Haier HWS236GDEH1 236 miejsc winiarka
Polecana ofertaRTV EURO AGD
8 999,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Winiarka Haier HWS236GDEH1 to urządzenie przeznaczone do przechowywania 236 butelek wina. Posiada dwie strefy regulacji temperatury, filtr UV w drzwiach, oświet... rozwiń
Haier HWS236GDEH1 236 miejsc na butelki Chłodziarka do wina
8 999,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Filtr UV w drzwiach:tak;Funkcje dodatkowe:alarm niedomkniętych drzwi, blokada rodzicielska, dwie strefy regulacji temperatury, filtr węglowy, kompresor z technologią tłumienia drgań, niezależna regula...
- Brand: Haier
- Ean: 6930265343618
- Gtin: 6930265343618
- Producer: Haier
Haier HWS236GDEH1 236 miejsc na butelki Chłodziarka do wina
8 999,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Drzwi wyposażone w filtr UV:tak;Dodatkowe opcje:alarm niedomkniętych drzwi, blokada rodzicielska, dwie strefy regulacji temperatury, filtr węglowy, kompresor z technologią tłumienia drgań, niezależna ...
- Brand: Haier
- Certification: EC EPREL 1675205
- Ean: 6930265343618
- Gtin: 6930265343618
- Producer: Haier
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Dodatkowe opcje | alarm niedomkniętych drzwi, blokada rodzicielska, dwie strefy regulacji temperatury, filtr węglowy, kompresor z technologią tłumienia drgań, niezależna regulacja temperatury dla wina czerwonego i białego, ogrzewanie wnętrza w przypadku niskiej temperatury otoczenia, oświetlenie LED, oświetlenie wnętrza przy zamkniętych drzwiach, podwójnie przeszklone drzwi, przełącznik skali stopni Fahrenheita lub Celsjusza, regulowany termostat, system antywibracyjny, zdalne sterowanie (WiFi) |
| Drzwi wyposażone w filtr UV | tak |
| Ekran LCD | tak |
| Funkcje dodatkowe | oświetlenie wewnętrzne, przezroczyste drzwi |
| Głębokość | 71,4 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Ilość miejsc na butelki | 236 |
| Klasa klimatyczna | N, SN, ST |
| Klasa poziomu hałasu | B |
| Kompatybilność aplikacji | Android od wersji 6.0, iOS od wersji 11.0 |
| Kontrola | elektroniczne |
| Liczba miejsc na butelki | 236 |
| Liczba stref regulacji temperatury | 2 |
| Oświetlane wnętrze chłodziarki | tak |
| Pojemność do wykorzystania | 448 l |
| Poziom głośności | 35 dB |
| Poziom hałasu | 35 dB |
| Przeznaczenie | Urządzenie przeznaczone wyłącznie do przechowywania wina |
| Regulowane nóżki | tak |
| Roczne zużycie energii | 107 kWh |
| Roczne zużycie prądu | 107 kWh |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Szerokość | 59,7 cm |
| Wyposażenie | 4 drewniane półki |
| Wysokość | 190 cm |
| Zgodność z aplikacją | hOn |
| Zmiana kierunku otwierania drzwi | tak |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 7999,99 zł
Aktualna cena od 8999,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 8490,97 zł | Ole Ole! | - |
| 03.06.2025 | 7999,99 zł | Media Expert | -490 zł |
| 03.07.2025 | 7999,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.08.2025 | 7999,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.12.2025 | 7999,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.01.2026 | 7999,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.04.2026 | 8999,00 zł | RTV EURO AGD | 999 zł |
| 01.05.2026 | 8999,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 7999,99 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 8999,00 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 999 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Haier
Kategoria: Haier Cena: 8999 zł
EAN: 6930265343618
SKU: OI_405514675
Polecana ofertaRTV EURO AGD
8 999,00 zł
Przejdź do sklepu >

