Leki przeciwbólowe

2766 ofert
Bestsellery
Filtrowanie
Ibuprom Zatoki Tabs 200 mg + 6,1 mg 12 tabletek
BESTSELLER
9,09
wapteka.pl
Ibuprom Zatoki Tabs 200 mg + 6,1 mg 12 tabletek
Skład: 1 tabletka zawiera substancje czynne: ibuprofen 200 mg, fenylef...
Pyralgina 500mg 20 tabletek
BESTSELLER
14,17
wapteka.pl
Pyralgina 500mg 20 tabletek
Opis: Substancją czynną leku Pyralgina jest Metamizol - pochodna piraz...
Ibuprom Sprint Caps 200mg 24 kapsułki
BESTSELLER
13,49
wapteka.pl
Ibuprom Sprint Caps 200mg 24 kapsułki
Opis: Ibuprom Sprint 24 kapsułki został stworzony z myślą o najbardzie...
Apap 500mg 100 tabletek
BESTSELLER
28,87
wapteka.pl
Apap 500mg 100 tabletek
Opis: APAP 500x100 to znany i doceniany lek przeciwbólowy na bazie par...
Ibum Express 400mg 36 kapsułek
BESTSELLER
14,99
wapteka.pl
Ibum Express 400mg 36 kapsułek
Opis: IBUM EXPRESS to lek przeciwbólowy w postaci ekspresowej kapsułki...
Ibuprom Max Sprint 400mg 40 kapsułek
BESTSELLER
22,19
wapteka.pl
Ibuprom Max Sprint 400mg 40 kapsułek
Skład: 1 kapsułka zawiera: substancję czynną: ibuprofen 400mg oraz sub...
Ibuprom 200mg 96 tabletek
BESTSELLER
30,21
wapteka.pl
Ibuprom 200mg 96 tabletek
Opis: Jeden z najpopularniejszych i najbardziej powszechnych produktów...
Apap 500mg 50 tabletek
BESTSELLER
16,90
wapteka.pl
Apap 500mg 50 tabletek
Apap 500mg 24 tabletki
BESTSELLER
10,85
wapteka.pl
Apap 500mg 24 tabletki
Apap Extra 50 tabletek
BESTSELLER
21,93
wapteka.pl
Apap Extra 50 tabletek
Opis: Apap Extra to środek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy o wzmocni...
No-Spa 40 mg na ból brzucha, skurcze 40 tabletek
BESTSELLER
14,78
wapteka.pl
No-Spa 40 mg na ból brzucha, skurcze 40 tabletek
Opis: Substancja czynna w leku NO-SPA wykazuje działanie rozkurczowe w...
Pyralgina 500mg 50 tabletek
BESTSELLER
29,55
wapteka.pl
Pyralgina 500mg 50 tabletek
Ibum Forte 200mg/5m zawiesina doustna dla dzieci od 3 miesiąca życia, smak malinowy 100 g
BESTSELLER
16,27
wapteka.pl
Ibum Forte 200mg/5m zawiesina doustna dla dzieci od 3 miesiąca życia, smak malinowy 100 g
Opis: Zawiesina IBUM FORTE to lek na ból, gorączkę i stan zapalny dla ...
Nurofen Forte 400mg 48 tabletek powlekanych
BESTSELLER
19,87
wapteka.pl
Nurofen Forte 400mg 48 tabletek powlekanych
Opis: Niesteroidowy lek przeciwzapalny, przeciwbólowy i przeciwgorączk...
Apap Extra 24 tabletki
BESTSELLER
15,78
wapteka.pl
Apap Extra 24 tabletki
Opis: Apap Extra 24 tabl. powl. to środek przeciwbólowy i przeciwgorąc...
Ibuprofen Max 400mg Laboratoria Polfa Łódź 50 tabletek
BESTSELLER
16,49
wapteka.pl
Ibuprofen Max 400mg Laboratoria Polfa Łódź 50 tabletek
Skład: 1 tabletka powlekana: 400 mg ibuprofenu. Substancje pomocnicze ...
Paracetamol Biofarm 1000 mg tabletki powlekane 10 sztuk
BESTSELLER
7,46
wapteka.pl
Paracetamol Biofarm 1000 mg tabletki powlekane 10 sztuk
Wskazania: Bóle różnego pochodzenia i o różnym natężeniu, szczególnie ...
Apap dla dzieci Forte zawiesina doustna 85 ml
BESTSELLER
15,93
wapteka.pl
Apap dla dzieci Forte zawiesina doustna 85 ml
Opis: . Skład: 1ml zawiera 40mg paracetamolu. Pełna strzykawka doustna...
Apap Noc 50 tabletek
BESTSELLER
25,40
wapteka.pl
Apap Noc 50 tabletek
Skład: Substancjami czynnymi leku są:Paracetamol 500 mgDifenhydraminy ...
Pyralgina 500mg 12 tabletek
BESTSELLER
8,41
wapteka.pl
Pyralgina 500mg 12 tabletek
No-Spa 40 mg na ból brzucha, skurcze 20 tabletek
BESTSELLER
9,95
wapteka.pl
No-Spa 40 mg na ból brzucha, skurcze 20 tabletek
Ibuprom 200mg 50 tabletek
BESTSELLER
24,40
wapteka.pl
Ibuprom 200mg 50 tabletek
Ibuprom Max Sprint 400mg 20 kapsułek
BESTSELLER
16,14
wapteka.pl
Ibuprom Max Sprint 400mg 20 kapsułek
Pyralgina Thermo Hot plaster silnie rozgrzewający 1 sztuka
BESTSELLER
2,53
wapteka.pl
Pyralgina Thermo Hot plaster silnie rozgrzewający 1 sztuka
Wskazania: Plaster rozgrzewające na bóle mięśni i stawów. Pyralgina Te...
Apap 500mg 12 tabletek
BESTSELLER
7,37
wapteka.pl
Apap 500mg 12 tabletek
Dolgit 50mg/g krem przeciwbólowy 100 g
BESTSELLER
18,77
wapteka.pl
Dolgit 50mg/g krem przeciwbólowy 100 g
Skład: Substancja czynna- Ibuprofen 5 g w 100 g żelu. Substancje pomoc...
Metafen 200mg + 325mg 50 tabletek
BESTSELLER
18,73
wapteka.pl
Metafen 200mg + 325mg 50 tabletek
Skład: 1 tabletka zawiera: 200mg ibuprofenu; 325mg paracetamolu.. Wska...
Ibuprom 200mg 10 tabletek
BESTSELLER
7,71
wapteka.pl
Ibuprom 200mg 10 tabletek
Ibumax 400 mg 30 tabletek
BESTSELLER
7,07
wapteka.pl
Ibumax 400 mg 30 tabletek
Opis: Lek IBUMAX 400 mg zawiera ibuprofen substancję z grupy niesteroi...
Paracetamol Laboratoria Polfa Łodź 500mg 10 tabletek
BESTSELLER
2,65
wapteka.pl
Paracetamol Laboratoria Polfa Łodź 500mg 10 tabletek
Skład: Każda tabletka zawiera 500 mg paracetamolu. Substancja pomocnic...
Apap Przeziębienie 8 saszetek
BESTSELLER
12,03
wapteka.pl
Apap Przeziębienie 8 saszetek
Skład: Substancjami czynnymi leku są: paracetamol 650 mg, kwas askorbo...
Fervex 500 mg + 25 mg + 200 mg lek na objawy przeziębienia i grypy smak malinowy 12 saszetek
BESTSELLER
19,99
wapteka.pl
Fervex 500 mg + 25 mg + 200 mg lek na objawy przeziębienia i grypy smak malinowy 12 saszetek
Opis: Fervex jest produktem leczniczym na bazie paracetamolu, kwasu as...
Ibuprom Ultramax 600mg 10 tabletek powlekanych
BESTSELLER
10,79
wapteka.pl
Ibuprom Ultramax 600mg 10 tabletek powlekanych
Skład: 1 tabletka zawiera:substancję czynną: ibuprofen 600 mg,pozostał...
Nurofen 200mg 12 tabletek powlekanych
BESTSELLER
6,20
wapteka.pl
Nurofen 200mg 12 tabletek powlekanych
Skład: 1 tabletka powlekana zawiera 200 mg ibuprofenu.. Wskazania: Do ...
Ibum Forte 200mg/5m zawiesina doustna dla dzieci od 3 miesiąca życia, smak truskawkowy 100 g
BESTSELLER
15,99
wapteka.pl
Ibum Forte 200mg/5m zawiesina doustna dla dzieci od 3 miesiąca życia, smak truskawkowy 100 g
MIG 400mg 20 tabletek
BESTSELLER
7,95
wapteka.pl
MIG 400mg 20 tabletek
Skład: Ibuprofen 400 mg.. Wskazania: Mig 400mg wskazny jest w: bólach ...
Ibuprom RR 400 mg 24 tabletek
BESTSELLER
12,68
wapteka.pl
Ibuprom RR 400 mg 24 tabletek
Skład: Skład rdzenia tabletki: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kuk...
Ibum Express 400mg 24 kapsułek
BESTSELLER
12,99
wapteka.pl
Ibum Express 400mg 24 kapsułek
Paracetamol Farmina czopki 125mg 10 sztuk
BESTSELLER
3,42
wapteka.pl
Paracetamol Farmina czopki 125mg 10 sztuk
Opis: Paracetamol to najbardziej popularny lek przeciwbólowy i przeciw...
Ibuprom Sport 50mg/g żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 100 g
BESTSELLER
19,33
wapteka.pl
Ibuprom Sport 50mg/g żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 100 g
Skład: 100 g żelu zawiera: 5 g ibuprofenu oraz substancje pomocnicze: ...
Apap Extra 10 tabletek
BESTSELLER
7,37
wapteka.pl
Apap Extra 10 tabletek
Opis: Apap Extra 10 tabl. powl. to środek przeciwbólowy i przeciwgorąc...
Ibufen Junior 200mg kapsułki dla dzieci 6+ 10 sztuk
BESTSELLER
6,10
wapteka.pl
Ibufen Junior 200mg kapsułki dla dzieci 6+ 10 sztuk
Skład: Substancją czynną leku jest ibuprofen. 1 kapsułka zawiera 200 m...
Ibuprofen 200 mg 20 tabletek drażowanych Aflofarm
BESTSELLER
3,90
wapteka.pl
Ibuprofen 200 mg 20 tabletek drażowanych Aflofarm
Skład: 1 tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu (Ibuprofenum). Substancja ...
Apap Noc 24 tabletki
BESTSELLER
14,49
wapteka.pl
Apap Noc 24 tabletki
Ibuprofen 400 mg 20 tabletek drażowanych Aflofarm
BESTSELLER
6,34
wapteka.pl
Ibuprofen 400 mg 20 tabletek drażowanych Aflofarm
Skład: Substancją czynną leku jest ibuprofen.1 tabletka zawiera 400 mg...
Etopiryna Extra 250 mg + 200 mg + 50 mg 20 tabletek
BESTSELLER
8,11
wapteka.pl
Etopiryna Extra 250 mg + 200 mg + 50 mg 20 tabletek
Opis: Jeśli szukasz skutecznego leku przeciwbólowego, przeciwgorączkow...
Nurofen 200mg dla dzieci od 6 lat 6 tabletek powlekanych
BESTSELLER
5,19
wapteka.pl
Nurofen 200mg dla dzieci od 6 lat 6 tabletek powlekanych
Ibuprom Max Sprint 400mg 10 kapsułek
BESTSELLER
9,50
wapteka.pl
Ibuprom Max Sprint 400mg 10 kapsułek
Efferalgan 500mg 16 tabletek musujących
BESTSELLER
10,29
wapteka.pl
Efferalgan 500mg 16 tabletek musujących
Skład: 1 tabletka zawiera paracetamol 500 mg. Wskazania: gorączka, lec...
Metafen 200mg + 325mg 20 tabletek
BESTSELLER
10,51
wapteka.pl
Metafen 200mg + 325mg 20 tabletek
Panadol Femina lek przeciwbólowy - 10 tabletek
BESTSELLER
11,90
wapteka.pl
Panadol Femina lek przeciwbólowy - 10 tabletek
Opis: 500 mg + 10 mg, tabletki powlekane (Paracetamolum + Hyoscini but...
Saridon 250 mg + 150 mg + 50 mg 20 tabletek
BESTSELLER
18,89
wapteka.pl
Saridon 250 mg + 150 mg + 50 mg 20 tabletek
Skład: Paracetamol 250 mg, propyfenazon 150 mg, kofeina 50 mg.. Wskaza...
Paracetamol syrop 100 ml GALENA
BESTSELLER
4,73
wapteka.pl
Paracetamol syrop 100 ml GALENA
Skład: 5 ml syropu (1/3 miarki ) zawiera 120 mgParacetamolum (paraceta...
Ibuprom Sprint Caps 200mg 10 kapsułek
BESTSELLER
9,20
wapteka.pl
Ibuprom Sprint Caps 200mg 10 kapsułek
Opis: IBUPROM SPRINT kapsułki został stworzony z myślą o najbardziej u...
Nurofen Forte 400mg 24 tabletki powlekane
BESTSELLER
12,47
wapteka.pl
Nurofen Forte 400mg 24 tabletki powlekane
Nurofen Forte 400mg 12 tabletek powlekanych
BESTSELLER
7,35
wapteka.pl
Nurofen Forte 400mg 12 tabletek powlekanych
Pełny opis produktu na stronach wapteka.pl
Pyralgina Gorączka 500mg 6 saszetek
BESTSELLER
8,49
wapteka.pl
Pyralgina Gorączka 500mg 6 saszetek
Skład: Substancja czynna: metamizol magnezowy. Jedna saszetka zawiera ...
Nurofen 60mg dla dzieci 10 czopków
BESTSELLER
12,95
wapteka.pl
Nurofen 60mg dla dzieci 10 czopków
Skład: Jeden czopek zawiera 60 mg ibuprofenu.. Wskazania: Nurofen nale...
Ibuprom RR 400mg 12 tabletek
BESTSELLER
7,44
wapteka.pl
Ibuprom RR 400mg 12 tabletek
Opis: Ibuprom RR to innowacyjna tabletka na ból - natychmiast się rozp...
Ibum 200mg 10 kapsułek
BESTSELLER
6,99
wapteka.pl
Ibum 200mg 10 kapsułek
Skład: Substancja czynna: ibuprofen 200 mg oraz substancje pomocnicze:...
No-Spa Comfort na ból brzucha, skurcze 20 tabletek powlekanych
BESTSELLER
10,95
wapteka.pl
No-Spa Comfort na ból brzucha, skurcze 20 tabletek powlekanych
Skład: Każda tabletka powlekana zawiera 40 mg drotaweryny chlorowodork...
Ibum (50 mg + 30 mg)/g żel przeciwbólowy 100 g
BESTSELLER
14,70
wapteka.pl
Ibum (50 mg + 30 mg)/g żel przeciwbólowy 100 g
Skład: 1g żelu zawiera: Ibuprofen 50 mg, Lewomentol 30 mg.. Wskazania:...
Panadol Extra lek przeciwbólowy - 24 tabletki
BESTSELLER
14,33
wapteka.pl
Panadol Extra lek przeciwbólowy - 24 tabletki
Skład: Jedna tabletka preparatu Panadol Extra zawiera: - substancje cz...
Panadol dla dzieci lek przeciwbólowy - 100 ml
BESTSELLER
20,55
wapteka.pl
Panadol dla dzieci lek przeciwbólowy - 100 ml
Skład: 5 ml zawiesiny zawiera 120 mg paracetamolu (Paracetamolum). Kwa...
Paracetamol czopki 500 mg 10 sztuk Hasco
BESTSELLER
4,49
wapteka.pl
Paracetamol czopki 500 mg 10 sztuk Hasco
Skład: 1 czopek zawiera substancję czynną w dawce: Paracetamol - 500 m...
Paracetamol Farmina czopki 500mg 10 sztuk
BESTSELLER
4,71
wapteka.pl
Paracetamol Farmina czopki 500mg 10 sztuk
Panadol lek przecwibólowy - 12 tabletek
BESTSELLER
5,24
wapteka.pl
Panadol lek przecwibólowy - 12 tabletek
Skład: 1 tabletka powlekana zawiera jako substancję czynną 500 mg para...
Apap Intense 10 tabletek powlekanych
BESTSELLER
9,90
wapteka.pl
Apap Intense 10 tabletek powlekanych
Skład: 1 tabletka zawiera:substancje czynne: paracetamol (Paracetamolu...
Apap ból i gorączka C Plus 10 tabletek musujących [Data ważności 31-08-2021]
BESTSELLER
15,28
wapteka.pl
Apap ból i gorączka C Plus 10 tabletek musujących [Data ważności 31-08-2021]
Opis: APAP ból i gorączka C plus to nowoczesny lek w formie tabletek m...
No-Spa 40 mg na ból brzucha, skurcze 10 tabletek
BESTSELLER
7,45
wapteka.pl
No-Spa 40 mg na ból brzucha, skurcze 10 tabletek
Skład: Substancja czynna: 1 tabl. zawiera 40 mg drotaweryny.. Wskazani...
Ibuprom Sport 50mg/g żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 60 g
BESTSELLER
11,75
wapteka.pl
Ibuprom Sport 50mg/g żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 60 g
MIG 400mg 10 tabletek
BESTSELLER
4,51
wapteka.pl
MIG 400mg 10 tabletek
Efferalgan 150mg czopki doodbytnicze 10 sztuk
BESTSELLER
7,89
wapteka.pl
Efferalgan 150mg czopki doodbytnicze 10 sztuk
Wskazania: Efferalgan, czopek doodbytniczy zawierający 150 mg paraceta...
Nurofen dla dzieci Junior smak truskawkowy (Ibuprofenum 40 mg) 100 ml
BESTSELLER
19,51
wapteka.pl
Nurofen dla dzieci Junior smak truskawkowy (Ibuprofenum 40 mg) 100 ml
Opis: Nurofen dla dzieci Junior to zawiesina doustna, która zawiera wy...
Paracetamol Farmina czopki 250mg 10 sztuk
BESTSELLER
5,00
wapteka.pl
Paracetamol Farmina czopki 250mg 10 sztuk
Efferalgan 80mg czopki doodbytnicze 10 sztuk
BESTSELLER
7,54
wapteka.pl
Efferalgan 80mg czopki doodbytnicze 10 sztuk
Skład: Substancją czynną leku jest paracetamol. 1 czopek zawiera subst...
Fervex 500 mg + 25 mg + 200 mg lek na objawy przeziębienia i grypy smak malinowy 8 saszetek
BESTSELLER
15,49
wapteka.pl
Fervex 500 mg + 25 mg + 200 mg lek na objawy przeziębienia i grypy smak malinowy 8 saszetek
Nurofen Junior 40mg/ml zawiesina dla dzieci od 6 do 12 roku życia o smaku pomarańczowym 100 ml [Data ważności 31-08-2021]
BESTSELLER
16,45
wapteka.pl
Nurofen Junior 40mg/ml zawiesina dla dzieci od 6 do 12 roku życia o smaku pomarańczowym 100 ml [Data ważności 31-08-2021]
Skład: Każde 5 ml zawiesiny zawiera 200 mg ibuprofenu.. Wskazania: Nur...
Apap 500mg 6 tabletek
BESTSELLER
4,79
wapteka.pl
Apap 500mg 6 tabletek
Saridon 250 mg + 150 mg + 50 mg 10 tabletek
BESTSELLER
12,85
wapteka.pl
Saridon 250 mg + 150 mg + 50 mg 10 tabletek
Dolgit 50mg/g krem przeciwbólowy 50 g
BESTSELLER
20,99
wapteka.pl
Dolgit 50mg/g krem przeciwbólowy 50 g
Paracetamol czopki 0,25g 10 sztuk HASCO
BESTSELLER
3,08
wapteka.pl
Paracetamol czopki 0,25g 10 sztuk HASCO
Panadol Extra lek przeciwbólowy - 12 tabletek
BESTSELLER
6,63
wapteka.pl
Panadol Extra lek przeciwbólowy - 12 tabletek
Ibum Express 400mg 12 kapsułek
BESTSELLER
7,49
wapteka.pl
Ibum Express 400mg 12 kapsułek
Efferalgan 300mg czopki doodbytnicze 10 sztuk
BESTSELLER
7,75
wapteka.pl
Efferalgan 300mg czopki doodbytnicze 10 sztuk
Efferalgan Vitamin C 20 tabletek musujących
BESTSELLER
12,90
wapteka.pl
Efferalgan Vitamin C 20 tabletek musujących
Skład: Paracetamolum 330 mg, Acidum ascorbicum 200 mg.. Wskazania: Par...
Calpol 6 Plus 250 mg/5 ml syrop powyżej 6 lat 100 ml
BESTSELLER
15,71
wapteka.pl
Calpol 6 Plus 250 mg/5 ml syrop powyżej 6 lat 100 ml
Opis: Preparat zawiera paracetamol, lek przeciwbólowy i przeciwgorączk...
Apap Noc 12 tabletek
BESTSELLER
8,12
wapteka.pl
Apap Noc 12 tabletek
Ibufen Mini Junior 100mg kapsułki dla dzieci 4+ 15 sztuk
BESTSELLER
8,41
wapteka.pl
Ibufen Mini Junior 100mg kapsułki dla dzieci 4+ 15 sztuk
Skład: Substancją czynną leku jest Ibuprofen. Każda kapsułka zawiera 1...
Apap przeziębienie junior 6 saszetek
BESTSELLER
11,78
wapteka.pl
Apap przeziębienie junior 6 saszetek
Apteo Med Ibuprofen 400mg 48 tabletek
BESTSELLER
13,99
wapteka.pl
Apteo Med Ibuprofen 400mg 48 tabletek
Skład: Każda tabletka zawiera 400 mg ibuprofenu (Ibuprofenum).. Wskaza...
Nurofen mięśnie i stawy 50mg/g żel 100 g
BESTSELLER
17,34
wapteka.pl
Nurofen mięśnie i stawy 50mg/g żel 100 g
Skład: 1g żelu zawiera: substancję czynną: ibuprofen 50mg oraz substan...
Ibuprex 200 mg 10 tabletek
BESTSELLER
4,78
wapteka.pl
Ibuprex 200 mg 10 tabletek
Metafen 200mg + 325mg 10 tabletek
BESTSELLER
5,90
wapteka.pl
Metafen 200mg + 325mg 10 tabletek
Skład: Substancje czynne: ibuprofen 200 mg, paracetamol 325 mg. Substa...
Ibum (50 mg + 30 mg)/g żel przeciwbólowy 50 g
BESTSELLER
9,49
wapteka.pl
Ibum (50 mg + 30 mg)/g żel przeciwbólowy 50 g
Ketolek 50 mg 20 kapsułek twardych
BESTSELLER
9,89
wapteka.pl
Ketolek 50 mg 20 kapsułek twardych
Skład: Substancją czynną leku jest ketoprofen.Każda kapsułka zawiera 5...
1 2 3 4 5 >

Promocje

Leki przeciwbólowe - porównaliśmy ceny 2766 ofert i wybraliśmy kody rabatowe, promocje, wyprzedaże oraz tanie oferty. Najlepsza z dostępnych promocji pozwala na oszczędność aż 33%. Aby użyć kuponu rabatowego skopiuj kod, przejdź do sklepu i wklej go w koszyku.

Często wybierane

Pyralgina 500mg 20 tabletek

Opis: Substancją czynną leku Pyralgina jest Metamizol - pochodna pirazolonu o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i spazmolitycznym. Mechanizm działania Metamizolu nie został do końca poznany, jednakże bazując na dotychczasowych badaniach należy wskazać, że działa on prawdopodobnie zarówno ...

Pyralgina 500mg 20 tabletek
wapteka.pl

14,17 zł

Zobacz ofertę >

Ibuprom Sprint Caps 200mg 24 kapsułki

Opis: Ibuprom Sprint 24 kapsułki został stworzony z myślą o najbardziej uciążliwych dolegliwościach bólowych. Preparat w kapsułce na bazie ibuprofenu (1 kapsułka zawiera 200 mg substancji aktywnej) ma działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Dzięki zawartości substancji czynnej w...

Ibuprom Sprint Caps 200mg 24 kapsułki
wapteka.pl

13,49 zł

Zobacz ofertę >

Podobne strony

Użytkownicy przeglądający oferty Leki przeciwbólowe często odwiedzali także WitaminySuplementy dietyLeki na alergię. Inne popularne strony, które warto zobaczyć:

Bestsellery

Najlepiej sprzedające się oferty wielu sklepów w 1 miejscu.

^