Haier Wine Bank Series 5 HWS247GGU1 chłodziarka do wina 247 miejsc na butelki
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Haier Wine Bank Series 5 HWS247GGU1 to winiarka na 247 butelek, wyposażona w filtr UV, cyfrowy termometr, filtr przeciwzapachowy i kompresor z tłumieniem drgań.... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Filtr UV w drzwiach | tak |
|---|---|
| Funkcje dodatkowe | alarm niedomkniętych drzwi, cyfrowy termometr, filtr przeciwzapachowy, kompresor z technologią tłumienia drgań, możliwośc zamykania na kluczyk, oświetlenie LED, oświetlenie wnętrza przy zamkniętych drzwiach, przełącznik skali stopni Fahrenheita lub Celsjusza, wyświetlacz LCD, zdalne sterowanie (WiFi) |
| Funkcje dodatkowe | filtr przeciwzapachowy, oświetlenie wewnętrzne, przezroczyste drzwi, zamknięcie na klucz |
| Głębokość | 71,4 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Klasa energetyczna | G |
| Klasa klimatyczna | SN, T, ST |
| Klasa poziomu hałasu | C |
| Kolor obudowy | czarny |
| Kompatybilność aplikacji | Android od wersji 6.0, iOS od wersji 11.0 |
| Liczba miejsc na butelki - nowa | 247 |
| Liczba miejsc na butelki | 247 |
| Liczba stref regulacji temperatury | 1 |
| Oświetlenie wnętrza chłodziarki | tak |
| Poziom hałasu - nowy | 37 dB |
| Poziom hałasu | 37 dB |
| Przeznaczenie | Urządzenie przeznaczone wyłącznie do przechowywania wina |
| Regulowane nóżki | tak |
| Roczne zużycie prądu - nowe | 184 kWh |
| Roczne zużycie prądu | 184 kWh |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Sterowanie | elektroniczne |
| Szerokość | 59,7 cm |
| Wyposażenie | 6 drewnianych półek, instrukcja obsługi w języku polskim, klucz |
| Wysokość | 190 cm |
| Wyświetlacz elektroniczny | tak |
| Zamykanie na klucz | tak |
| Zgodność z aplikacją | hOn |
| Zmiana kierunku otwierania drzwi | tak |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 4996,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 6583,19 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 6583,19 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.08.2025 | 6583,19 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.09.2025 | 6497,00 zł | RTV EURO AGD | -86 zł |
| 03.10.2025 | 6583,19 zł | Media Expert | 86 zł |
| 03.11.2025 | 5997,00 zł | RTV EURO AGD | -586 zł |
| 03.12.2025 | 5997,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.01.2026 | 4999,00 zł | RTV EURO AGD | -998 zł |
| 03.02.2026 | 4998,00 zł | RTV EURO AGD | -1 zł |
| 03.03.2026 | 4997,00 zł | Ole Ole! | -1 zł |
| 03.04.2026 | 4996,00 zł | RTV EURO AGD | -1 zł |
| 03.05.2026 | 6499,00 zł | Ole Ole! | 1503 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 4996,00 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię