Kingston Fury Beast DDR5 32GB 6000MHz CL36 EXPO, czarna, pojedynczy moduł
Polecana ofertaAkces-Markt
2 485,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Częstotliwość pracy: 6000 MHz; Dodatkowe dane: 0; Gwarancja: wieczysta; Kolor: czarny
Kingston FURY DDR5 32GB (1x32GB) 6000MHz CL36 Beast Black EXPO
2 485,99 zł
Sprzedawca: Akces-Markt
do 3 dni
Opis, specyfikacja
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO): Tak Czas aktywności wiersza: 32 ns Czas cyklu wiersza: 48 ns EAN: 740617331714 Gwarancja: Gwarancja wieczysta Głębokość opakowania: 14 mm Głębokość produ...
- Code: KF560C36BBE-32
- Ean: 740617331714
- Kod_producenta: KF560C36BBE-32
- Producer: Kingston
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Częstotliwość pracy | 6000 MHz |
|---|---|
| Dodatkowe dane | 0 |
| Gwarancja | wieczysta |
| Kolor | czarny |
| Liczba kości | 1 x 32 GB |
| Model wariantowanie | Kingston FURY Beast DDR5 |
| Napięcie zasilania | 1,35 V |
| Obsługa ECC | nie |
| Obsługiwane profile podkręcania | Intel XMP 3.0, AMD EXPO |
| Opóźnienie CL | 36 |
| Podświetlenie | nie |
| Przeznaczenie | komputery |
| Radiator | tak |
| Rejestrowane (ECCR) | nie |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Rozmiar pamięci | 32 GB |
| Standard | DDR5 |
| Taktowanie | 6000 MHz |
| Typ pamięci RAM (relacje) | DDR5 6000 Mhz |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 429,00 zł
Aktualna cena od 2485,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.05.2025 | 429,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.06.2025 | 459,00 zł | RTV EURO AGD | 30 zł |
| 03.07.2025 | 459,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.08.2025 | 479,00 zł | RTV EURO AGD | 20 zł |
| 03.09.2025 | 499,00 zł | RTV EURO AGD | 20 zł |
| 03.10.2025 | 499,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.11.2025 | 579,00 zł | RTV EURO AGD | 80 zł |
| 03.03.2026 | 2549,99 zł | Akces-Markt | 1970 zł |
| 03.04.2026 | 2485,99 zł | Akces-Markt | -64 zł |
| 01.05.2026 | 2485,99 zł | Akces-Markt | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 429,00 zł odnotowaliśmy w maju 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 2485,99 zł na dzień 01.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 2057 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Kingston
Kategoria: 32GB Cena: 2485.99 zł
EAN: 0740617331714
SKU: KF560C36BBE-32
Polecana ofertaAkces-Markt
2 485,99 zł
Przejdź do sklepu >
