Patriot Signature Line DDR4 16GB 2400 CL17 SO-DIMM, pamięć RAM, pojedyncza kość
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 359,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Patriot Signature DDR4 SO-DIMM to pamięć RAM o pojemności 16 GB, zaprojektowana z myślą o komputerach PC i serwerach. Działa z częstotliwością 2400 MHz i opóźni... rozwiń
Patriot Signature Line DDR4 16GB 2400 CL17 SO-DIMM Pamięć SO-DIMM
1 359,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Częstotliwość pracy:240 MHz;Gwarancja:wieczysta;Informacje dodatkowe:0;Liczba kości:1 x 16 GB;Model wariantowanie:Patriot Signature Line DDR4 SODIMM;Napięcie zasilania:1,2 V;Obsługa ECC:nie;Opóźnienie...
- Brand: Patriot
- Ean: 0814914023471
- Gtin: 0814914023471
- Producer: Patriot
Patriot Signature Line DDR4 16GB 2400 CL17 SO-DIMM Pamięć SO-DIMM
1 359,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Patriot
- Ean: 0814914023471
- Gtin: 0814914023471
- Producer: Patriot
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Częstotliwość pracy | 240 MHz |
|---|---|
| Dodatkowe dane | 0 |
| Gwarancja | wieczysta |
| Liczba kości | 1 x 16 GB |
| Model wariantowanie | Patriot Signature Line DDR4 SODIMM |
| Napięcie zasilania | 1,2 V |
| Obsługa ECC | nie |
| Opóźnienie CL | 17 |
| Przeznaczenie | laptopy |
| Radiator | nie |
| Rejestrowane (ECCR) | nie |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM DDR 4 |
| Rozmiar pamięci | 16 GB |
| Standard | DDR4 |
| Taktowanie | 2400 MHz |
| Typ pamięci RAM (relacje) | DDR4 2400 MHz |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 114,99 zł
Aktualna cena od 1359,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 114,99 zł | Akces-Markt | - |
| 03.07.2025 | 124,49 zł | RTV EURO AGD | 9 zł |
| 03.08.2025 | 190,09 zł | Ole Ole! | 65 zł |
| 03.09.2025 | 197,78 zł | Ole Ole! | 7 zł |
| 03.10.2025 | 194,18 zł | Ole Ole! | -3 zł |
| 03.11.2025 | 384,56 zł | Ole Ole! | 190 zł |
| 03.12.2025 | 419,00 zł | RTV EURO AGD | 34 zł |
| 03.03.2026 | 419,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 16.05.2026 | 1359,00 zł | RTV EURO AGD | 940 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 114,99 zł odnotowaliśmy w czerwcu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1359,00 zł na dzień 16.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 1244 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Patriot
Kategoria: 16GB Cena: 1359 zł
EAN: 0814914023471
SKU: OI_408530123
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 359,00 zł
Przejdź do sklepu >

