Himawari Szary, pojemny plecak na laptopa z portem USB 1881-39
Polecana ofertaSkorzana.com
141,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Himawari szary plecak na laptopa 1881 to funkcjonalny i stylowy dodatek dla kobiet. Pojemny, mieści format A4, posiada jedną komorę i sześć kieszeni, w tym zewn... rozwiń
Plecak Himawari 1881 szary
141,99 zł
Sprzedawca: Skorzana.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Cechy szczególne: kieszeń zewnętrzna
- Code: 1881-39
- Format a4: mieści
- Gabaryt inpost: A
- Ilość kieszeni: 6+
- Ilość komór: 1
- Kolor główny: szary
- Kolor okuć: Srebrny
- Kształt: inny
- Marka: Himawari
- Materiał#2: poliester
- Materiał: tkanina hydrofobowa
- Model/typ: plecaki i plecaczki
- Płeć#2: Mężczyzna
- Płeć: Kobieta
- Sposób noszenia: na szelkach
- Sposób zamykania: suwak
- Styl#2: sportowy
- Styl: miejski/casual
- Wielkość: duża
- Wzór: bez wzoru
Plecak Himawari sportowy modny do szkoły z portem USB damski na uczelnię na laptopa do pracy szary
141,99 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Plecak Himawari sportowy modny do szkoły z portem USB damski na uczelnię na laptopa do pracy szary Szukasz funkcjonalnego plecaka, który będzie miał więcej n...
- Gtin: 6976720541908
- Old_price: 128.95
- Sale_price: 135.00
Plecak damski Himawari Sorrel HM1881 na laptopa 13,3 z Usb zgaszony liliowy
169,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Plecak Himawari Sorrel HM1881 na laptopa 13,3" z USB ----------------------------------------------------------- Dostępność: Wys. w 24h Kolor: 39. zgaszony liliowy ------------------------------------...
- Ean (gtin): 6976720541908
- Kod producenta: 1881-39
- Liczba komór: 1
- Marka: Himawari
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 0.62
- Wielkość matrycy: 13.3
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Cechy szczególne | Kieszeń zewnętrzna |
|---|---|
| Format A4 | Mieści |
| Głębokość | 17 cm |
| Ilość kieszeni | 6+ |
| Ilość komór | 1 |
| Kolor Główny | Szary |
| Kolor okuć | Srebrny |
| Kształt | Inny |
| Maksymalna długość szelek | 95 cm |
| Płeć | Damska |
| Podszewka | Tak |
| Sposób noszenia | Na szelkach |
| Sposób zamykania | Suwak |
| Styl | Miejski/casual |
| Szerokość | 27 cm |
| Wielkość | Duża |
| Wysokość | 40 cm |
| Wysokość uchwytu | 10 cm |
| Wzór | Bez wzoru |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 128,95 zł
Aktualna cena od 141,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | 157,96 zł | torebki-skorzane.pl | - |
| 03.09.2025 | 139,99 zł | Skorzana.com | -17 zł |
| 03.10.2025 | 133,99 zł | Skorzana.com | -6 zł |
| 03.11.2025 | 133,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 03.12.2025 | 135,99 zł | Skorzana.com | 2 zł |
| 03.01.2026 | 128,95 zł | Empik.com | -7 zł |
| 03.02.2026 | 139,99 zł | Skorzana.com | 11 zł |
| 03.03.2026 | 139,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 03.04.2026 | 139,99 zł | Skorzana.com | 0 zł |
| 30.04.2026 | 141,99 zł | Skorzana.com | 2 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 128,95 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 141,99 zł na dzień 30.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 13 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Himawari
Kategoria: Damskie Ceny od 141.99 zł do 169 zł
EAN: 6976720541908
SKU: 1881-39
Polecana ofertaSkorzana.com
141,99 zł
Przejdź do sklepu >


