Jimmy BX7 Pro 700W szary odkurzacz do czyszczenia materaców marki Jimmy
Polecana ofertaRTV EURO AGD
699,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Odkurzacz Jimmy BX7 Pro 700W w kolorze szarym to ręczne urządzenie do czyszczenia materaców. Wyposażony w cyklonowy filtr, zapewnia skuteczne usuwanie sierści i... rozwiń
Jimmy BX7 Pro 700W Szary Odkurzacz do czyszczenia materaców
699,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Jimmy
- Color: szary
- Ean: 6946499311330
- Gtin: 6946499311330
- Producer: Jimmy
Jimmy BX7 Pro 700W Szary Odkurzacz do czyszczenia materaców
699,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Bateria:nie dotyczy;Czas ładowania:0 h;Długość kabla:5 m;Dominujący odcień:srebrny/szary;Do sierści:tak;Filtr HEPA:nie;Funkcja prania:nie;Funkcje dodatkowe:odświeżanie tapicerki;Inne:sterowanie w rącz...
- Brand: Jimmy
- Ean: 6946499311330
- Gtin: 6946499311330
- Producer: Jimmy
Jimmy BX7 Pro Odkurzacz przeciw roztoczom, moc 700 W 16 Kpa, ze sterylizacją UV i ultradźwiękami, inteligentnym czujnikiem brudu, podwójną filtracją cyklonową
582,66 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Odkurzacz Ręczny Apollo Jimmy BX7 Pro Srebrny/szary Dla Alergików Uv 700W
417,24 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Marka JIMMY jest częścią ekosystemu XIAOMI Odkurzacz do roztoczy i kurzu JIMMY BX7 Pro UV 60° Producent: Jimmy ( ekosystem XIAOMI ) Specyfikacja: Producent: Jimmy Nazwa: Anti-mite Vacuum Cleaner Model...
- Cechy dodatkowe: wałek z niezależnym silnikiem, wykorzystuje technologię podwójnej filtracji cyklonicznej, eliminuje kurz, roztocza za pomocą światła UV, ultradźwięków, temperatury 60°C, 3 tryby pracy, funkcja wykrywania kurzu, szerokość otworu szczotki wynosi aż 245 mm
- Certyfikaty zgodności: CE
- Czas pracy bezprzewodowej: 0
- Czas ładowania: 0
- Głębokość produktu: 6
- Kod producenta: BX7Pro Grey
- Kolor dominujący: srebrny/szary
- Komunikacja: wyświetlacz
- Marka: Jimmy
- Moc: 700
- Model: BX7 Pro
- Napięcie akumulatora: 220
- Pojemność zbiornika na kurz: 0.5
- Praca na mokro: nie
- Szerokość produktu: 36.5
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 3.76
- Waga produktu: 2.7
- Wysokość produktu: 25
- Zasilanie: sieciowe
- Zawiera baterie: nie
- Załączone wyposażenie: Szczoteczka do czyszczenia, Instrukcja obsługi, Filtr MIF, Kabel zasilania, Odkurzacz
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa | szary |
|---|---|
| Bateria | nie dotyczy |
| Czas ładowania | 0 h |
| Długość kabla | 5 m |
| Do sierści | tak |
| Dominujący odcień | srebrny/szary |
| Filtr HEPA | nie |
| Funkcja prania | nie |
| Funkcje dodatkowe | odświeżanie tapicerki |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Inne | sterowanie w rączce |
| Maksymalny czas pracy | 0 min |
| Miękkie kółka | nie |
| Moc wejściowa | 700 W |
| Model worka zamienniki (relacje) | nie dotyczy |
| Model worka | nie dotyczy |
| Możliwość stosowania worków | nie |
| Nazwa filtra | HEPA |
| Pojemność worka/pojemnika | 0,5 l |
| Poziom głośności | 78 dB |
| Pozostałe | filtr |
| Regulacja mocy ssania | elektroniczna |
| Regulacja mocy ssania | tak |
| Rodzaj filtra | cyklonowy |
| Rodzaj odkurzacza | ręczny |
| Rozmiary - głębokość | 33 cm |
| Rozmiary - szerokość | 24 cm |
| Rozmiary - wysokość | 41 cm |
| Sterowanie w rączce | tak |
| Szczotki, ssawki, dysze | ssawka do czyszczenia materaców |
| Typ worka | pojemnik |
| Waga | 2,7 kg |
| Wskaźnik naładowania baterii | nie |
| Wskaźnik zapełnienia worka/pojemnika | przezroczysty pojemnik |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim |
| Wyświetlacz | LED |
| Zasięg pracy | 5 m |
| Zasilanie | sieciowe |
| Zwijacz przewodu | nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 448,00 zł
Aktualna cena od 582,66 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 570,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.06.2025 | 570,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.07.2025 | 549,00 zł | RTV EURO AGD | -21 zł |
| 03.08.2025 | 448,00 zł | RTV EURO AGD | -101 zł |
| 03.09.2025 | 449,00 zł | RTV EURO AGD | 1 zł |
| 03.11.2025 | 2519,96 zł | Empik.com | 2070 zł |
| 03.12.2025 | 2547,99 zł | Empik.com | 28 zł |
| 03.03.2026 | 582,66 zł | Amazon.pl | -1965 zł |
| 03.04.2026 | 599,00 zł | Sklep komputronik.pl | 16 zł |
| 01.05.2026 | 582,66 zł | Amazon.pl | -16 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 448,00 zł odnotowaliśmy w sierpniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 582,66 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 135 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Jimmy
Kategoria: Odkurzacze Ceny od 417.24 zł do 699 zł
EAN: 6946499311330
SKU: 06946499311330
Polecana ofertaRTV EURO AGD
699,00 zł
Przejdź do sklepu >



