• filter_listFiltruj i sortuj
ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Zatoki Tabs 200 mg + 6,1 mg 12 tabletek [Data ważności 31-12-2021]
ikona info
BESTSELLER
10,02
wapteka.pl
Ibuprom Zatoki Tabs 200 mg + 6,1 mg 12 tabletek [Data ważności 31-12-2021]
Skład: 1 tabletka zawiera substancje czynne: ibuprofen 200 mg, fenylefryny chlorowodorek 6,1 mg oraz substancje pomocnicze w tym sacharozę i tartazynę (E102). Wskazania: ból i niedrożność zatok, bóle ...

Bloz_12: 3683962

Ean: 5909991094836

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen, fenylefryna

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen dla dzieci 200mg x6 tabletek
ikona info
5,34
Sklep apte.pl
Nurofen dla dzieci 200mg x6 tabletek
bóle różnego pochodzenia (bóle głowy, bóle zębów np.

Działanie: przeciwbólowe

Postać: tabletki

Producer: Boots Healthcare

Przeznaczenie: bóle różnego pochodzenia, przeciwgorączkowe

Zawartość opakowania: 6 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum Express 400mg 36 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
16,37
wapteka.pl
Ibum Express 400mg 36 kapsułek
Pełny opis produktu na stronach wapteka.pl

Bloz_12: 3362757

Ean: 5909991013042

Ilosc: 36szt

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen 200mg x12 tabletek
ikona info
7,10
Sklep apte.pl
Nurofen 200mg x12 tabletek
lek przeciwbólowy i przeciwzapalny, zalecany jest w szczególności przy bólach menstruacyjnych, bólach reumatycznych, bólach mięśniowych, czy bólach głowy

Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe

Postać: czopki

Producer: Boots Healthcare

Przeznaczenie: bóle różnego pochodzenia, przeciwgorączkowe

Substancja czynna: Ibuprofen

Zawartość opakowania: 10 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen dla dzieci Forte 40mg/ml zawiesina o smaku truskawkowym 100 ml
ikona info
BESTSELLER
18,73
wapteka.pl
Nurofen dla dzieci Forte 40mg/ml zawiesina o smaku truskawkowym 100 ml

Bloz_12: 5992653

Ean: 5909991222970

Ilosc: 100ml

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom 200mg x10 tabletek
ikona info
7,68
Sklep apte.pl
Ibuprom 200mg x10 tabletek
Ibuprom jest silnym lekiem przeciwbólowym i przeciwzapalnym, który precyzyjnie lokalizuje źródło bólu, (jakim często jest stan zapalny) i na nim koncentruje swoją siłę działania. Dzięki temu szybko zw...

Postać: tabletki

Producer: US Pharmacia

Przeznaczenie: bóle różnego pochodzenia, przeziębienie

Zawartość opakowania: 10 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Sprint Caps 200mg 24 kapsułki
ikona info
BESTSELLER
14,67
wapteka.pl
Ibuprom Sprint Caps 200mg 24 kapsułki
Opis: Ibuprom Sprint 24 kapsułki został stworzony z myślą o najbardziej uciążliwych dolegliwościach bólowych. Preparat w kapsułce na bazie ibuprofenu (1 kapsułka zawiera 200 mg substancji aktywnej) ma...

Bloz_12: 8218204

Ean: 5909991102340

Ilosc: 24 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom RR 400mg x12 tabletek
ikona info
8,79
Sklep apte.pl
Ibuprom RR 400mg x12 tabletek
ostre bóle o nasileniu łagodnym lub umiarkowanym: pooperacyjne, mięśniowe, kostne, migrenowe oraz menstruacyjne; łagodne i umiarkowane bóle o różnej etiologii: głowy, zębów, okolicy lędźwiowo-krzyżowe...

Postać: tabletki

Producer: USP Zdrowie

Zawartość opakowania: 12 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen Express Forte 400mg 30 kapsułek miękkich
ikona info
BESTSELLER
18,49
wapteka.pl
Nurofen Express Forte 400mg 30 kapsułek miękkich

Bloz_12: 5992619

Ean: 5909990961207

Ilosc: 30szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 1000

Producer: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen Forte 400mg x12 tabletek
ikona info
9,45
Sklep apte.pl
Nurofen Forte 400mg x12 tabletek
Opis: Lek Nurofen Forte zawiera ibuprofen, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Zawartość ibuprofenu na poziomie 400 mg w każdej tabletce pokonuje nawet bóle migrenowe. Dzi...

Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe

Postać: tabletki

Producer: Boots Healthcare

Przeznaczenie: bóle różnego pochodzenia, przeciwgorączkowe

Substancja czynna: Ibuprofen

Zawartość opakowania: 12 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum Forte 400mg 36 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
16,27
wapteka.pl
Ibum Forte 400mg 36 kapsułek
Opis: Ibum Forte to produkt leczniczy na bazie ibuprofenu w kapsułce, o wzmocnionych właściwościach przeciwbólowych, przeciwzapalnych i przeciwgorączkowych. Lek z grupy niesteroidowych leków przeciwza...

Bloz_12: 6799733

Ean: 5909991086435

Ilosc: 36 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom SPRINT Caps 200mg x10 kapsułek
ikona info
10,39
Sklep apte.pl
Ibuprom SPRINT Caps 200mg x10 kapsułek
Opis: Lek Ibuprom Sprint Caps zawiera ibuprofen, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Działanie i zastosowanie: Lek Ibuprom Sprint Caps jest lekiem działającym przeciwbólo...

Producer: US Pharmacia

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum Forte 200mg/5m zawiesina doustna dla dzieci od 3 miesiąca życia, smak malinowy 100 g
ikona info
BESTSELLER
14,40
wapteka.pl
Ibum Forte 200mg/5m zawiesina doustna dla dzieci od 3 miesiąca życia, smak malinowy 100 g

Bloz_12: 6799761

Ean: 5909990973385

Ilosc: 100g

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek, produkt leczniczy

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum Supermax 600mg x10 kapsułek
ikona info
10,52
Sklep apte.pl
Ibum Supermax 600mg x10 kapsułek
doraźnie, u dorosłych w ostrych, umiarkowanych bólach różnego pochodzenia

Postać: kapsułki

Producer: Hasco-Lek

Zawartość opakowania: 10 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum SuperMax 600mg 10 kapsułek miękkich
ikona info
BESTSELLER
9,90
wapteka.pl
Ibum SuperMax 600mg 10 kapsułek miękkich

Bloz_12: 3522051

Ean: 5909991383534

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Metafen x20 tabletek
ikona info
11,38
Sklep apte.pl
Metafen x20 tabletek
bóle różnego pochodzenia, w tym: bóle głowy, migrena, bóle menstruacyjne, bóle zębów, bóle mięśni, bóle kości i stawów, bóle lędźwiowo-krzyżowe, bóle pourazowe, nerwobóle, gorączka w przebiegu przezię...

Postać: tabletki

Producer: Polpharma

Zawartość opakowania: 20 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen Express Forte 400mg 20 kapsułek miękkich
ikona info
BESTSELLER
12,99
wapteka.pl
Nurofen Express Forte 400mg 20 kapsułek miękkich

Bloz_12: 5992618

Ean: 5909990961191

Ilosc: 20szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Ultramax 600mg x10 tabletek
ikona info
11,41
Sklep apte.pl
Ibuprom Ultramax 600mg x10 tabletek
zawiera maksymalną, dostępną bez recepty dawkę leku

Postać: tabletki

Producer: USP Zdrowie

Zawartość opakowania: 10 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum 200mg 60 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
18,49
wapteka.pl
Ibum 200mg 60 kapsułek
Skład: Substancja czynna: ibuprofen 200 mg oraz substancje pomocnicze: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, woda oczyszczona, żółcień chinolinowa E 10...

Bloz_12: 6799706

Ean: 5909990952762

Ilosc: 60szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum 200mg x30 kapsułek
ikona info
11,83
Sklep apte.pl
Ibum 200mg x30 kapsułek
Ibum Forte należy stosować na bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym lub umiarkowanym takie jak: ból głowy, migrena, bóle mięśniowe, bóle zębów, stawowe i kostne; bóle po urazach, bóle towarzyszą...

Postać: Kapsułki

Producer: Hasco-Lek

Przeznaczenie: bóle różnego pochodzenia, przeziębienie

Substancja czynna: Ibuprofenum

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Max Sprint 400mg 20 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
16,49
wapteka.pl
Ibuprom Max Sprint 400mg 20 kapsułek
Skład: 1 kapsułka zawiera: substancję czynną: ibuprofen 400mg oraz substancje pomocnicze: makrogol 600, potasu wodorotlenek, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo uwodniony, woda oczyszczona.. Wskazania...

Bloz_12: 3683951

Ean: 5909990902378

Ilosc: 20szt

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom ZATOKI Tabs x12 tabletek
ikona info
12,67
Sklep apte.pl
Ibuprom ZATOKI Tabs x12 tabletek
usuwa ból i ucisk zatok, udrażnia zatkany nos i zatoki

Producer: USP Zdrowie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen dla dzieci Forte 40mg/ml zawiesina o smaku truskawkowym 50 ml
ikona info
BESTSELLER
14,23
wapteka.pl
Nurofen dla dzieci Forte 40mg/ml zawiesina o smaku truskawkowym 50 ml

Bloz_12: 5992652

Ean: 5909991222963

Ilosc: 50ml

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Metafen żel Forte 100mg/g (10%) 50g
ikona info
12,98
Sklep apte.pl
Metafen żel Forte 100mg/g (10%) 50g
Nazwa: Metafen żel Forte (Ibufen) Postać: żel Dawka: 0,1 g/g Opakowanie: 50 g Skład: 1 g żelu zawiera 100 mg (10%) soli lizynowej ibuprofenu (Ibuprofenum lysinum). Produkt zawiera metylu parahydroksyb...

Postać: żel

Producer: Medana

Zawartość opakowania: 50 g

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom 200mg 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
7,39
wapteka.pl
Ibuprom 200mg 10 tabletek
Opis: Ibuprom jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Produkt leczniczy Ibuprom stosowany jest w leczeniu stanu zapalnego, który jest jedną z przyczyn bólu.. Skład: Substancją czy...

Bloz_12: 3683901

Ean: 5909990087921

Ilosc: 10 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek, produkt leczniczy

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen czopki 60mg x10 czopków
ikona info
14,38
Sklep apte.pl
Nurofen czopki 60mg x10 czopków
Nurofen dla dzieci czopki to dobre rozwiązanie, gdy dziecko nie może przyjąć leku drogą doustną, np. podczas wymiotów. Czopki te należy podawać dzieciom powyżej 3. miesiąca życia oraz o wadze powyżej ...

Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe

Postać: czopki

Producer: Boots Healthcare

Przeznaczenie: bóle różnego pochodzenia, przeciwgorączkowe

Substancja czynna: Ibuprofen

Zawartość opakowania: 10 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprofen Max 400mg Laboratoria Polfa Łódź 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
17,29
wapteka.pl
Ibuprofen Max 400mg Laboratoria Polfa Łódź 50 tabletek
Skład: 1 tabletka powlekana: 400 mg ibuprofenu. Substancje pomocnicze o znanym działaniu: laktoza, czerwień koszenilowa (E 124), azorubina (E 122).. Wskazania: Bóle różnego pochodzenia o nasileniu sła...

Bloz_12: 3016794

Ean: 5909991257774

Ilosc: 50szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: LABORATORIA POLFA ŁÓDŹ SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom RR 400mg x24 tabletki
ikona info
14,72
Sklep apte.pl
Ibuprom RR 400mg x24 tabletki

Postać: tabletki

Producer: USP Zdrowie

Zawartość opakowania: 24 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibumax 400 mg 30 tabletek
ikona info
BESTSELLER
7,79
wapteka.pl
Ibumax 400 mg 30 tabletek
Opis: Lek IBUMAX 400 mg zawiera ibuprofen substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.. Skład: 1 tabletka pow...

Bloz_12: 8480216

Ean: 5909990645923

Ilosc: 30szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 1000

Producer: VITABALANS OY

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum Forte 200mg/5ml o smaku malinowym zawiesina 100g
ikona info
16,30
Sklep apte.pl
Ibum Forte 200mg/5ml o smaku malinowym zawiesina 100g
Wskazania: stany gorączkowe różnego pochodzenia, między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych, a także w przebiegu odczynu poszczepiennego; bóle różnego pochodzenia o nas...

Dodatkowe: dla dzieci

Postać: zawiesina

Producer: Hasco-Lek

Przeznaczenie: przeciwgorączkowe

Substancja czynna: Ibuprofenum

Zawartość opakowania: 100 g

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Ultramax 600mg 10 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
11,67
wapteka.pl
Ibuprom Ultramax 600mg 10 tabletek powlekanych
Skład: 1 tabletka zawiera:substancję czynną: ibuprofen 600 mg,pozostałe składniki: rdzeń tabletki: hypromeloza 2910 (6mPas), kroskarmeloza sodowa, laktoza jednowodna, celuloza mikrokrystaliczna, skrob...

Bloz_12: 3708741

Ean: 5909991425371

Ilosc: 10szt

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum Forte 200mg/5ml o smaku truskawkowym zawiesina 100g
ikona info
16,50
Sklep apte.pl
Ibum Forte 200mg/5ml o smaku truskawkowym zawiesina 100g
zawiesina doustna o smaku truskawkowym stosowana w stanach gorączkowych różnego pochodzenia, przeziębieniach, w przebiegu grypy oraz bólach różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego....

Producer: Hasco-Lek

Zawartość opakowania: 100 g

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Metafen 200mg + 325mg 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
19,50
wapteka.pl
Metafen 200mg + 325mg 50 tabletek
Skład: 1 tabletka zawiera: 200mg ibuprofenu; 325mg paracetamolu.. Wskazania: Produkt szczególnie polecany w bólach głowy, zatok, zębów, bolesnym miesiączkowaniu. . Działanie: METAFEN to dostępny bez r...

Bloz_12: 8342209

Ean: 5903060605114

Ilosc: 50 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
IBUM Dla Dzieci 125mg czopki x10 sztuk
ikona info
16,84
Sklep apte.pl
IBUM Dla Dzieci 125mg czopki x10 sztuk
działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne

Producer: Hasco-Lek

Zawartość opakowania: 10 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum Forte 200mg/5m zawiesina doustna dla dzieci od 3 miesiąca życia, smak truskawkowy 100 g
ikona info
BESTSELLER
16,90
wapteka.pl
Ibum Forte 200mg/5m zawiesina doustna dla dzieci od 3 miesiąca życia, smak truskawkowy 100 g

Bloz_12: 3016701

Ean: 5909991248116

Ilosc: 100g

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 1000

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum 100mg/5ml zawiesina o smaku malinowym 130g
ikona info
16,95
Sklep apte.pl
Ibum 100mg/5ml zawiesina o smaku malinowym 130g

Dodatkowe: dla dzieci

Postać: zawiesina

Producer: Hasco-Lek

Przeznaczenie: bóle różnego pochodzenia, przeziębienie

Substancja czynna: Ibuprofenum

Zawartość opakowania: 130 g

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Max Sprint 400mg 10 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
9,95
wapteka.pl
Ibuprom Max Sprint 400mg 10 kapsułek

Bloz_12: 3683952

Ean: 5909990902361

Ilosc: 10szt

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom MAX Sprint 400mg x20 kapsułek
ikona info
17,37
Sklep apte.pl
Ibuprom MAX Sprint 400mg x20 kapsułek
Opis: Lek Ibuprom Max Sprint zawiera ibuprofen, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo. Zawartość ibuprofenu na poziomie 400 mg w każdej kapsułce pokonuje nawet bóle migrenowe...

Postać: kapsułki

Producer: US Pharmacia

Przeznaczenie: bóle różnego pochodzenia

Zawartość opakowania: 20 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum Express 400mg 24 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
11,75
wapteka.pl
Ibum Express 400mg 24 kapsułek
Opis: IBUM EXPRESS to lek przeciwbólowy w postaci ekspresowej kapsułki, zawierającej płynną, gotową do wchłaniania formę ibuprofenu, zamkniętą w łatwej do połknięcia kapsułce. Silnie działa na ból, dz...

Bloz_12: 3362756

Ean: 5909991013035

Ilosc: 24szt

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom dla Dzieci 100mg/5ml zawiesina 100ml
ikona info
17,38
Sklep apte.pl
Ibuprom dla Dzieci 100mg/5ml zawiesina 100ml
szybko usuwa gorączkę i wiele rodzajów bólu, w tym nawet ból ucha

Postać: zawiesina

Producer: USP Zdrowie

Zawartość opakowania: 100 ml

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen 200mg dla dzieci od 6 lat 6 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
4,45
wapteka.pl
Nurofen 200mg dla dzieci od 6 lat 6 tabletek powlekanych
Opis: Nurofen 200 mg jest lekiem o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Zawiera jako substancje czynną ibuprofen.. Skład: Substancją czynną leku jest ibuprofen. 1 tabletka p...

Bloz_12: 5992403

Ean: 5909990706839

Ilosc: 6szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek, produkt leczniczy

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen czopki 125mg x10 czopków
ikona info
17,40
Sklep apte.pl
Nurofen czopki 125mg x10 czopków

Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe

Postać: czopki

Producer: Boots Healthcare

Przeznaczenie: bóle różnego pochodzenia, przeciwgorączkowe

Substancja czynna: Ibuprofen

Zawartość opakowania: 10 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen 200mg 12 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
5,89
wapteka.pl
Nurofen 200mg 12 tabletek powlekanych
Skład: 1 tabletka powlekana zawiera 200 mg ibuprofenu.. Wskazania: Do stosowania doraźnego w słabych lub umiarkowanych bólach różnego pochodzenia (ból głowy, bóle zębów, mięśniowe, stawowe, kostne, ne...

Bloz_12: 5992401

Ean: 5909990706822

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom SPRINT Caps 200mg x24 kapsułki
ikona info
18,12
Sklep apte.pl
Ibuprom SPRINT Caps 200mg x24 kapsułki
bóle głowy, migreny, bóle menstruacyjne, bóle zębów, bóle mięśni, kości i stawów, bóle krzyża, bóle pourazowe, nerwobóle, rwa kulszowa

Postać: kapsułki

Producer: US Pharmacia

Przeznaczenie: bóle różnego pochodzenia, przeziębienie

Zawartość opakowania: 24 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom RR 400 mg 24 tabletek
ikona info
BESTSELLER
12,88
wapteka.pl
Ibuprom RR 400 mg 24 tabletek
Skład: Skład rdzenia tabletki: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kukurydziana, skrobia żelowana, olej roślinny, uwodorniony, krospowidon, talk, krzemionka koloidalna bezwodna;Skład otoczki tabletki:...

Bloz_12: 3683945

Ean: 5907377139447

Ilosc: 24szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Sport 50mg/g spray 50g
ikona info
18,84
Sklep apte.pl
Ibuprom Sport 50mg/g spray 50g
przeznaczony do szybkiego leczenia objawowego bólów mięśniowych, bólów pleców, bólu towarzyszącego chorobom układu mięśniowo-szkieletowego, takim jak lekkie postacie zapalenia stawów, skręcenia, urazy...

Producer: USP Zdrowie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprofen Max 400mg Laboratoria Polfa Łódź 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
4,86
wapteka.pl
Ibuprofen Max 400mg Laboratoria Polfa Łódź 10 tabletek

Bloz_12: 3016791

Ean: 5909991257743

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: LABORATORIA POLFA ŁÓDŹ SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum Express 400mg x36 kapsułek
ikona info
19,79
Sklep apte.pl
Ibum Express 400mg x36 kapsułek
bóle rożnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego, bolesne miesiączkowanie, stany gorączkowe rożnego pochodzenia

Postać: kapsułki

Producer: Hasco-Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen 60mg dla dzieci 10 czopków
ikona info
BESTSELLER
12,90
wapteka.pl
Nurofen 60mg dla dzieci 10 czopków
Skład: Jeden czopek zawiera 60 mg ibuprofenu.. Wskazania: Nurofen należy do leków przeciwbólowych, przeciwgorączkowych oraz niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Substancję leczniczą stanowi ibuprof...

Bloz_12: 8204521

Ean: 5909990617630

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum Forte 400mg x36 kapsułek
ikona info
19,91
Sklep apte.pl
Ibum Forte 400mg x36 kapsułek
Nazwa: Ibum Forte Postać: kaps.miękkie Dawka: 0,4 g Opakowanie: 36 kaps. (3blist.x12) Skład: Ibuprofenum 400 mg Wskazania: Wskazania do stosowania: Bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym ...

Postać: tabletki

Producer: Hasco-Lek

Przeznaczenie: bóle różnego pochodzenia, przeziębienie

Substancja czynna: Ibuprofenum

Zawartość opakowania: 36 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Max 400mg 12 tabletek
ikona info
BESTSELLER
10,12
wapteka.pl
Ibuprom Max 400mg 12 tabletek
Opis: IBUPROM MAX został stworzony z myślą o najbardziej uciążliwych dolegliwościach bólowych. Preparat na bazie ibuprofenu (1 tabletka zawiera 400 mg substancji aktywnej) ma działanie przeciwbólowe, ...

Bloz_12: 3683912

Ean: 5909990970025

Ilosc: 12 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Voltaren Acti Forte 25mg x20 tabletek
ikona info
19,92
Sklep apte.pl
Voltaren Acti Forte 25mg x20 tabletek
Voltaren Acti Forte 25 mg 20 tabletek Voltaren Acti Forte to lek przeciwbólowy w postaci tabletek o działaniu przeciwzapalnym, przeciwgorączkowym i przeciwbólowym. Skład Składnik czynny: 25 mg diklofe...

Postać: tabletki

Producer: Novartis

Przeznaczenie: bóle różnego pochodzenia

Substancja czynna: diklofenak sodu

Zawartość opakowania: 20 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum 200mg 30 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
11,43
wapteka.pl
Ibum 200mg 30 kapsułek
Skład: 1 tabletka: Ibuprofenum 200 mg. Makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, woda oczyszczona, żółcień chinolinowa E 104, błękit patentowy E 131.. Wska...

Bloz_12: 6799704

Ean: 5909990952748

Ilosc: 30szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Metafen 200mg + 325mg 20 tabletek
ikona info
BESTSELLER
12,98
wapteka.pl
Metafen 200mg + 325mg 20 tabletek

Bloz_12: 8342201

Ean: 5909991183455

Ilosc: 20 szt.

Kluczowy składnik: paracetamol, ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum zawiesina doustna 100mg/5ml smak malinowy 130 g
ikona info
BESTSELLER
16,60
wapteka.pl
Ibum zawiesina doustna 100mg/5ml smak malinowy 130 g

Bloz_12: 6799712

Ean: 5909990952816

Ilosc: 130 ml

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Sprint Caps 200mg 10 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
9,99
wapteka.pl
Ibuprom Sprint Caps 200mg 10 kapsułek
Opis: IBUPROM SPRINT kapsułki został stworzony z myślą o najbardziej uciążliwych dolegliwościach bólowych. Preparat w kapsułce na bazie ibuprofenu (1 kapsułka zawiera 200 mg substancji aktywnej) ma dz...

Bloz_12: 8218202

Ean: 5909991102326

Ilosc: 10 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum Forte 400mg 24 kapsułki
ikona info
BESTSELLER
12,95
wapteka.pl
Ibum Forte 400mg 24 kapsułki

Bloz_12: 6799732

Ean: 5909991086428

Ilosc: 24 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Voltaren Acti Forte 25 mg tabletki przeciwbólowe i przeciwzapalne 20 sztuk
ikona info
BESTSELLER
17,11
wapteka.pl
Voltaren Acti Forte 25 mg tabletki przeciwbólowe i przeciwzapalne 20 sztuk

Bloz_12: 8749002

Ean: 5909990765799

Ilosc: 20 szt.

Kluczowy składnik: diklofenak

Max_quantity: 10

Producer: NOVARTIS CONSUMER HEALTH SA

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen Forte 400mg 24 tabletki powlekane
ikona info
BESTSELLER
14,43
wapteka.pl
Nurofen Forte 400mg 24 tabletki powlekane
Opis: Niesteroidowy lek przeciwzapalny, przeciwbólowy i przeciwgorączkowy na bazie ibuprofenu w maksymalnej dawce dostępnej bez recepty. Stosowany w przypadkach bólu rozmaitego pochodzenia, tj. - bóle...

Bloz_12: 5992755

Ean: 5909990493753

Ilosc: 24szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Sport 50mg/g żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 60 g
ikona info
BESTSELLER
12,79
wapteka.pl
Ibuprom Sport 50mg/g żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 60 g
Skład: 100 g żelu zawiera: 5 g ibuprofenu oraz substancje pomocnicze: alkohol izopropylowy, solketal (2,2-dimetylo-4-hydroksymetylo-1,3-dioksalan), poloksamer 407, triglicerydy nasyconych kwasów tłusz...

Bloz_12: 3300861

Ean: 5909991327156

Ilosc: 60g

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 1000

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: na skórę

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum (50 mg + 30 mg)/g żel przeciwbólowy 100 g
ikona info
BESTSELLER
14,92
wapteka.pl
Ibum (50 mg + 30 mg)/g żel przeciwbólowy 100 g
Skład: 1g żelu zawiera: Ibuprofen 50 mg, Lewomentol 30 mg.. Wskazania: Żel o miejscowym działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym, przeznaczony do leczenia objawowego: bólów mięśniowych, bólów pleców...

Bloz_12: 6799722

Ean: 5909990797653

Ilosc: 100 g

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: na skórę

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen 125mg dla dzieci 10 czopków
ikona info
BESTSELLER
17,40
wapteka.pl
Nurofen 125mg dla dzieci 10 czopków
Skład: Jeden czopek zawiera 125 mg ibuprofenu.. Wskazania: Leczenie bólu o nasileniu słabym i umiarkowanym. Leczenie gorączki. Preparat stosuje się, gdy podanie preparatu w formie doustnej jest niemoż...

Bloz_12: 8204511

Ean: 5909990610709

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum Forte Pure 200 mg/5 ml zawiesina doustna 100 g
ikona info
BESTSELLER
19,41
wapteka.pl
Ibum Forte Pure 200 mg/5 ml zawiesina doustna 100 g

Bloz_12: 3688141

Ean: 5909991425746

Ilosc: 100g

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apteo Med Ibuprofen 400mg 24 tabletki powlekane
ikona info
BESTSELLER
7,12
wapteka.pl
Apteo Med Ibuprofen 400mg 24 tabletki powlekane
Skład: Każda tabletka zawiera 400 mg ibuprofenu (Ibuprofenum).. Wskazania: Krótkotrwałe leczenie objawowe bólu o nasileniu małym do umiarkowanego, takiego jak ból głowy, ból miesiączkowy, ból zębów or...

Bloz_12: 3557792

Ean: 5909991393052

Ilosc: 24szt

Max_quantity: 10

Producer: SYNOPTIS PHARMA SP. Z O.O.

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen Forte 400mg 12 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
7,65
wapteka.pl
Nurofen Forte 400mg 12 tabletek powlekanych

Bloz_12: 5992753

Ean: 5909990493739

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen mięśnie i stawy forte 400mg 24 tabletki
ikona info
BESTSELLER
15,50
wapteka.pl
Nurofen mięśnie i stawy forte 400mg 24 tabletki
Skład: 1 tabletka zawiera substancję czynną ibuprofen 400mg, w postaci dwuwodnej soli sodowej ibuprofenu 512mg oraz substancje pomocnicze: kroskarmeloza sodowa, ksylitol, celuloza mikrokrystaliczna, m...

Bloz_12: 5992482

Ean: 5909990634101

Ilosc: 24szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 1000

Producer: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen dla dzieci Junior smak truskawkowy (Ibuprofenum 40 mg) 100 ml
ikona info
BESTSELLER
18,90
wapteka.pl
Nurofen dla dzieci Junior smak truskawkowy (Ibuprofenum 40 mg) 100 ml
Opis: Nurofen dla dzieci Junior to zawiesina doustna, która zawiera wygodną łyżeczkę dozującą, przeznaczona dla dzieci od 6. roku życia do 12 lat.Cechy produktuOd 6. do 12. roku życiaBez cukru i barwn...

Bloz_12: 5992561

Ean: 5909990843367

Ilosc: 100ml

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen Express Forte Tabs 400mg 12 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
12,50
wapteka.pl
Nurofen Express Forte Tabs 400mg 12 tabletek powlekanych
Opis: Nurofen Najszybsza tabletka na rynku1 Nurofen Express Forte TABS- Ibuprofen Lizynowy Najszybsza tabletka na rynku1 Zawiera ibuprofen w postaci kompleksu ibuprofenu z lizyną w ilości 684 mg Ma dz...

Bloz_12: 3200921

Ean: 5909990626069

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 1000

Producer: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom RR 400mg 12 tabletek
ikona info
BESTSELLER
7,59
wapteka.pl
Ibuprom RR 400mg 12 tabletek
Opis: Ibuprom RR to innowacyjna tabletka na ból - natychmiast się rozpada i uwalnia maksymalną dawkę krystalicznej substancji czynnej. Uderza w ostry ból.. Skład: Skład rdzenia tabletki: celuloza mikr...

Bloz_12: 3683942

Ean: 5907377139270

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum Express 400mg 12 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
8,89
wapteka.pl
Ibum Express 400mg 12 kapsułek

Bloz_12: 3362755

Ean: 5909991013004

Ilosc: 12szt

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum Forte 400mg 12 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
8,95
wapteka.pl
Ibum Forte 400mg 12 kapsułek

Bloz_12: 6799731

Ean: 5909991086411

Ilosc: 12 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Metafen 200mg + 325mg 10 tabletek
ikona info
5,98
wapteka.pl
Metafen 200mg + 325mg 10 tabletek
Skład: Substancje czynne: ibuprofen 200 mg, paracetamol 325 mg. Substancje pomocnicze: powidon, skrobia żelowana, celuloza mikrokrystaliczna, magnezu stearynian.. Wskazania: Bóle różnego pochodzenia, ...

Bloz_12: 8342205

Ean: 5909991183431

Ilosc: 10 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ziaja Ibument (Ibuprofenum + Levomentholum 50mg/g + 30mg/g), żel 50 g
ikona info
7,89
wapteka.pl
Ziaja Ibument (Ibuprofenum + Levomentholum 50mg/g + 30mg/g), żel 50 g
Skład: 1 gram żelu zawiera 50mg ibuprofenu i 30mg lewomentolu. Substancje pomocnicze: etanol 96%, karbomer 980, glikol propylenowy, diizopropanolamina 85%, woda oczyszczona.. Wskazania: Leczenie bólu ...

Bloz_12: 3399661

Ean: 5901887038016

Ilosc: 50g

Kluczowy składnik: ibuprofen, lewomentol

Max_quantity: 10

Producer: ZIAJA LTD. Z.P.L. SP. Z 0.0.

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Metafen Dexketoprofen 25 mg 20 tabletek
ikona info
9,33
wapteka.pl
Metafen Dexketoprofen 25 mg 20 tabletek
Opis: Metafen Dexketoprofen jest lekiem przeciwbólowym należącym do grupy leków zwanych niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi (NLPZ). Skład: Substancją czynną leku jest deksketoprofen (w postaci dek...

Bloz_12: 3750241

Ean: 5909991401542

Ilosc: 20szt

Kluczowy składnik: deksketoprofen

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen Express Forte 400mg 10 kapsułek miękkich
ikona info
9,65
wapteka.pl
Nurofen Express Forte 400mg 10 kapsułek miękkich

Bloz_12: 5992615

Ilosc: 10szt

Max_quantity: 1000

Producer: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum (50 mg + 30 mg)/g żel przeciwbólowy 50 g
ikona info
9,90
wapteka.pl
Ibum (50 mg + 30 mg)/g żel przeciwbólowy 50 g

Bloz_12: 6799721

Ean: 5909991092511

Ilosc: 50g

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: na skórę

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Voltaren Acti Forte 25 mg tabletki przeciwbólowe i przeciwzapalne 10 sztuk
ikona info
11,44
wapteka.pl
Voltaren Acti Forte 25 mg tabletki przeciwbólowe i przeciwzapalne 10 sztuk

Bloz_12: 8749001

Ean: 5909990765782

Ilosc: 10 szt.

Kluczowy składnik: diklofenak

Max_quantity: 10

Producer: NOVARTIS CONSUMER HEALTH SA

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum 60mg dla dzieci 10 czopków
ikona info
11,50
wapteka.pl
Ibum 60mg dla dzieci 10 czopków
Skład: 1 czopek zawiera 60 mg ibuprofenu. Wskazania: Stany gorączkowe różnego pochodzenia, w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych, w przebiegu odczynu poszczepiennego. Bóle różne...

Bloz_12: 6799771

Ean: 5909991012977

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Metafen żel Forte 50 g
ikona info
11,99
wapteka.pl
Metafen żel Forte 50 g
Skład: 1 g żelu zawiera 100 mg (10%) soli lizynowej ibuprofenu (Ibuprofenum lysinum).. Wskazania: miejscowe działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne, bóle towarzyszące chorobom układu mięśniowo-szkiel...

Bloz_12: 6488711

Ean: 5909990962716

Ilosc: 50 g

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: na skórę

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Axoprofen Forte 40 mg/ml zawiesina doustna 100 ml
ikona info
13,99
wapteka.pl
Axoprofen Forte 40 mg/ml zawiesina doustna 100 ml
Skład: 5ml zawiesiny zawiera: 200mg ibuprofenu, pozostałe składniki to: glikol propylenowy, kwas cytrynowy bezwodny, sodu cytrynian, sorbitol 70%, glicerol, guma ksantan, polisorbat 80, aromat pomarań...

Bloz_12: 3476142

Ean: 5909991369385

Ilosc: 100ml

Max_quantity: 1000

Producer: AXXON SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apteo Med Ibuprofen 400mg 48 tabletek
ikona info
14,45
wapteka.pl
Apteo Med Ibuprofen 400mg 48 tabletek

Bloz_12: 3557791

Ean: 5909991393069

Ilosc: 48szt.

Max_quantity: 1000

Producer: SYNOPTIS PHARMA SP. Z O.O.

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ziaja Ibument (Ibuprofenum + Levomentholum 50mg/g + 30mg/g), żel 100 g
ikona info
14,98
wapteka.pl
Ziaja Ibument (Ibuprofenum + Levomentholum 50mg/g + 30mg/g), żel 100 g
Opis: Ibuprofen należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), które zmniejszają stan zapalny w miejscu zmienionym chorobowo, łagodzą ból i zmniejszają obrzęk. Lewomentol działa miejsc...

Bloz_12: 3399662

Ean: 5901887038023

Ilosc: 100g

Kluczowy składnik: ibuprofen, lewomentol

Max_quantity: 1000

Producer: ZIAJA LTD. Z.P.L. SP. Z 0.0.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: na skórę

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum 125mg dla dzieci 10 czopków
ikona info
14,99
wapteka.pl
Ibum 125mg dla dzieci 10 czopków
Skład: Jeden czopek zawiera: Ibuprofen (ibuprofenum)125 mg.. Wskazania: Stany gorączkowe różnego pochodzenia, między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych, a także w prze...

Bloz_12: 6799781

Ean: 5909991012984

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Metafen żel Forte 100 g
ikona info
17,40
wapteka.pl
Metafen żel Forte 100 g

Bloz_12: 6488781

Ean: 5909991087746

Ilosc: 100g

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen mięśnie i stawy 50mg/g żel 100 g
ikona info
17,54
wapteka.pl
Nurofen mięśnie i stawy 50mg/g żel 100 g
Skład: 1g żelu zawiera: substancję czynną: ibuprofen 50mg oraz substancje pomocnicze: hydroksyetylocelulozę, sodu wodorotlenek, alkohol benzylowy, alkohol izopropylowy, wodę oczyszczoną.. Wskazania: L...

Bloz_12: 5992816

Ean: 5909991006266

Ilosc: 100g

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 1000

Producer: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: na skórę

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen mięśnie i stawy plaster leczniczy 200mg 2 sztuki
ikona info
19,48
wapteka.pl
Nurofen mięśnie i stawy plaster leczniczy 200mg 2 sztuki

Bloz_12: 3582721

Ean: 5900627089684

Ilosc: 2szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 1000

Producer: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Sport 50 mg/g spray 50 g
ikona info
19,49
wapteka.pl
Ibuprom Sport 50 mg/g spray 50 g
Skład: Substancją czynną jest ibuprofen. 1 g roztworu zawiera 50 mg ibuprofenu.Pozostałe składniki to: alkohol izopropylowy, alkohol benzylowy, glikol propylenowy, sodu wodorotlenek, woda oczyszczona,...

Bloz_12: 3546561

Ean: 5909991385989

Ilosc: 50g

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom 200mg 96 tabletek
ikona info
BESTSELLER
31,99
wapteka.pl
Ibuprom 200mg 96 tabletek
Opis: Jeden z najpopularniejszych i najbardziej powszechnych produktów leczniczych z rodziny Ibuprom, na bazie ibuprofenu w podstawowej dawce 200 mg. Preparat ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapaln...

Bloz_12: 3683904

Ean: 5909990674176

Ilosc: 96szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom 200mg 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
25,66
wapteka.pl
Ibuprom 200mg 50 tabletek

Bloz_12: 4809403

Ean: 5909990087938

Ilosc: 50szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Max 400mg 48 tabletek
ikona info
BESTSELLER
26,90
wapteka.pl
Ibuprom Max 400mg 48 tabletek

Bloz_12: 3683915

Ean: 5909990674121

Ilosc: 48szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 5

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen Forte 400mg 48 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
21,05
wapteka.pl
Nurofen Forte 400mg 48 tabletek powlekanych

Bloz_12: 5992754

Ean: 5909990493746

Ilosc: 48szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom RR Max 400mg 48 tabletek
ikona info
BESTSELLER
22,00
wapteka.pl
Ibuprom RR Max 400mg 48 tabletek
Opis: Ibuprom RR Max to produkt leczniczy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie oraz przeciwgorączkowo.. Skład: Substancją czynną jest: ibuprofen. 1 tabletka zawiera 400 mg ibuprofenu, Substanc...

Bloz_12: 3683946

Ean: 5907377139539

Ilosc: 48szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek, produkt leczniczy

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Max Sprint 400mg 40 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
24,45
wapteka.pl
Ibuprom Max Sprint 400mg 40 kapsułek

Bloz_12: 3683953

Ean: 5907377139775

Ilosc: 40szt

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen mięśnie i stawy plaster leczniczy 200mg 4 sztuki
ikona info
BESTSELLER
27,82
wapteka.pl
Nurofen mięśnie i stawy plaster leczniczy 200mg 4 sztuki

Bloz_12: 3582723

Ean: 5900627089677

Ilosc: 4szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: na skórę

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Sport 50mg/g żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 100 g
ikona info
BESTSELLER
22,52
wapteka.pl
Ibuprom Sport 50mg/g żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 100 g

Bloz_12: 3300871

Ean: 5907377139829

Ilosc: 100g

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: na skórę

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen dla dzieci Forte 40mg/ml zawiesina o smaku truskawkowym 150 ml
ikona info
BESTSELLER
32,30
wapteka.pl
Nurofen dla dzieci Forte 40mg/ml zawiesina o smaku truskawkowym 150 ml

Bloz_12: 5992654

Ean: 5909991222987

Ilosc: 150ml

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 1000

Producer: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen dla dzieci Forte 40mg/ml zawiesina o smaku pomarańczowym 100 ml
ikona info
BESTSELLER
21,99
wapteka.pl
Nurofen dla dzieci Forte 40mg/ml zawiesina o smaku pomarańczowym 100 ml
Opis: Nurofen Forte zawiesina dla dzieci o smaku pomarańczowym to niesteroidowy lek przeciwzapalny, przeciwgorączkowy i przeciwbólowy przeznaczony dla dzieci do 3 r.z. Dzięki skoncentrowanej zawartośc...

Bloz_12: 5992643

Ean: 5909991222833

Ilosc: 100ml

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom dla dzieci Forte 200mg/5ml zawiesina smak truskawkowy dla dzieci 3m+ 150 ml
ikona info
BESTSELLER
31,33
wapteka.pl
Ibuprom dla dzieci Forte 200mg/5ml zawiesina smak truskawkowy dla dzieci 3m+ 150 ml

Bloz_12: 3092361

Ean: 5909991217679

Ilosc: 150ml

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom dla dzieci Forte 200mg/5ml zawiesina smak truskawkowy dla dzieci 3m+ 100 ml [Data ważności 31-01-2022]***
ikona info
BESTSELLER
22,30
wapteka.pl
Ibuprom dla dzieci Forte 200mg/5ml zawiesina smak truskawkowy dla dzieci 3m+ 100 ml [Data ważności 31-01-2022]***

Bloz_12: 3092362

Ean: 5909991217662

Ilosc: 100ml

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 1000

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen dla dzieci Forte 40mg/ml zawiesina o smaku pomarańczowym 150 ml
ikona info
31,99
wapteka.pl
Nurofen dla dzieci Forte 40mg/ml zawiesina o smaku pomarańczowym 150 ml

Bloz_12: 5992644

Ean: 5909991222840

Ilosc: 150ml

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 1000

Producer: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

1 2 >

Często wybierane

Ibuprom 200mg x10 tabletek

Ibuprom jest silnym lekiem przeciwbólowym i przeciwzapalnym, który precyzyjnie lokalizuje źródło bólu, (jakim często jest stan zapalny) i na nim koncentruje swoją siłę działania. Dzięki temu szybko zwalcza różnego rodzaju bóle. Ibuprom zalecany jest w szczególności przy bólach menstruacyjnych, bólac...

Ibuprom 200mg x10 tabletek
Sklep apte.pl

7,68 zł

Zobacz ofertę >

Ibuprom Sprint Caps 200mg 24 kapsułki

Opis: Ibuprom Sprint 24 kapsułki został stworzony z myślą o najbardziej uciążliwych dolegliwościach bólowych. Preparat w kapsułce na bazie ibuprofenu (1 kapsułka zawiera 200 mg substancji aktywnej) ma działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Dzięki zawartości substancji czynnej w...

Ibuprom Sprint Caps 200mg 24 kapsułki
wapteka.pl

14,67 zł

Zobacz ofertę >

Bestsellery

Najlepiej sprzedające się oferty wielu sklepów w 1 miejscu.

^