Karcher FC 7 Premium Home Line mop elektryczny 45 minut 175 m2, bezprzewodowy, automatyczne czyszczenie, filtr wodny
Polecana ofertaOle Ole!
1 999,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Karcher FC 7 Premium Home Line to nowoczesny mop elektryczny, który zapewnia skuteczne czyszczenie do 175 m² na jednym ładowaniu. Dzięki oświetleniu LED i samos... rozwiń
Karcher FC 7 Premium Home Line 1.055-760.0 45min 175m2 Mop elektryczny
1 999,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Akumulator w zestawie:wbudowany;Ciśnienie:0;Czas gotowości do pracy:0 s;Czas ładowania:4 h;Czas pracy:45 min;Czas schnięcia podłogi:2 min;Długość kabla zasilającego:0 m;Energia nominalna:0 Wh;Gwarancj...
- Brand: Karcher
- Color: biało-szary
- Ean: 4054278540962
- Gtin: 4054278540962
- Producer: Karcher
Karcher FC 7 Premium Home Line 1.055-760.0 45min 175m2 Mop elektryczny
1 999,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: Karcher
- Color: biało-szary
- Ean: 4054278540962
- Gtin: 4054278540962
- Producer: Karcher
- R: A
KARCHER, Mop elektryczny, FC 7 Premium 1.055-760.0
1 619,54 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
KARCHER, Mop elektryczny, FC 7 Premium 1.055-760.0 Rodzaj pojemnika na kurz: Bez worka Liczba zbiorników na wodę: 2 Pojemność zbiornika na czystą wodę: 0,4 l...
- Gtin: 4054278540962
- Old_price: 1619.54
- Sale_price: 1619.54
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Ciśnienie | 0 |
|---|---|
| Czas gotowości do pracy | 0 s |
| Czas pracy | 45 min |
| Długość kabla zasilającego | 0 m |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | oświetlenie LED, samostojąca konstrukcja, wyjmowany zbiornik na wodę |
| Kolor | biało-szary |
| Moc | 80 W |
| Pojemność | 0,4 l |
| Pozostałe | 4 pady do podłóg z kamienia, 4 pady z szarymi pasami, ładowarka, płyn do podłóg kamiennych, płyn uniwersalny, stacja dokująca, szczotka do czyszczenia |
| Regulacja strumienia pary | nie |
| Rodzaj | mop elektryczny |
| Uzupełnianie wody | przed pracą |
| Waga | 4,3 kg |
| Wariantowanie (seria) | Karcher FC 7 |
| Wskaźniki gotowości pary | nie |
| Wskaźniki temperatury | nie |
| Wydajność powierzchniowa | 175 m2 |
| Wymiary | 31 x 23 x 121 cm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi |
| Zasilanie | akumulatorowe |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1679,00 zł
Aktualna cena od 1619,54 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 2249,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.07.2025 | 1699,00 zł | RTV EURO AGD | -550 zł |
| 03.08.2025 | 2242,95 zł | Empik.com | 543 zł |
| 03.09.2025 | 1679,00 zł | RTV EURO AGD | -563 zł |
| 03.10.2025 | 1999,00 zł | RTV EURO AGD | 320 zł |
| 03.11.2025 | 2149,99 zł | Empik.com | 150 zł |
| 03.04.2026 | 1999,00 zł | RTV EURO AGD | -150 zł |
| 03.05.2026 | 1999,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 23.05.2026 | 1619,54 zł | Empik.com | -379 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1679,00 zł odnotowaliśmy w wrześniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1619,54 zł na dzień 23.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 59 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Karcher
Kategoria: Karcher Ceny od 1619.54 zł do 1999 zł
EAN: 4054278540962
SKU: 1.055-760.0
Polecana ofertaOle Ole!
1 999,00 zł
Przejdź do sklepu >


