Laptop gamingowy Lenovo Legion Pro 7 16IAX10H OLED 16 240Hz Ultra 9 275HX 64GB RAM 2TB SSD RTX5090 DLSS4 Czarny
Polecana ofertaMedia Expert
19 999,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Aktualizacja do Windows 11: tak; Baterie dodatkowe informacje 1: 0; Baterie dodatkowe informacje 2: 0; Bez systemu - dodatkowa informacja: Produkt wymaga zainst... rozwiń
LENOVO Laptop Legion Pro 7 16IAX10H 16" OLED 240Hz Ultra 9-275HX 64GB RAM 2TB SSD GeForce RTX5090 DLSS 4, Funkcje AI Myszka 100 zł taniej Roczny dostęp do platformy Campus AI Roczny dostęp do platformy Campus AI Słuchawki
19 999,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Laptop LENOVO Legion Pro 7 16IAX10H to gamingowy laptop z najwyższej półki, stworzony dla najbardziej wymagających graczy. Wyposażony w najnowszy procesor Intel Core Ultra 9-275HX, oferuje do 24 rdzen...
- Code: 83F5004FPB
- Ean: 0198156920744
- Producer: LENOVO
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Aktualizacja do Windows 11 | tak |
|---|---|
| Baterie dodatkowe informacje 1 | 0 |
| Baterie dodatkowe informacje 2 | 0 |
| Bez systemu - dodatkowa informacja | Produkt wymaga zainstalowania systemu operacyjnego |
| Bluetooth | tak |
| Czas reakcji matrycy | 0 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 240 Hz |
| Częstotliwość taktowania karty graficznej | 2160Mhz Boost |
| Częstotliwość taktowania | 2,7 - 5,4 GHz |
| Czytnik kart pamięci | nie |
| Czytnik linii papilarnych | nie |
| DCI-P3 | 100 % |
| DisplayPort | nie |
| Dodatkowe informacje o oprogramowaniu | 0 |
| Dodatkowe informacje | 0 |
| Dodatkowe informacje | aluminiowa obudowa, certyfikat Vesa DisplayHDR 1000 True Black, Dolby Vision, ekran OLED, HDR, kamera z funkcją ochrony prywatności, klawiatura numeryczna, Nahimic Audio, NVIDIA G-Sync, podświetlana klawiatura, technologia Low Blue Light, TouchPad |
| do | 5,4 GHz |
| Dysk SSD | tak |
| Dyski w RAID | (1TB + 1TB) |
| Dysk | 2 TB SSD |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje AI | tak |
| Generacja procesora Intel Core | 15gen |
| Głębokość | 275 mm |
| Grafika | RTX5090 |
| Gwarancja na baterię | 12 miesięcy |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Informacje dodatkowe | 0 |
| Jasność ekranu | 500 nitów |
| Karta bezprzewodowa Wi-Fi | 802.11 be |
| Karta dźwiękowa | zintegrowana 2.0 |
| Karta graficzna | GeForce RTX 5090 + Intel Graphics |
| Kolor (nazwa producenta) | (eclipse black) |
| Kolor podświetlenia klawiatury | RGB |
| Kolor tylnej obudowy | czarny |
| Laptop dla nauczyciela Szczegółowe warunki gwarancji - 1 legal | 0 |
| Laptop dla nauczyciela Szczegółowe warunki gwarancji - 2 legal | 0 |
| Laptop dla nauczyciela Szczegółowe warunki gwarancji - 3 legal | 0 |
| Laptop dla nauczyciela Szczegółowe warunki gwarancji - 4 legal | 0 |
| Liczba rdzeni procesora | 24 |
| Ładowanie przez port USB | tak |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Maksymalna moc karty graficznej (TGP) | 175 W |
| Maksymalna obsługiwana wielkość pamięci RAM | 64 GB |
| Maksymalna pojemność dodatkowych dysków | do 2TB |
| Masa baterii | 380 g |
| Materiał obudowy | aluminium |
| Miejsce realizacji | 0 |
| Moc głośników | 2 x 2 W + 2 x 2 W |
| Model karty graficznej | GeForce RTX 5090 |
| Model procesora | 275HX |
| Modem | nie |
| Możliwość montażu dodatkowych dysków | 1 dysk M.2 |
| Możliwość rozbudowy pamięci | nie |
| Możliwość rozszerzenia pamięci RAM do (relacje) | 64 GB |
| Numer identyfikacyjny modelu | 5B11Q40228 |
| Odporność legale 1 | 0 |
| Odporność legale 2 | 0 |
| Odporność legale 3 | 0 |
| Odporność legale 4 | 0 |
| Pamięć podręczna CACHE | 36 MB |
| Pamięć RAM | 64 GB |
| Pamięć własna karty graficznej | 24 GB |
| Podświetlana klawiatura | tak |
| Pojemność baterii/akumulatora | 99,9 Wh |
| Pojemność nominalna | 6436 mAh |
| Port LAN RJ-45 | 10/100/1000/2500 Mbps Ethernet |
| Prędkość obrotowa HDD | 0 obr/min |
| Procesor | 275HX |
| Producent karty graficznej | NVIDIA |
| Producent procesora (zintegrowana grafika) | Intel |
| Producent procesora | Intel |
| Przeznaczenie | super szybkie, wielozadaniowe |
| Rodzaj laptopa | laptop gamingowy |
| Rodzaj matrycy | OLED |
| Rodzaj napędu | brak napędu |
| Rodzaj procesora | Core Ultra 9 15gen |
| Rodzaj procesora | Intel Core Ultra 9 |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1600 pikseli |
| Rozdzielczość kamery | 5 mln pikseli |
| Seria (SEO) | Lenovo Legion 7 |
| Seria | Legion Pro 7 16IAX10H |
| Seria | Lenovo Legion |
| sRGB | 0 % |
| System - relacje | bez systemu |
| System operacyjny | bez systemu |
| Szczegółowe warunki gwarancji | 0 |
| Szerokość | 364 mm |
| Szybki dysk SSD | 2 TB |
| Tryb Turbo Intel/AMD Tryb Boost | (w trybie Turbo) |
| Tuner TV | nie |
| Typ baterii | Li-Ion |
| Typ dysku SSD | PCIe Gen4 |
| Typ gwarancji | Carry-in |
| Typ matrycy | błyszcząca |
| Typ pamięci RAM | DDR5 6400 Mhz |
| Waga | 2,57 kg |
| Wbudowana kamera | tak |
| Wbudowane głośniki | 4 |
| Wbudowany mikrofon | tak |
| Wejście do mikrofonu | nie |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Wi-Fi | tak |
| Wolne sloty na pamięć RAM | 0 |
| Wyjście DVI | nie |
| Wyjście HDMI | tak |
| Wyjście liniowe audio | nie |
| Wyjście S/PDIF | nie |
| Wyjście VGA | nie |
| Wyposażenie | zasilacz |
| Wysokość | 26 mm |
| Zainstalowana pamięć RAM | 64 GB |
| Zajęte sloty na pamięć RAM | 2 x 32 GB |
| Zintegrowany układ graficzny | Graphics |
| Złącza | combo jack (wejście/wyjście audio), HDMI 2.1 x 1, Thunderbolt 4 (z DisplayPort/Power Delivery) x 1, USB 3.2 x 2, USB 3.2 Typ C (z DisplayPort/Power Delivery) x 1, LAN x 1 |
| Złącze Combo jack (wejście/wyjście audio) | tak |
| Złącze Fire-Wire (IEEE1394) | nie |
| Złącze Thunderbolt | tak |
| Złącze USB 2.0 | 0 |
| Złącze USB 3.0 | 2 |
| Złącze USB 3.1 Typ C | 3 |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 17332,99 zł
Aktualna cena od 19999,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 18999,00 zł | Sklep komputronik.pl | - |
| 03.02.2026 | 17999,00 zł | Sklep komputronik.pl | -1000 zł |
| 03.03.2026 | 19999,00 zł | RTV EURO AGD | 2000 zł |
| 03.05.2026 | 17332,99 zł | ddw24.online | -2666 zł |
| 11.05.2026 | 19999,99 zł | Media Expert | 2667 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 17332,99 zł odnotowaliśmy w maju 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 19999,99 zł na dzień 11.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 2667 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Lenovo
Kategoria: Lenovo Cena: 19999.99 zł
EAN: 0198156920744
SKU: 83F5004FPB
Polecana ofertaMedia Expert
19 999,99 zł
Przejdź do sklepu >
