G.skill Flare X5 DDR5 32GB 2 x 16GB 5600 CL36 Czarny Pamięć RAM F5-5600J3636C16GX2-FX5
Polecana ofertaAkces-Markt
2 863,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, G.Skill Flare X5 DDR5 to pamięć RAM o pojemności 32 GB (2 x 16 GB) i częstotliwości 5600 MHz. Zaprojektowana dla platform AMD AM5, obsługuje profile podkręcania... rozwiń
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 5600MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-5600J3636C16GX2-FX5
2 863,99 zł
Sprzedawca: Akces-Markt
do 3 dni
Opis, specyfikacja
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO): Tak EAN: 4713294232748 Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji Kod Producenta: F5-5600J3636C16GX2-FX5 Korekcja ECC: Nie Napięcie pamięci: 1.2 V Obsługa kanałów ...
- Code: F5-5600J3636C16GX2-FX5
- Ean: 4713294232748
- Kod_producenta: F5-5600J3636C16GX2-FX5
- Producer: G.SKILL
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 5600MHZ CL36-36 EXPO BLACK
2 127,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 5600MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-5600J3636C16GX2-FX5 Obsługa kanałów pamięci: Dual-channel Opóźnienie CAS: 36 AMD Extended Prof...
- Gtin: 4713294232748
- Old_price: 2075.15
- Sale_price: 2127.99
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Częstotliwość pracy | 5600 MHz |
|---|---|
| Dodatkowe dane | zaprojektowana dla platform AMD AM5 |
| Gwarancja | wieczysta |
| Kolor | czarny |
| Liczba kości | 2 x 16 GB |
| Model wariantowanie | G,Skill Flare X5 DDR5 |
| Napięcie zasilania | 1,1 V |
| Obsługa ECC | nie |
| Obsługiwane profile podkręcania | AMD EXPO |
| Opóźnienie CL | 36 |
| Podświetlenie | nie |
| Przeznaczenie | komputery |
| Radiator | nie |
| Rejestrowane (ECCR) | nie |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Rozmiar pamięci | 32 GB |
| Standard | DDR5 |
| Taktowanie | 5600 MHz |
| Typ pamięci RAM (relacje) | DDR5 5600 Mhz |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 439,00 zł
Aktualna cena od 2127,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 439,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.06.2025 | 449,99 zł | Akces-Markt | 10 zł |
| 03.11.2025 | 645,91 zł | Empik.com | 195 zł |
| 03.12.2025 | 1648,99 zł | Empik.com | 1003 zł |
| 03.01.2026 | 2152,99 zł | Empik.com | 503 zł |
| 03.02.2026 | 2154,84 zł | Empik.com | 1 zł |
| 03.03.2026 | 2144,33 zł | Empik.com | -10 zł |
| 03.04.2026 | 2101,74 zł | Empik.com | -42 zł |
| 01.05.2026 | 2127,99 zł | Empik.com | 26 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 439,00 zł odnotowaliśmy w maju 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 2127,99 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 1689 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: G.skill
Kategoria: 32GB Ceny od 2127.99 zł do 2863.99 zł
EAN: 4713294232748
SKU: F5-5600J3636C16GX2-FX5
Polecana ofertaAkces-Markt
2 863,99 zł
Przejdź do sklepu >

