Patriot Viper 3 Black 16GB 2 x 8GB DDR3 1600 CL9 pamięć RAM PV316G160C9K
Polecana ofertaAllegro
317,67 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Patriot Viper 3 Black to pamięć RAM DDR3 o pojemności 16 GB (2 x 8 GB), idealna do komputerów stacjonarnych. Pracuje z częstotliwością 1600 MHz i opóźnieniem CL... rozwiń
Pamięć Patriot Viper 3 DDR3 16GB 1600MHz CL9
317,67 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Pamięć Patriot Viper 3, DDR3, 16 GB,1600MHz, CL9 (PV316G160C9K) Typ złącza: DIMM Konfiguracja: Zestaw Konstrukcja: Złocone styki Linia: Viper 3 Typ pamięci: DDR3 Częstotliwość pracy [MHz]: 1600 Napięc...
- Cechy dodatkowe: obsługa profili XMP
- Certyfikaty zgodności: CE
- Chłodzenie: radiator
- Ean (gtin): 815530014195
- Kod producenta: PV316G160C9K
- Kolor: czarny
- Liczba modułów: 2
- Model: PV316G160C9K
- Napięcie: 1.5
- Opóźnienia (cycle latency): 9
- Pojemność całkowita: 16 GB
- Producent: Patriot
- Taktowanie szyny pamięci (mhz): 1600
- Typ pamięci: DDR3
- Typ złącza: DIMM
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.111
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Częstotliwość pracy | 1600 MHz |
|---|---|
| Dodatkowe dane | 0 |
| Gwarancja | wieczysta |
| Liczba kości | 2 x 8 GB |
| Model wariantowanie | Patriot Viper 3 DDR3 |
| Napięcie zasilania | 1,5 V |
| Obsługa ECC | nie |
| Opóźnienie CL | 9 |
| Przeznaczenie | komputery |
| Radiator | nie |
| Rejestrowane (ECCR) | nie |
| Rodzaj pamięci | DDR3 |
| Rozmiar pamięci | 16 GB |
| Standard | DDR3 |
| Taktowanie | 1600 MHz |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 179,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 184,99 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.05.2025 | 179,00 zł | RTV EURO AGD | -5 zł |
| 03.06.2025 | 181,97 zł | Ole Ole! | 2 zł |
| 03.07.2025 | 209,99 zł | Akces-Markt | 28 zł |
| 03.08.2025 | 188,99 zł | Ole Ole! | -21 zł |
| 03.09.2025 | 189,99 zł | Ole Ole! | 1 zł |
| 03.10.2025 | 179,99 zł | Ole Ole! | -10 zł |
| 03.11.2025 | 220,81 zł | RTV EURO AGD | 40 zł |
| 03.12.2025 | 229,00 zł | RTV EURO AGD | 8 zł |
| 03.01.2026 | 290,99 zł | Akces-Markt | 61 zł |
| 03.02.2026 | 321,99 zł | Akces-Markt | 31 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 179,00 zł odnotowaliśmy w maju 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Kategoria: 16GB
Cena: 317.67 zł
EAN: 0815530014195
SKU: 00815530014195
Polecana ofertaAllegro
317,67 zł
Przejdź do sklepu >
