Hisense 85E7Q PRO 85 QLED 4K 144Hz Smart TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2.1 Telewizor QLED
Polecana ofertaMedia Markt
5 299,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Hisense 85E7Q Pro to 85-calowy QLED 4K Smart TV z częstotliwością odświeżania 144 Hz, idealny dla graczy i kinomanów. Obsługuje Dolby Vision i Dolby Atmos, zape... rozwiń
Telewizor QLED HISENSE 85E7Q Pro 85" 4K 144Hz VIDAA Smart OS Al Upscaler Czarny
5 299,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Telewizor Qled Hisense 85E7Q Pro 85" 4K 144Hz Vidaa Smart OS Al 4K Upscaler Czarny Hisense 85E7Q Pro to 85-calowy telewizor Qled 4K, który łączy nowoczesny design z zaawansowanymi technologiami obrazu...
Przejdź do sklepu >
Telewizor HISENSE 85E7Q Pro 85 QLED 4K 144Hz VRR VIDAA Dolby Vision
5 034,05 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Telewizor HISENSE 85E7Q PRO 85'' QLED 144 Hz 4K Dolby Vison Atmos Ekran: 85'' 4K Ultra HD Matryca: QLED 144 Hz System SmartTV: VIDAA Tuner DVB: S/S2, C, T/T2 Z...
- Gtin: 6942351416953
- Old_price: 4495.00
- Sale_price: 4719.75
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Aplikacje Smart TV - przypisy | Dostępność treści może się różnić w zależności od kraju i regionu, Wybrane usługi i aplikacje mogą wymagać rejestracji lub aktywowania subskrypcji, Aby korzystać z niektórych usług lub aplikacji wymagane jest połączenie z internetem. |
|---|---|
| Asystent głosowy - przypisy | Kompatybilność z Alexa umożliwia korzystanie z urządzeń Amazon Alexa (kupowane oddzielnie), do sterowania urządzeniem, Asystent wymaga połączenia z internetem, Dostępność i działanie niektórych funkcji i usług zależy od usługi, urządzenia oraz sieci i może nie być dostępna we wszystkich językach i krajach. |
| Cyfrowe wyjście koaksjalne | nie |
| Cyfrowe wyjście optyczne | tak |
| Czas reakcji matrycy | 6 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | do 144 Hz |
| Czytnik kart pamięci | nie |
| Dla graczy | tak |
| DLNA | nie |
| Dodatkowe opcje dźwięku | Dolby Atmos, Dolby Audio, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS-X, EzPlay - sterowanie soundbarem z poziomu telewizora, HDMI eARC, Hi-Concerto, tryb film, tryb gra |
| Dodatkowe opcje obrazu | 8-bitowy panel, AI 4K Upscaler, AI Light Sensor, AMD FreeSync Premium, cyfrowy filtr grzebieniowy 3D, czujnik światła, MEMC (oszacowanie ruchu i kopensacja ruchu), QLED Colour, Quantum Dot, skalowanie obrazu do jakości 4K UHD |
| Dodatkowe opcje | wyszukiwanie głosowe, USB - zdjęcia, muzyka, film, Digital EPG, możliwość aktualizacji oprogramowania, Game Mode PLUS |
| Format HD / Rozdzielczość | 4K UHD / 3840 x 2160 |
| Format HDR | Dolby Vision, HDR10, HDR10+, HDR10+ Adaptive, HLG (Hybrid Log-Gamma) |
| Funkcje AI | tak |
| Funkcje dodatkowe | przeglądarka internetowa, tryb gra, HbbTV |
| Funkcje Smart TV | panel Gry, VIDAA App Store, Screen Sharing |
| Głębokość telewizora z podstawą | 45 cm |
| Głębokość telewizora | 10,1 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| HbbTV | tak |
| HDMI (wersja) | (HDMI 2.1) |
| HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Ilość złączy HDMI | 4 |
| Ilość złączy USB | 2 |
| Inna komunikacja | Bluetooth, AirPlay 2 |
| Input lag | 0 ms |
| Jasność ekranu | 0 cd/m2 |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | E |
| Kolor obudowy | czarny |
| Kolor | czarny |
| Kompatybilność z asystentem głosowym | Amazon Alexa |
| Korektor dźwięku | tak |
| Maksymalne Zużycie energii | 330 W |
| Menu w języku polskim | tak |
| Model na rok | 2025 |
| Model (wariantowanie) | E7Q PRO |
| Możliwość powieszenia na ścianie | tak |
| Nagrywanie na USB | nie |
| Odporność - legale 1 | 0 |
| Odporność - legale 2 | 0 |
| Odświeżanie | AI Smooth Motion |
| Odświeżanie | technologia 100 Hz |
| Podświetlenie matrycy | Direct LED |
| Podwójny tuner HD | nie |
| Pozostałe funkcje i parametry | HDR, Wi-Fi, Bluetooth, USB - multimedia, obsługa głosowa |
| Przeglądarka internetowa | tak |
| Przekątna ekranu widzialna cm | 215 cm |
| Przekątna matrycy cm | 215 cm |
| Przełącznik | nie |
| Regulacja tonów | nie |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj podstawy | nóżki |
| Rozdzielczość pionowa | 2160 px |
| Rozdzielczość pozioma | 3840 px |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Seria | Hisense E7Q |
| Smart TV | Smart TV |
| Smart TV | tak |
| Standard VESA | 600x400 mm |
| System dźwięku przestrzennego | tak |
| System i moc głośników | system 2.0 / 30 W |
| System Smart | VIDAA |
| Szerokość podstawy | 167,1 cm |
| Szerokość | 189,2 cm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia obrazu | QLED |
| Technologie dla graczy | Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR), AMD FreeSync, złącze HDMI 2.1 |
| Telegazeta | tak |
| Telewizor Smart | Smart TV |
| Tryb gra | tak |
| Tryb sport | tak |
| Tuner | DVB-T2 (HEVC), DVB-T (MPEG-4), DVB-S2, DVB-S, DVB-C |
| Typ matrycy | VA |
| Typ telewizora opis cenowy | telewizor QLED Smart TV |
| Typ | telewizor LED |
| VESA rodzaj śruby | M6 |
| Waga bez podstawy | 35,2 kg |
| Waga z podstawą | 35,8 kg |
| Wejście komponentowe | nie |
| Widżety Smart TV | TVN Player, YouTube, Netflix, Polsat Box Go, Spotify, Chili, Prime Video, Eurosport Player, Filmbox, Disney+, iplex. pl, Max, Rakuten TV, VOD. Onet. pl, VOD. TVP. pl, Canal Plus Online, SkyShowtime |
| Wi-Fi | tak |
| Wyjście słuchawkowe | tak |
| Wyposażenie | podstawa, instrukcja obsługi w języku polskim, pilot z mikrofonem |
| Wysokość z podstawą | 118,9 cm |
| Wysokość | 109,1 cm |
| Zakrzywiony ekran Curved | nie |
| Zasilanie 12/24 V | nie |
| Zasilanie | 100 - 240 V 50/60 Hz |
| Złącza | słuchawkowe, optyczne, CI+, Ethernet, HDMI x4, USB x2 |
| Złącze CI (Common Interface) | 1 |
| Złącze CI (Common Interface) | tak |
| Złącze Ethernet (LAN) | tak |
| Złącze EURO | 0 |
| Złącze HDMI 2.1 | tak |
| Złącze VGA | nie |
| Zużycie energii HDR | 300 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 122 kWh/1000h |
| Zużycie energii w trybie czuwania | 0,5 W |
| Zwrotny kanał audio | eARC |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 4999,00 zł
Aktualna cena od 5034,05 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 6499,00 zł | Media Markt | - |
| 03.12.2025 | 5499,00 zł | Media Markt | -1000 zł |
| 03.01.2026 | 5499,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.02.2026 | 4999,00 zł | Media Markt | -500 zł |
| 03.03.2026 | 4999,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.04.2026 | 5109,72 zł | Empik.com | 110 zł |
| 03.05.2026 | 5034,05 zł | Empik.com | -75 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 4999,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 5034,05 zł na dzień 03.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 35 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Hisense
Kategoria: Hisense Ceny od 5034.05 zł do 5299 zł
EAN: 6942351416953
SKU: OI_383777663
Polecana ofertaMedia Markt
5 299,00 zł
Przejdź do sklepu >

