Hoover H-Wash 300 Pro HBWO 916TAMCE-S 9kg 1600obr/min pralka do zabudowy zdalne sterowanie
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Hoover H-Wash 300 Pro HBWO 916TAMCE S to pralka do zabudowy o pojemności 9 kg. Wyposażona w silnik Inverter, oferuje 1600 obr./min, blokadę panelu sterowania, a... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Bezpieczeństwo użytkowania | blokada panelu sterowania |
|---|---|
| Dobór wody do wielkości załadunku | automatyczny |
| Dodatkowe płukanie | tak |
| Funkcje dodatkowe | aplikacja Wizard, automatyka prania, automatyka wagowa, dobór parametrów prania do załadunku, dodatkowe płukanie, funkcja Kg Mode, kontrola piany, kontrola wyważenia, mniej zagnieceń (łatwe prasowanie), możliwość prania w niskich temperaturach, możliwość skrócenia czasu prania, możliwość wyboru stopnia zabrudzenia, obrazkowy panel sterowania, płukanie antyalergiczne, pranie szybkie, pranie wstępne, równomierne rozłożenie ładunku w bębnie, silnik Inverter |
| Głębokość | 53 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Klasa energetyczna | A+++ |
| Klasa energetyczna | B |
| Klasa poziomu hałasu wirowania | B |
| Klasa prania | A |
| Klasa wirowania (nowa) | B |
| Klasa wirowania | B |
| Kolor | biały |
| Kompatybilność aplikacji | Android od wersji 6.0, iOS od wersji 12.2 |
| Maksymalna prędkość wirowania | 1600 obr/min |
| Mniej zagnieceń (łatwe prasowanie) | tak |
| Opóźnienie startu pracy | skokowe |
| Pojemność znamionowa (nowa) | 9 kg |
| Pojemność | 9 kg |
| Poziom hałasu - pranie | 48 dB |
| Poziom hałasu - wirowanie (nowa) | 76 dB |
| Poziom hałasu (pranie) | 48 dB |
| Poziom hałasu (wirowanie) | 76 dB |
| Programy prania | 20 stopni, antyalergiczny, bawełna, delikatny, eco 40-60, mieszane, odpompowanie, odzież sportowa, płukanie, szybki 14 min, szybki 30 min, szybki 44 min, szybki 59 min, wełna/pranie ręczne, wirowanie |
| Programy prania | antyalergiczny, pranie ręczne, pranie wstępne, szybki |
| Regulacja prędkości wirowania | skokowa |
| Regulacja temperatury | tak |
| Roczne zużycie wody | 0 |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj pralki | pralka do zabudowy |
| Szerokość | 60 cm |
| Wilgotność resztkowa | 53,9 % |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, wąż dopływowy, wąż odpływowy |
| Wysokość | 82 cm |
| Wyświetlacz elektroniczny | tak |
| Zgodność z aplikacją | Hoover Wizard |
| Zużycie prądu (100 cykli) | 57 kWh |
| Zużycie prądu (220 cykli) | 125,4 kWh |
| Zużycie prądu (cykl) | 0,57 kWh |
| Zużycie wody (cykl) - nowa | 48 litrów |
| Zużycie wody (cykl) | 46 litrów |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1997,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 2199,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 2199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 1999,00 zł | RTV EURO AGD | -200 zł |
| 03.09.2025 | 1998,00 zł | RTV EURO AGD | -1 zł |
| 03.10.2025 | 1997,00 zł | RTV EURO AGD | -1 zł |
| 03.11.2025 | 2199,00 zł | RTV EURO AGD | 202 zł |
| 03.12.2025 | 2199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.01.2026 | 2199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.02.2026 | 2099,00 zł | RTV EURO AGD | -100 zł |
| 03.03.2026 | 2099,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.04.2026 | 2099,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.05.2026 | 2099,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1997,00 zł odnotowaliśmy w październiku 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię