3869,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 3869,00 zł | OkapyKuchenne.pl | - |
| 03.05.2025 | 3869,00 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.06.2025 | 3869,00 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.07.2025 | 6449,00 zł | OkapyKuchenne.pl | 2580 zł |
| 03.08.2025 | 6449,00 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.09.2025 | 6449,00 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 6449,00 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 6449,00 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 6449,00 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.01.2026 | 6449,00 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.02.2026 | 6449,00 zł | OkapyKuchenne.pl | 0 zł |
| 03.03.2026 | 5284,99 zł | OkapyKuchenne.pl | -1164 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 3869,00 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię