Kingsmith MC21 Szary Bieżnia elektryczna
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 900,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Kingsmith MC21 to kompaktowa, szara bieżnia elektryczna, idealna do domowego użytku. Z prędkością do 10 km/h, antypoślizgowym pasem o długości 120 cm i szerokoś... rozwiń
Kingsmith MC21 Szary Bieżnia elektryczna
1 900,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Ćwiczone mięśnie:dwugłowe uda, czworogłowe uda, łydki, pośladkowe;Długość pasa bieżnego:120 cm;Funkcje dodatkowe:antypoślizgowy pas bieżny, klucz bezpieczeństwa, system amortyzacji, przyciski szybkiej...
- Brand: Kingsmith
- Color: Szary
- Ean: 6970492713273
- Gtin: 6970492713273
- Producer: Kingsmith
Kingsmith MC21 Szary Bieżnia elektryczna
1 900,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
Ćwiczone grupy mięśni:dwugłowe uda, czworogłowe uda, łydki, pośladkowe;Długość pasa bieżnego:120 cm;Funkcje dodatkowe:antypoślizgowy pas bieżny, klucz bezpieczeństwa, system amortyzacji, przyciski szy...
- Brand: Kingsmith
- Color: Szary
- Ean: 6970492713273
- Gtin: 6970492713273
- Producer: Kingsmith
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Ćwiczone grupy mięśni | dwugłowe uda, czworogłowe uda, łydki, pośladkowe |
|---|---|
| Długość pasa bieżnego | 120 cm |
| Funkcje dodatkowe | antypoślizgowy pas bieżny, klucz bezpieczeństwa, system amortyzacji, przyciski szybkiej zmiany prędkości, szybkie składanie bieżni, przycisk bezpieczeństwa |
| Funkcje komputera | Bluetooth, czas, dystans, kalorie, możliwość podłączenia smartfona lub tabletu przez Bluetooth (Android, iOS), prędkość, wyświetlacz LED |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kąt nachylenia pasa biegowego | 0 |
| Klasa urządzenia | H - użytek domowy |
| Kolor | Szary |
| Maksymalna waga użytkownika | 110 kg |
| Moc silnika maksymalna | 1,25 HP |
| Moc silnika minimalna | 0 |
| Możliwość złożenia | tak |
| Pomiar tętna | nie |
| Prędkość maksymalna | 10 km/h |
| Prędkość minimalna | 0,5 km/h |
| Regulacja kąta nachylenia pasa biegowego | nie |
| Rolki transportowe | tak |
| Szerokość pasa bieżnego | 44 cm |
| Waga | 38 kg |
| Wymiary | 145,5 70 107 |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 1549,00 zł
Aktualna cena od 1900,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 1890,00 zł | Empik.com | - |
| 03.12.2025 | 1890,00 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.01.2026 | 1549,00 zł | Ole Ole! | -341 zł |
| 03.02.2026 | 1890,00 zł | Empik.com | 341 zł |
| 03.03.2026 | 1599,00 zł | Ole Ole! | -291 zł |
| 03.04.2026 | 1899,00 zł | Ole Ole! | 300 zł |
| 03.05.2026 | 1900,00 zł | RTV EURO AGD | 1 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1549,00 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1900,00 zł na dzień 03.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 351 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Kingsmith
Kategoria: Bieżnie Cena: 1900 zł
EAN: 6970492713273
SKU: OI_385902926
Polecana ofertaRTV EURO AGD
1 900,00 zł
Przejdź do sklepu >

