G Skill TridentZ RGB 8GB DDR4 3200 MHz CL16, zestaw 2x8GB, model F4-3200C16D-16GTZRX
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 459,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Zestaw pamięci G.Skill Trident Z RGB DDR4 to 16 GB (2 x 8 GB) o częstotliwości 3200 MHz i opóźnieniu CL16. Dzięki dynamicznemu podświetleniu RGB i efektywnemu r... rozwiń
G.Skill Trident Z RGB DDR4 16GB (2 x 8GB) 3200 CL16 Pamięć RAM
1 459,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Częstotliwość pracy:3200 MHz;Gwarancja:wieczysta;Liczba kości:2 x 8 GB;Model wariantowanie:G.Skill Trident Z RGB DDR4;Napięcie zasilania:1,35 V;Obsługa ECC:nie;Opóźnienie CL:16;Opóźnienie CL:16;Podświ...
- Brand: G.Skill
- Ean: 4713294220592
- Gtin: 4713294220592
- Producer: G.Skill
G.SKILL Zestaw pamięci TridentZ RGB F4-3200C16D-16GTZRX (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3200 MHz; CL16)
838,99 zł
Sprzedawca: Akces-Markt
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
G.Skill Trident Z RGB DDR4 16GB (2 x 8GB) 3200 CL16 Pamięć RAM
1 459,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: G.Skill
- Ean: 4713294220592
- Gtin: 4713294220592
- Producer: G.Skill
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Częstotliwość pracy | 3200 MHz |
|---|---|
| Gwarancja | wieczysta |
| Liczba kości | 2 x 8 GB |
| Model wariantowanie | G.Skill Trident Z RGB DDR4 |
| Napięcie zasilania | 1,35 V |
| Obsługa ECC | nie |
| Opóźnienie CL | 16 |
| Podświetlenie | tak |
| Przeznaczenie | komputery |
| Radiator | tak |
| Rejestrowane (ECCR) | nie |
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Rozmiar pamięci | 16 GB |
| Standard | DDR4 |
| Taktowanie | 3200 MHz |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 210,00 zł
Aktualna cena od 838,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 210,00 zł | Servecom.pl | - |
| 03.06.2025 | 215,00 zł | RTV EURO AGD | 5 zł |
| 03.07.2025 | 219,99 zł | Akces-Markt | 4 zł |
| 03.09.2025 | 241,37 zł | Ole Ole! | 21 zł |
| 03.10.2025 | 250,13 zł | Ole Ole! | 8 zł |
| 03.11.2025 | 419,00 zł | RTV EURO AGD | 168 zł |
| 03.12.2025 | 598,99 zł | Akces-Markt | 179 zł |
| 03.02.2026 | 776,99 zł | Akces-Markt | 178 zł |
| 03.03.2026 | 869,99 zł | Akces-Markt | 93 zł |
| 03.04.2026 | 847,99 zł | Akces-Markt | -22 zł |
| 30.04.2026 | 838,99 zł | Akces-Markt | -9 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 210,00 zł odnotowaliśmy w maju 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 838,99 zł na dzień 30.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 629 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: G.skill
Kategoria: 8GB Ceny od 838.99 zł do 1459 zł
EAN: 4713294220592
SKU: OI_404109336
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 459,00 zł
Przejdź do sklepu >


