Franke Lina bateria kuchenna z wyciąganą wylewką onyx mosiądz 115 0626 055
Polecana ofertaOle Ole!
549,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Bateria kuchenna Franke Lina Onyx to jednodźwigniowa, wysokociśnieniowa bateria z wyciąganą i obrotową wylewką (150°). Wykonana z mosiądzu, posiada ceramiczną g... rozwiń
Franke Lina Pull-Out Onyx Mosiądz Bateria kuchenna
549,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria termostatyczna:nie;Bateria wysokociśnieniowa:tak;Kolor:czarny;Funkcja prysznica:nie;Informacje dodatkowe:bateria wysokociśnieniowa, ceramiczna głowica, obrotowa wylewka, perlator, wyciągana wy...
- Brand: Franke
- Color: czarny
- Ean: 7612985901703
- Gtin: 7612985901703
- Producer: Franke
Franke Lina Pull-Out Onyx Mosiądz Bateria kuchenna
569,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Franke
- Color: czarny onyx
- Ean: 7612985901703
- Gtin: 7612985901703
- Producer: Franke
- R: C
Franke Lina 115.0626.055 bateria kuchenna stojąca z wyciąganą wylewką Onyx
500,09 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Bateria kuchenna FRANKE LINA PULL-OUT z wyciąganą wylewką Onyx Baterie kuchenne Franke – ułatwienie pracy w kuchni Baterie kuchenne Franke zaprojektowano dla Twojego komfortu. Lina PULL-OUT posiada wy...
- Ean (gtin): 7612985901703
- Informacje dodatkowe: wyciągana wlewka
- Kod producenta: 115.0626.055
- Kolor: czarny
- Linia: Lina
- Marka: Franke
- Stan opakowania: oryginalne
- Typ montażu: stojąca
- Typ: jednouchwytowa
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 5
- Wykończenie: metal
- Wysokość produktu: 36
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | onyx |
|---|---|
| Bateria termostatyczna | nie |
| Bateria wysokociśnieniowa | tak |
| Funkcja prysznica | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | bateria wysokociśnieniowa, ceramiczna głowica, obrotowa wylewka, perlator, wyciągana wylewka jednostrumieniowa |
| Kolor | czarny |
| Otwór montażowy | 35 mm |
| Rodzaj | stojąca |
| Seria | Franke Smart Lina |
| Typ baterii | jednodźwigniowa |
| Wariantowanie - seria | Franke Lina pull-out |
| Wykonanie korpusu | mosiądz |
| Wylewka | obrotowa, wyciągana |
| Wyposażenie | elementy do montażu |
| Wysokość korpusu | 360 mm |
| Wysokość wylewki | 185 mm |
| Zasięg wylewki | 215 mm |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 500,02 zł
Aktualna cena od 549,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 520,86 zł | Media Expert | - |
| 03.06.2025 | 548,73 zł | Sklep elektrohome.pl | 27 zł |
| 03.07.2025 | 515,97 zł | Ole Ole! | -32 zł |
| 03.08.2025 | 517,86 zł | Media Expert | 1 zł |
| 03.09.2025 | 517,54 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.10.2025 | 521,69 zł | Media Expert | 4 zł |
| 03.11.2025 | 521,69 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.12.2025 | 500,02 zł | Media Expert | -21 zł |
| 03.01.2026 | 515,62 zł | Media Expert | 15 zł |
| 03.02.2026 | 515,15 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.03.2026 | 514,96 zł | Sklep sklepbaterie.pl | 0 zł |
| 03.04.2026 | 514,71 zł | Media Expert | 0 zł |
| 28.04.2026 | 549,00 zł | Ole Ole! | 34 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 500,02 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 549,00 zł na dzień 28.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 49 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Franke
Kategoria: Franke Ceny od 500.09 zł do 569 zł
EAN: 7612985901703
SKU: 115.0626.055
Polecana ofertaOle Ole!
549,00 zł
Przejdź do sklepu >


