G.Skill RipjawsX DDR3 16GB 2400 MHz CL11 zestaw 2x8GB pamięć RAM F3-2400C11D-16GXM
Porównaj ceny
Oferty: 0
, G.Skill RipjawsX DDR3 to pamięć RAM o pojemności 16 GB (2 x 8 GB), z częstotliwością 2400 MHz i opóźnieniem CL11. Zapewnia szybkie działanie komputera dzięki ta... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Częstotliwość pracy | 2400 MHz |
|---|---|
| Gwarancja | wieczysta |
| Liczba kości | 2 x 8 GB |
| Model wariantowanie | G.Skill RipjawsX DDR3 |
| Napięcie zasilania | 1,65 V |
| Obsługa ECC | nie |
| Opóźnienie CL | 11 |
| Przeznaczenie | komputery |
| Radiator | tak |
| Rejestrowane (ECCR) | nie |
| Rodzaj pamięci | DDR3 |
| Rozmiar pamięci | 16 GB |
| Standard | DDR3 |
| Taktowanie | 2400 MHz |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 219,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 239,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 219,00 zł | Ole Ole! | -20 zł |
| 03.08.2025 | 219,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.09.2025 | 219,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.10.2025 | 219,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 219,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.12.2025 | 299,00 zł | RTV EURO AGD | 80 zł |
| 03.01.2026 | 436,99 zł | Akces-Markt | 137 zł |
| 03.02.2026 | 463,99 zł | Akces-Markt | 27 zł |
| 03.04.2026 | 563,99 zł | Akces-Markt | 100 zł |
| 03.05.2026 | 519,00 zł | RTV EURO AGD | -44 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 219,00 zł odnotowaliśmy w listopadzie 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię