Iiyama Monitor G-master Red Eagle G2771QS-B1 27 Wqhd
Polecana ofertaOle Ole!
678,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 7
, Barwa obudowy: czarny; Bezramkowe: tak; Cyfrowe złącze koaksjalne: nie; Cyfrowe złącze optyczne: nie
iiyama G-Master Red Eagle G2771QS-B1 27" 2K Fast IPS 200Hz 0,5ms MPRT Gamingowy Monitor LED
678,99 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:0,5 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:200 Hz;Dual Mode:nie;Ekran dotykowy:nie;Obrotowy ekran (pivot):nie;Format ekranu:...
- Brand: iiyama
- Certification: EC EPREL 2436149
- Ean: 4948570126576
- Gtin: 4948570126576
- Producer: iiyama
iiyama G-Master Red Eagle G2771QS-B1 27" 2K Fast IPS 200Hz 0,5ms MPRT Gamingowy Monitor LED
699,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: iiyama
- Ean: 4948570126576
- Gtin: 4948570126576
- Producer: iiyama
iiyama G-Master G2771QS-B1 Red Eagle 27" QHD IPS LED 200Hz 0,5ms /2xHDMI, DisplayPort/ Adaptive G SYNC, Black Tuner
699,00 zł
Sprzedawca: iiyama-sklep.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Szybki panel IPS z odświeżaniem 200 Hz i czasem reakcji 0,5ms MPRT gwarantuje płynną rozgrywkę, niezwykle ostry obraz i żywe kolory. Dzięki zastosowaniu funkcji Black Tuner zyskujesz doskonałą widoczn...
- Code: G2771QS-B1
- Ean: 4948570126576
- Producer: iiyama
MONITOR IIYAMA LED Fast IPS 27" G2771QS-B1 Red Eagle 240Hz
741,41 zł
Sprzedawca: ddw24.online
do 3 dni
Opis, specyfikacja
Czas reakcji (MPRT): 0,5 msCzęstotliwość wejściowa AC: 50/60 HzDDC/CI: TakDługość kabla DisplayPort: 1,8 mDługość kabla HDMI: 1,8 mDługość kabla zasilającego: 1,8 mDługość przekątnej ekranu (cm): 68,6...
Przejdź do sklepu >
iiyama G-Master G2771QS-B1 Red Eagle - 200Hz QHD Fast IPS 27''
679,00 zł
Sprzedawca: Sklep komputronik.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Monitor 27 cali G2771QS-B1 QHD,Fast IPS,DP,2xHDMI,200Hz, 350cd,Adaptive G-SYNC - 2560 x 1440 @48-200Hz DisplayPort On
694,83 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Częstotliwość: 200 Hz
- Format: 16:9
- Jasność: 350 cd/m
- Kontrast statyczny: 1200:1
- Liczba wyświetlanych kolorów: 1.07 biliona
- Matryca: Fast IPS
- Producer: IIYAMA
- Przekątna: 27"
- Rozdzielczość: 2560 x 1440
Monitor iiyama G-Master G2771QS-B1 27" Qhd Fast Ips 200Hz 0,5ms
643,73 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor iiyama G-Master G2771QS-B1 27" QHD Fast IPS 200Hz 0,5ms BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPU - AUTORYZOWANY PARTNER IIYAMA Jesteśmy kluczowym partnerem firmy IIYAMA. Kupując na naszych aukcjach masz pewność,...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 0,5 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 200 Hz |
| Dodatkowe dane | technologia X-RES, tryb ECO, technologia NVIDIA G-Sync, wąska ramka, funkcja Black Tuner, HDR10 |
| Dodatkowe opcje | HDR, głośniki, USB, NVIDIA G-Sync, wąska ramka |
| Dual Mode | nie |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 192,5 mm |
| Głośniki | 2 x 2 W |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 36 miesięcy, door to door |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 350 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | E |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | iiyama G-71QS-B1 |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,4 W |
| Pobór mocy w trybie włączenia | 21 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu | 68,6 cm |
| Przekątna ekranu | 69 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | nie |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | door to door |
| Rodzaj matrycy | Fast IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa | 1440 px |
| Rozdzielczość pozioma | 2560 px |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Szerokość | 613,5 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Technologia synchronizacji | NVIDIA G-Sync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 4,4 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wielkość plamki | 0,23 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel DisplayPort, kabel HDMI, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 445,5 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor gamingowy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 2.0 x 2, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 0 |
| Zużycie energii HDR | 36 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 21 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 669,00 zł
Aktualna cena od 678,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 679,00 zł | iiyama-sklep.pl | - |
| 03.02.2026 | 669,00 zł | Ole Ole! | -10 zł |
| 03.03.2026 | 669,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.04.2026 | 679,00 zł | RTV EURO AGD | 10 zł |
| 03.05.2026 | 679,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 13.05.2026 | 678,99 zł | Ole Ole! | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 669,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 678,99 zł na dzień 13.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 10 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Iiyama
Kategoria: Iiyama Ceny od 643.73 zł do 757 zł
EAN: 4948570126576
SKU: 04948570126576
Polecana ofertaOle Ole!
678,99 zł
Przejdź do sklepu >






