Jimmy BX7 Pro Max 700W Odkurzacz do czyszczenia materaców
Polecana ofertaRTV EURO AGD
949,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Jimmy BX7 Pro Max to ręczny odkurzacz o mocy 700 W, idealny do czyszczenia materaców i usuwania sierści. Wyposażony w cyklonowy filtr i ssawkę do tapicerki, zap... rozwiń
Jimmy BX7 Pro Max 700W Odkurzacz do czyszczenia materaców
949,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Jimmy
- Color: srebrno-czarny
- Ean: 6946499314416
- Gtin: 6946499314416
- Producer: Jimmy
Jimmy BX7 Pro Max 700W Odkurzacz do czyszczenia materaców
949,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria:nie dotyczy;Czas ładowania:0 h;Długość kabla:5 m;Dominujący odcień:srebrny/szary;Do sierści:tak;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:odświeżanie tapicerki;Inne:sterowanie w rącz...
- Brand: Jimmy
- Ean: 6946499314416
- Gtin: 6946499314416
- Producer: Jimmy
Odkurzacz ręczny Uv Jimmy BX7 Pro Max do materacy dla alergików i astmatyków
649,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Cechy dodatkowe: Display type: LED, Built-in display
- Certyfikaty zgodności: CE
- Czas pracy bezprzewodowej: 0
- Ean (gtin): 6946499314416
- Filtr: HEPA
- Głębokość produktu: 38.5
- Kod producenta: ODKURZACZ RĘCZNY JIMMY BX7 Pro Max
- Kolor dominujący: srebrny/szary
- Komunikacja: wskaźnik stanu akumulatora
- Marka: Jimmy
- Moc: 700
- Model: BX7 Pro Max
- Napięcie akumulatora: 240
- Pojemność zbiornika na kurz: 0.5
- Praca na mokro: nie
- Szerokość produktu: 28
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 3.7
- Waga produktu: 2.7
- Wysokość produktu: 21.5
- Zasilanie: sieciowe
- Zawiera baterie: nie
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | srebrno-czarny |
|---|---|
| Bateria | nie dotyczy |
| Czas ładowania | 0 h |
| Długość kabla | 5 m |
| Do sierści | tak |
| Dominujący odcień | srebrny/szary |
| Filtr HEPA | nie |
| Funkcja prania | nie |
| Funkcje dodatkowe | odświeżanie tapicerki |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Inne | sterowanie w rączce |
| Maksymalny czas pracy | 0 min |
| Miękkie kółka | nie |
| Moc wejściowa | 700 W |
| Model worka zamienniki (relacje) | nie dotyczy |
| Model worka | nie dotyczy |
| Możliwość stosowania worków | nie |
| Nazwa filtra | cyklonowy |
| Pojemność worka/pojemnika | 0,5 l |
| Poziom głośności | 78 dB |
| Pozostałe | filtr |
| Regulacja mocy ssania | elektroniczna |
| Regulacja mocy ssania | tak |
| Rodzaj filtra | cyklonowy |
| Rodzaj odkurzacza | ręczny |
| Rozmiary - głębokość | 33 cm |
| Rozmiary - szerokość | 24 cm |
| Rozmiary - wysokość | 41 cm |
| Sterowanie w rączce | tak |
| Szczotki, ssawki, dysze | ssawka do czyszczenia materaców |
| Typ worka | pojemnik |
| Waga | 2,7 kg |
| Wskaźnik naładowania baterii | nie |
| Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika | przezroczysty pojemnik |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim |
| Wyświetlacz | LED |
| Zasięg pracy | 5 m |
| Zasilanie | sieciowe |
| Zwijacz przewodu | nie |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 499,00 zł
Aktualna cena od 949,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 644,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.06.2025 | 628,95 zł | Empik.com | -15 zł |
| 03.07.2025 | 799,00 zł | Empik.com | 170 zł |
| 03.08.2025 | 499,00 zł | Ole Ole! | -300 zł |
| 03.09.2025 | 516,65 zł | Ole Ole! | 17 zł |
| 03.10.2025 | 799,00 zł | RTV EURO AGD | 282 zł |
| 03.04.2026 | 949,00 zł | RTV EURO AGD | 150 zł |
| 30.04.2026 | 949,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 499,00 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 949,00 zł na dzień 30.04.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 450 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Jimmy
Kategoria: Odkurzacze Ceny od 649 zł do 949 zł
EAN: 6946499314416
SKU: 06946499314416
Polecana ofertaRTV EURO AGD
949,00 zł
Przejdź do sklepu >


