WiZ Hero Lampa stolowa RGB biała, przenośna, wizualizacja wiz, zestaw
Polecana ofertaAmazon.pl
154,90 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Przenośna lampa stołowa WiZ Hero RGB White oferuje kolorowe oświetlenie nastrojowe, które można łatwo kontrolować za pomocą stukania, aplikacji WiZ lub asystent... rozwiń
WiZ Inteligentna lampa stołowa Hero, 9W, Wi-Fi, Bluetooth, przenośna, wiele odcieni bieli, szeroka paleta kolorów, sterowanie aplikacją
154,90 zł
Sprzedawca: Amazon.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Lampka Biurkowa Nocna Led Inteligentna Przenośna Cct Rgb Smart WiFi WiZ
202,99 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Lampka Biurkowa LED Nocna 9W 620lm 2200-6500K RGB + TW 16cm Inteligentna SMART WiFi Bluetooth Aplikacja Hero WiZ Aplikacja WiZ Connected Korzyści z zastosowania naszego produktu Działa z Twoim WiFi: B...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa światła | różne kolory |
|---|---|
| Bluetooth | tak |
| Funkcje dodatkowe | funkcja harmonogramu |
| Funkcje Smart | zmiana koloru światła, harmonogram pracy, regulacja jasności |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Gwint | nie dotyczy |
| Jasność | 620 lm |
| Klasa energetyczna | F |
| Kolor obudowy | biały |
| Kompatybilność | Amazon Alexa (nie obsługuje języka polskiego), Google Assistant, Siri |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
| Łączność bezprzewodowa | Wi-Fi |
| Moc maksymalna do relacji | 0 |
| Moc | 9 W |
| Odporność klasa | stopień ochrony IP20 |
| Regulacja jasności (przyciemnianie) | tak |
| Roczne zużycie prądu | 0 |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj lampy | zintegrowany LED |
| Rodzaj żarówki | LED |
| Rodzaj | oświetlenie LED |
| Temperatura światła | 0 |
| Temperatura światła | 2200 - 6500 K |
| Wi-Fi | tak |
| Wymiary lampy | 15 x 15,8 cm |
| Zastosowanie | wewnątrz |
| Zawartość zestawu | zasilacz |
| Zestawy oświetleniowe | lampa, zasilacz |
| Zużycie energii na 1000 h | 8 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 126,61 zł
Aktualna cena od 154,90 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 126,61 zł | Amazon.pl | - |
| 03.05.2025 | 210,99 zł | Amazon.pl | 84 zł |
| 03.06.2025 | 140,22 zł | Amazon.pl | -70 zł |
| 03.07.2025 | 189,99 zł | Amazon.pl | 49 zł |
| 03.08.2025 | 198,00 zł | Ole Ole! | 8 zł |
| 03.09.2025 | 198,00 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.10.2025 | 193,00 zł | Ole Ole! | -5 zł |
| 03.11.2025 | 219,99 zł | Ole Ole! | 26 zł |
| 03.12.2025 | 223,00 zł | Ole Ole! | 3 zł |
| 03.01.2026 | 245,00 zł | mistrzlamp.pl | 22 zł |
| 03.02.2026 | 191,13 zł | Amazon.pl | -53 zł |
| 03.03.2026 | 191,99 zł | Amazon.pl | 0 zł |
| 30.03.2026 | 154,90 zł | Amazon.pl | -37 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 126,61 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2025 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 154,90 zł na dzień 30.03.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 28 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Signify
Kategoria: Kolorowe Ceny od 154.9 zł do 202.99 zł
EAN: 8719514551718
SKU: 929002626701, 1188405
Polecana ofertaAmazon.pl
154,90 zł
Przejdź do sklepu >

