Goodram DDR4 16GB 2666MHz CL19 SODIMM, czarny
Polecana ofertaAllegro
428,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, GOODRAM SODIMM DDR4 16GB 2666MHz CL19 to doskonały wybór dla użytkowników laptopów szukających efektywnej modernizacji. Dzięki częstotliwości 2666 MHz i opóźnie... rozwiń
Pamięć Ram Sodimm DDR4 GoodRam 16GB 2666MHz CL19 GR2666S464L19S/16G
428,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Pamięć RAM GOODRAM 16GB 2666MHz Każdy zestaw pamięci GOODRAM jest w 100% sprawdzany pod kątem najwyższej jakości, przy jednoczesnym zachowaniu niesamowitej przystępności cenowej. To najlepszy wybór do...
- Cechy dodatkowe: pozłacane wtyki
- Chłodzenie: radiator
- Ean (gtin): 5908267960691
- Kod producenta: GR2666S464L19S/16G
- Kolor: zielony
- Liczba modułów: 1
- Model: GR2666S464L19S/16G
- Napięcie: 1.2
- Opóźnienia (cycle latency): 19
- Pojemność całkowita: 16 GB
- Pojemność pojedynczego modułu: 16
- Producent: Goodram
- Stan opakowania: oryginalne
- Taktowanie szyny pamięci (mhz): 2666
- Typ pamięci: DDR4
- Typ złącza: DIMM
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.02
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Częstotliwość pracy | 2666 MHz |
|---|---|
| Dodatkowe dane | 0 |
| Gwarancja | wieczysta |
| Kolor | czarny |
| Liczba kości | 1 x 16 GB |
| Model wariantowanie | GoodRam DDR4 SODIMM |
| Napięcie zasilania | 1,2 V |
| Obsługa ECC | nie |
| Opóźnienie CL | 19 |
| Podświetlenie | nie |
| Przeznaczenie | laptopy |
| Radiator | nie |
| Rejestrowane (ECCR) | nie |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR 4 |
| Rozmiar pamięci | 16 GB |
| Standard | DDR4 |
| Taktowanie | 2666 MHz |
| Typ pamięci RAM (relacje) | DDR4 2666 MHz |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 105,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 105,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.06.2025 | 123,99 zł | Empik.com | 18 zł |
| 03.07.2025 | 136,99 zł | Empik.com | 13 zł |
| 03.08.2025 | 138,99 zł | Empik.com | 2 zł |
| 03.09.2025 | 175,99 zł | Empik.com | 37 zł |
| 03.10.2025 | 511,68 zł | Empik.com | 335 zł |
| 03.11.2025 | 511,68 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.04.2026 | 479,00 zł | RTV EURO AGD | -32 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 105,00 zł odnotowaliśmy w maju 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Kategoria: 16GB
Cena: 428.99 zł
EAN: 5908267960691
SKU: 05908267960691
Polecana ofertaAllegro
428,99 zł
Przejdź do sklepu >
