G.skill DDR5 32GB kit 2x16GB PC 6000 Trident Z5 Neo RGB F5-6000J3636F16GX2 TZ5NR
Polecana ofertaAkces-Markt
2 253,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 to zestaw pamięci RAM o pojemności 32 GB (2x16 GB), zaprojektowany dla platform AMD. Dzięki taktowaniu 6000 MHz i opóźnieniu CL3... rozwiń
G.SKILL Pamięć TRIDENT NEO AMD RGB DDR5 2X16GB 6000MHZ CL36-36 EXPO BLACK F5-6000J3636F16GX2-TZ5NR
2 253,99 zł
Sprzedawca: Akces-Markt
do 3 dni
Opis, specyfikacja
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO): Tak EAN: 4713294232670 Gwarancja: 60 miesięcy gwarancji Kod Producenta: F5-6000J3636F16GX2-TZ5NR Kolor podświetlenia: Wielobarwny Korekcja ECC: Nie Napię...
- Code: F5-6000J3636F16GX2-TZ5NR
- Ean: 4713294232670
- Kod_producenta: F5-6000J3636F16GX2-TZ5NR
- Producer: G.SKILL
G.Skill Trident Z5 Neo EXPO AMD RGB 32GB [2x16GB 6000MHz DDR5 CL36 DIMM]
2 060,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
G.Skill Trident Z5 Neo EXPO AMD RGB 32GB [2x16GB 6000MHz DDR5 CL36 DIMM] G.SKILL Producent: G.SKILL rodzaj pamięci: DIMM (do PC) typ: DDR5 standard: DDR5-600...
- Gtin: 4713294232670
- Old_price: 2018.59
- Sale_price: 2060.99
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Częstotliwość pracy | 6000 MHz |
|---|---|
| Dodatkowe dane | zaprojektowana z myślą o ultra wysokiej wydajności podkręcania na platformach AMD obsługujących DDR5 |
| Gwarancja | wieczysta |
| Kolor | czarny |
| Liczba kości | 2 x 16 GB |
| Model wariantowanie | G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5 |
| Napięcie zasilania | 1,35 V |
| Obsługa ECC | nie |
| Opóźnienie CL | 36 |
| Podświetlenie | tak |
| Przeznaczenie | komputery |
| Radiator | tak |
| Rejestrowane (ECCR) | nie |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Rozmiar pamięci | 32 GB |
| Standard | DDR5 |
| Taktowanie | 6000 MHz |
| Typ pamięci RAM (relacje) | DDR5 6000 Mhz |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 447,22 zł
Aktualna cena od 2060,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 447,47 zł | Amazon.pl | - |
| 03.06.2025 | 447,22 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 03.07.2025 | 527,01 zł | Servecom.pl | 79 zł |
| 03.02.2026 | 2205,99 zł | Empik.com | 1678 zł |
| 03.03.2026 | 2351,83 zł | Empik.com | 145 zł |
| 03.04.2026 | 2171,99 zł | Empik.com | -179 zł |
| 01.05.2026 | 2060,99 zł | Empik.com | -111 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 447,22 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 2060,99 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 1614 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: G.skill
Kategoria: 32GB Ceny od 2060.99 zł do 2253.99 zł
EAN: 4713294232670
SKU: F5-6000J3636F16GX2-TZ5NR
Polecana ofertaAkces-Markt
2 253,99 zł
Przejdź do sklepu >

