Leki przeciwbólowe

Leki przeciwbólowe

339 ofert
  • filter_listFiltruj i sortuj
ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Max Sprint 400mg 20 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
16,36
wapteka.pl
Ibuprom Max Sprint 400mg 20 kapsułek
Skład: 1 kapsułka zawiera: substancję czynną: ibuprofen 400mg oraz substancje pomocnicze: makrogol 600, potasu wodorotlenek, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo uwodniony, woda oczyszczona.. Wskazania...

Bloz_12: 3683951

Ean: 5909990902378

Ilosc: 20szt

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Metafen 200mg + 325mg 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
18,74
wapteka.pl
Metafen 200mg + 325mg 50 tabletek
Skład: 1 tabletka zawiera: 200mg ibuprofenu; 325mg paracetamolu.. Wskazania: Produkt szczególnie polecany w bólach głowy, zatok, zębów, bolesnym miesiączkowaniu. . Działanie: METAFEN to dostępny bez r...

Bloz_12: 8342209

Ean: 5903060605114

Ilosc: 50 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Maść końska na ból mięśni i stawów 500 ml Jardin
ikona info
BESTSELLER
13,40
Sloneczko-sklep24.pl
Maść końska na ból mięśni i stawów 500 ml Jardin
Maść końska zawiera ekstrakty z ziół, olejków eterycznych, które działają rewitalizująco I odświeżająco na skórę, dając uczucie przyjemnego chłodu. SPOSÓB UŻYCIA maść należy wmasować w skórę....

Code: M00-D284-124DC

Ean: 4260102610026

Producer: Jardin Naturel Glancos sp. z o.o.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apap 500mg 24 tabletki
ikona info
BESTSELLER
11,22
wapteka.pl
Apap 500mg 24 tabletki
Opis: APAP 500x100 to znany i doceniany lek przeciwbólowy na bazie paracetamolu o dodatkowym działaniu przeciwgorączkowym. Paracetamol blokuje wytwarzanie bodźca bólowego i hamuje substancje uwrażliwi...

Bloz_12: 3000903

Ean: 5909990296040

Ilosc: 24szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Max 400mg 24 tabletki
ikona info
BESTSELLER
15,99
wapteka.pl
Ibuprom Max 400mg 24 tabletki
Opis: IBUPROM MAX został stworzony z myślą o najbardziej uciążliwych dolegliwościach bólowych. Preparat na bazie ibuprofenu (1 tabletka zawiera 400 mg substancji aktywnej) ma działanie przeciwbólowe, ...

Bloz_12: 3683913

Ean: 5909990970032

Ilosc: 24 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen Express Forte 400mg 30 kapsułek miękkich
ikona info
BESTSELLER
17,65
wapteka.pl
Nurofen Express Forte 400mg 30 kapsułek miękkich
Pełny opis produktu na stronach wapteka.pl

Bloz_12: 5992619

Ean: 5909990961207

Ilosc: 30szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 1000

Producer: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
BENGAY maść przeciwbólowa 50 g
ikona info
BESTSELLER
17,40
wapteka.pl
BENGAY maść przeciwbólowa 50 g
Skład: Substancje czynne-menthol-100mg i salicylan metylu-150mg oraz substancje pomocnicze.. Wskazania: Ból i sztywność mięśni oraz stawów spowodowanych przeciążeniem,urazem lub stanem zapalnym.Ból od...

Bloz_12: 8699101

Ean: 5909990760497

Ilosc: 50g

Kluczowy składnik: salicylany, mentol

Max_quantity: 10

Producer: MEAD JOHNSON NUTRITION (POLAND)SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: na skórę

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Paracetamol Laboratoria Polfa Łódź 500mg 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
6,99
wapteka.pl
Paracetamol Laboratoria Polfa Łódź 500mg 50 tabletek
Skład: Każda tabletka zawiera 500 mg paracetamolu. Substancja pomocnicza o znanym działaniu: sorbitol (170 mg/tabletkę). Wskazania: Bóle różnego pochodzenia, między innymi: bóle głowy (także migrenowe...

Bloz_12: 5946808

Ean: 5909990642595

Ilosc: 50szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: POLFA ŁÓDŹ S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apap Extra 500 mg + 65 mg 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
7,62
wapteka.pl
Apap Extra 500 mg + 65 mg 10 tabletek
Opis: Apap Extra 10 tabl. powl. to środek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy o wzmocnionym działaniu. Zawiera paracetamol, który działa przeciwbólowo, oraz kofeinę, która wzmacnia i przyspiesza jego dz...

Bloz_12: 3000942

Ean: 5909991107123

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: kofeina, paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Zatoki Tabs 200 mg + 6,1 mg 12 tabletek [Data ważności 31-12-2021]***
ikona info
BESTSELLER
9,59
wapteka.pl
Ibuprom Zatoki Tabs 200 mg + 6,1 mg 12 tabletek [Data ważności 31-12-2021]***
Skład: 1 tabletka zawiera substancje czynne: ibuprofen 200 mg, fenylefryny chlorowodorek 6,1 mg oraz substancje pomocnicze w tym sacharozę i tartazynę (E102). Wskazania: ból i niedrożność zatok, bóle ...

Bloz_12: 3683962

Ean: 5909991094836

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen, fenylefryna

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Plaster przeciwbólowy 1 szt (9 x 14 cm) - PERFECT PLAST
ikona info
BESTSELLER
3,10
Sloneczko-sklep24.pl
Plaster przeciwbólowy 1 szt (9 x 14 cm) - PERFECT PLAST
Plaster rozgrzewający z dużą ilością składników aktywnych o działaniu przeciwbólowym i łagodzącym, takich jak czarci pazur, arnika górska i kora wierzby białej. Efekt rozgrzania następuje przy udziale...

Code: 000-EB6E-245A5

Ean: 5901812125460

Producer: Perfect Plast; dystrybutor: Bio Planet, Wilkowa Wieś 7, 05-084 Leszno k. Warszawy

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Czarci pazur żel na bóle mięśni i stawów 250ml
ikona info
BESTSELLER
19,00
konopne24.pl
Czarci pazur żel na bóle mięśni i stawów 250ml
Naturalny żel Czarci Pazur Czarci Pazur to żel na bazie korzenia afrykańskiej rośliny o tej właśnie nazwie. Żel Czarci Pazur posiada wyjątkowe właściwości rozluźniające i relaksujące. Przynosi ulgę os...

Code: 4DEB-821F8

Producer: Virde

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Krem na Ból Stawów Badiaga Ratownik 97
ikona info
BESTSELLER
13,00
Biokord
Krem na Ból Stawów Badiaga Ratownik 97
RATOWNIK 97KREM NA STAWY Z BADIAGĄurazy sportowe, stłuczenia, zwichnięcia, obrzęki, sińce. Regeneruje tkanki, wpływa na poprawę elastyczności naczyń krwionośnych poprawiając krążenie krwi. Ułatwia wch...

Code: RET-47

Ean: 5904913544970

Producer: Dr Retter EC

Waga: 0.1

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Sprint Caps 200mg 24 kapsułki
ikona info
BESTSELLER
14,49
wapteka.pl
Ibuprom Sprint Caps 200mg 24 kapsułki
Opis: Ibuprom Sprint 24 kapsułki został stworzony z myślą o najbardziej uciążliwych dolegliwościach bólowych. Preparat w kapsułce na bazie ibuprofenu (1 kapsułka zawiera 200 mg substancji aktywnej) ma...

Bloz_12: 8218204

Ean: 5909991102340

Ilosc: 24 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Virde krem konopny FORTE 100ml na bóle mięśni i stawów
ikona info
BESTSELLER
19,90
konopne24.pl
Virde krem konopny FORTE 100ml na bóle mięśni i stawów
Krem konopny Forte na bóle mięśni i stawów Virde 100 ml Virde krem konopny Forte to wzmocniona receptura tradycyjnego kremu konopnego Virde . Przygotowany na bazie naturalnego oleju konopnego doskonal...

Code: E8C3-9089F_20190413095452

Ean: 8594062353294

Producer: Virde

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom RR Max 400mg 48 tabletek
ikona info
BESTSELLER
21,61
wapteka.pl
Ibuprom RR Max 400mg 48 tabletek
Opis: Ibuprom RR Max to produkt leczniczy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie oraz przeciwgorączkowo.. Skład: Substancją czynną jest: ibuprofen. 1 tabletka zawiera 400 mg ibuprofenu, Substanc...

Bloz_12: 3683946

Ean: 5907377139539

Ilosc: 48szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek, produkt leczniczy

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Virde krem konopny 100ml na bóle mięśni i stawów
ikona info
BESTSELLER
14,70
konopne24.pl
Virde krem konopny 100ml na bóle mięśni i stawów
Na bóle mięśni - krem konopny Virde 100ml Środek w postaci lekkiego kremu przynosi szybką ulgę oraz rozluźnienie. Tuż obok olejów konopnych CBD , jest najczęściej stosowanym środkiem do pielęnacji. Sk...

Code: E8C3-9089F

Producer: Virde

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Pyralgina 500mg 20 tabletek
ikona info
BESTSELLER
14,19
wapteka.pl
Pyralgina 500mg 20 tabletek
Opis: Substancją czynną leku Pyralgina jest Metamizol - pochodna pirazolonu o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i spazmolitycznym. Mechanizm działania Metamizolu nie został do końca poznany...

Bloz_12: 4224204

Ean: 5903060611856

Ilosc: 20szt.

Kluczowy składnik: metamizol

Max_quantity: 1000

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Chłodzący żel konopny 200ml Cannacool na bóle kolan, stawów
ikona info
BESTSELLER
22,00
konopne24.pl
Chłodzący żel konopny 200ml Cannacool na bóle kolan, stawów
Canna Cool chłodzący żel konopny na bóle kolan Chłodzący żel konopny Canna Cool to jeden z mocniejszych żeli firmy Palacio. Poza olejem konopnym, który działa regenerująco i przeciwzapalnie, zawiera t...

Code: 5F53-940FD

Producer: Palacio

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apap 500mg 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
17,58
wapteka.pl
Apap 500mg 50 tabletek

Bloz_12: 3000901

Ean: 5909990296057

Ilosc: 50szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Plastry przeciwbólowe Mentholka z olejem konopnym 3 sztuki
ikona info
BESTSELLER
22,00
konopne24.pl
Plastry przeciwbólowe Mentholka z olejem konopnym 3 sztuki
Chłodzące plastry przeciwbólowe Mentholka z olejem konopnym Mentholka plastry chłodzące to produkt dedykowany do leczenia bólu pleców i stawów różnego pochodzenia. Główne składniki aktywne to olej kon...

Code: 76C7-921DE

Producer: Cannaderm

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apap Extra 500 mg + 65 mg 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
22,90
wapteka.pl
Apap Extra 500 mg + 65 mg 50 tabletek
Opis: Apap Extra jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Zawiera jako substancje czynne paracetamol i kofeinę. Apap Extra doraźnie łagodzi dolegliwości bólowe.. Skład: Substancjam...

Bloz_12: 3000947

Ean: 5909990644926

Ilosc: 50szt.

Kluczowy składnik: kofeina, paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek, produkt leczniczy

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
No-Spa 40 mg na ból brzucha, skurcze 40 tabletek
ikona info
BESTSELLER
15,85
wapteka.pl
No-Spa 40 mg na ból brzucha, skurcze 40 tabletek
Opis: Substancja czynna w leku NO-SPA wykazuje działanie rozkurczowe w przypadku różnego pochodzenia bóli mięśni gładkich jamy brzusznej i macicy. Dlatego też NO-SPA stosowana jest w bólach miesiączko...

Bloz_12: 6723703

Ean: 5909990857753

Ilosc: 40szt.

Kluczowy składnik: drotaweryna

Max_quantity: 10

Producer: SANOFI AVENTIS SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen Forte 400mg 48 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
20,97
wapteka.pl
Nurofen Forte 400mg 48 tabletek powlekanych
Opis: Niesteroidowy lek przeciwzapalny, przeciwbólowy i przeciwgorączkowy na bazie ibuprofenu w maksymalnej dawce dostępnej bez recepty. Stosowany w przypadkach bólu rozmaitego pochodzenia, tj. - bóle...

Bloz_12: 5992754

Ean: 5909990493746

Ilosc: 48szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Rutinoscorbin 90 tabletek na odporność
ikona info
BESTSELLER
8,35
wapteka.pl
Rutinoscorbin 90 tabletek na odporność

Bloz_12: 4323703

Ean: 5909990149735

Ilosc: 90szt.

Kluczowy składnik: witamina C, rutyna

Max_quantity: 10

Producer: GLAXO WELLCOME S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Pyralgina Thermo Hot plaster silnie rozgrzewający 1 sztuka
ikona info
BESTSELLER
2,82
wapteka.pl
Pyralgina Thermo Hot plaster silnie rozgrzewający 1 sztuka
Wskazania: Plaster rozgrzewające na bóle mięśni i stawów. Pyralgina Termo Hot to plaster jednorazowy, do stosowania wyłącznie zewnętrznego na skórę lub odzież bezpośrednio przylegającą do ciała (w prz...

Bloz_12: 9054390

Ilosc: 1szt.

Max_quantity: 1000

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apap Extra 500 mg + 65 mg 24 tabletki
ikona info
BESTSELLER
15,95
wapteka.pl
Apap Extra 500 mg + 65 mg 24 tabletki
Opis: Apap Extra 24 tabl. powl. to środek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy o wzmocnionym działaniu. Zawiera paracetamol, który działa przeciwbólowo, oraz kofeinę, która wzmacnia i przyspiesza jego dz...

Bloz_12: 3000944

Ean: 5909991107147

Ilosc: 24szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Paracetamol Laboratoria Polfa Łódź 500mg 20 tabletek
ikona info
BESTSELLER
3,61
wapteka.pl
Paracetamol Laboratoria Polfa Łódź 500mg 20 tabletek

Bloz_12: 5946807

Ean: 5909990699551

Ilosc: 20szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: POLFA ŁÓDŹ S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen Express Forte 400mg 20 kapsułek miękkich
ikona info
BESTSELLER
12,56
wapteka.pl
Nurofen Express Forte 400mg 20 kapsułek miękkich

Bloz_12: 5992618

Ean: 5909990961191

Ilosc: 20szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
No-Spa 40 mg na ból brzucha, skurcze 20 tabletek
ikona info
BESTSELLER
9,14
wapteka.pl
No-Spa 40 mg na ból brzucha, skurcze 20 tabletek

Bloz_12: 6723701

Ean: 5909990437719

Ilosc: 20szt.

Kluczowy składnik: drotaweryna

Max_quantity: 10

Producer: SANOFI AVENTIS SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprofen Max 400mg Laboratoria Polfa Łódź 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
16,90
wapteka.pl
Ibuprofen Max 400mg Laboratoria Polfa Łódź 50 tabletek
Skład: 1 tabletka powlekana: 400 mg ibuprofenu. Substancje pomocnicze o znanym działaniu: laktoza, czerwień koszenilowa (E 124), azorubina (E 122).. Wskazania: Bóle różnego pochodzenia o nasileniu sła...

Bloz_12: 3016794

Ean: 5909991257774

Ilosc: 50szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: LABORATORIA POLFA ŁÓDŹ SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apap 500mg 12 tabletek
ikona info
BESTSELLER
6,74
wapteka.pl
Apap 500mg 12 tabletek

Bloz_12: 3188101

Ean: 5909990296033

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom 200mg 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
7,30
wapteka.pl
Ibuprom 200mg 10 tabletek
Opis: Ibuprom jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Produkt leczniczy Ibuprom stosowany jest w leczeniu stanu zapalnego, który jest jedną z przyczyn bólu.. Skład: Substancją czy...

Bloz_12: 3683901

Ean: 5909990087921

Ilosc: 10 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek, produkt leczniczy

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Paracetamol Biofarm 1000 mg tabletki powlekane 10 sztuk
ikona info
BESTSELLER
6,62
wapteka.pl
Paracetamol Biofarm 1000 mg tabletki powlekane 10 sztuk
Wskazania: Bóle różnego pochodzenia i o różnym natężeniu, szczególnie takie jak: bóle głowy migreny bóle reumatyczne bóle stawowe, mięśniowe i kostne bóle kręgosłupa nerwobóle bóle menstruacyjne bóle ...

Bloz_12: 6067213

Ean: 5909990997442

Ilosc: 10szt

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: BIOFARM SP.Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Paracetamol zawiesina smak truskawkowy 150 g Hasco
ikona info
BESTSELLER
12,20
wapteka.pl
Paracetamol zawiesina smak truskawkowy 150 g Hasco
Skład: Sirupus 120 mg/5 ml, Paracetamolum 1,94 g, Vehiculum ad 100,00 g. Wskazania: Polecana w stanach gorączkowych. Również w bólach związane z wyrzynaniem się zębów, reakcją organizmu na szczepionkę...

Bloz_12: 6113421

Ean: 5909990829910

Ilosc: 150 g

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 1000

Producer: HASCO-LEK PPF

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apap dla dzieci Forte 40 mg/ml zawiesina doustna 85 ml
ikona info
BESTSELLER
18,50
wapteka.pl
Apap dla dzieci Forte 40 mg/ml zawiesina doustna 85 ml
Opis: . Skład: 1ml zawiera 40mg paracetamolu. Pełna strzykawka doustna dozująca (5ml) zawiera 200mg paracetamolu. Substancje pomocnicze ze znanym efektem: parahydroksybenzoesan metylu (E218) 0,68mg/ml...

Bloz_12: 6502851

Ean: 5909991102753

Ilosc: 85ml

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
No-Spa 40 mg na ból brzucha, skurcze 60 tabletek
ikona info
BESTSELLER
20,85
wapteka.pl
No-Spa 40 mg na ból brzucha, skurcze 60 tabletek

Bloz_12: 6723706

Ean: 5902502213115

Ilosc: 60szt.

Kluczowy składnik: drotaweryna

Max_quantity: 1000

Producer: SANOFI AVENTIS SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Paracetamol Laboratoria Polfa Łodź 500mg 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
2,42
wapteka.pl
Paracetamol Laboratoria Polfa Łodź 500mg 10 tabletek

Bloz_12: 5946806

Ean: 5909990699582

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: BIO-PROFIL POLSKA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Ultramax 600mg 10 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
9,90
wapteka.pl
Ibuprom Ultramax 600mg 10 tabletek powlekanych
Skład: 1 tabletka zawiera:substancję czynną: ibuprofen 600 mg,pozostałe składniki: rdzeń tabletki: hypromeloza 2910 (6mPas), kroskarmeloza sodowa, laktoza jednowodna, celuloza mikrokrystaliczna, skrob...

Bloz_12: 3708741

Ean: 5909991425371

Ilosc: 10szt

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Pyralgina 500mg 12 tabletek
ikona info
BESTSELLER
8,95
wapteka.pl
Pyralgina 500mg 12 tabletek

Bloz_12: 4224203

Ean: 5903060605312

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: metamizol

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Paracetamol Farmina czopki 125mg 10 sztuk
ikona info
BESTSELLER
3,79
wapteka.pl
Paracetamol Farmina czopki 125mg 10 sztuk
Opis: Paracetamol to najbardziej popularny lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Ze względu na wysoki stopień bezpieczeństwa polecany jest przez Światową Organizację Zdrowia WHO. Podanie doodbytnicze...

Bloz_12: 4594502

Ean: 5909990265527

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 1000

Producer: FARMINA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Scopolan compositum 10mg+250mg 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
12,16
wapteka.pl
Scopolan compositum 10mg+250mg 10 tabletek
Opis: Scopolan Compositum jest produktem leczniczym stosowanym w bolesnych skurczach przewodu pokarmowego, dróg żółciowych oraz układu moczowo-płciowego.. Skład: Substancjami czynnymi są butylobromek ...

Bloz_12: 3117601

Ean: 5909990308019

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: skopolamina

Max_quantity: 1000

Producer: HERBAPOL-WROCŁAW S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Dip Rilif żel przeciwbólowy chłodzący 100 g
ikona info
BESTSELLER
20,74
wapteka.pl
Dip Rilif żel przeciwbólowy chłodzący 100 g
Skład: 1 gram żelu zawiera 50 mg ibuprofenu i 30 mg mentolu.. Wskazania: Miejscowe leczenie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Bóle reumatyczne, w tym bóle stawów spowodowane zmianami zapalnymi i zwyrodn...

Bloz_12: 6716601

Ean: 5909990432646

Ilosc: 100g

Kluczowy składnik: mentol, ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: MENTHOLATUM CO.LTD

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: na skórę

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Dolgit 50mg/g krem przeciwbólowy 100 g
ikona info
BESTSELLER
19,95
wapteka.pl
Dolgit 50mg/g krem przeciwbólowy 100 g
Skład: Substancja czynna- Ibuprofen 5 g w 100 g żelu. Substancje pomocnicze: Alkohol izopropylowy, aolketal (2,2-dimetylo-4-hydroksymetylo-1,3-dioksolan), Poloksamer 407 (polioksyetylenowany glikol po...

Bloz_12: 4943801

Ean: 5909990644339

Ilosc: 100g

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 1000

Producer: DOLORGIET PHARMACEUTICALS

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
MIG 400mg 20 tabletek
ikona info
BESTSELLER
7,45
wapteka.pl
MIG 400mg 20 tabletek
Skład: Ibuprofen 400 mg.. Wskazania: Mig 400mg wskazny jest w: bólach różnego pochodzenia o słabym do umiarkowanego nasileniu, np. bolesne miesiączkowanie, bóle głowy, zębów, mięśni, bóle pourazowe, n...

Bloz_12: 8531102

Ean: 5909990657971

Ilosc: 20 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: BERLIN CHEMIE AG

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apap Ice plaster chłodzący żelowy 2 sztuki
ikona info
BESTSELLER
6,48
wapteka.pl
Apap Ice plaster chłodzący żelowy 2 sztuki
Wskazania: Apap Ice to plaster hydrożelowy z mentolem, który zwalcza ból głowy oraz przynosi ulgę w migrenach. Przyklejenie chłodzącego plastra na czole lub w okolicach tylnej części szyi zmniejsza wy...

Bloz_12: 9055022

Ean: 5902143817833

Ilosc: 2szt.

Kluczowy składnik: mentol

Max_quantity: 1000

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: wyrób medyczny inny

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Biofarm Paracetamol 500mg 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
3,80
wapteka.pl
Biofarm Paracetamol 500mg 10 tabletek
Skład: Substancją czynną leku jest paracetamol. Jedna tabletka zawiera 500 mg paracetamolu. Pozostałe składniki to: skrobia żelowana kukurydziana, powidon K30, krospowidon A, kroskarmeloza sodowa, cel...

Bloz_12: 6067225

Ean: 5909991405878

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: BIOFARM SP.Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibupar Forte 400mg 20 tabletek
ikona info
BESTSELLER
8,53
wapteka.pl
Ibupar Forte 400mg 20 tabletek
Skład: 1 tabletka zawiera 400 mg ibuprofenu. Substancje pomocnicze: żółcień pomarańczowa (E 110), lak, czerwień koszenilowa (E124).. Wskazania: Bóle słabe do umiarkowanych różnego pochodzenia, np. ból...

Bloz_12: 8027004

Ean: 5909990979783

Ilosc: 20szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PABIANICKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Max Sprint 400mg 10 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
10,20
wapteka.pl
Ibuprom Max Sprint 400mg 10 kapsułek

Bloz_12: 3683952

Ean: 5909990902361

Ilosc: 10szt

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Sport 50mg/g żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 100 g
ikona info
BESTSELLER
21,87
wapteka.pl
Ibuprom Sport 50mg/g żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 100 g
Skład: 100 g żelu zawiera: 5 g ibuprofenu oraz substancje pomocnicze: alkohol izopropylowy, solketal (2,2-dimetylo-4-hydroksymetylo-1,3-dioksalan), poloksamer 407, triglicerydy nasyconych kwasów tłusz...

Bloz_12: 3300871

Ean: 5907377139829

Ilosc: 100g

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: na skórę

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen dla dzieci Forte 40mg/ml zawiesina o smaku pomarańczowym 100 ml
ikona info
BESTSELLER
21,07
wapteka.pl
Nurofen dla dzieci Forte 40mg/ml zawiesina o smaku pomarańczowym 100 ml
Opis: Nurofen Forte zawiesina dla dzieci o smaku pomarańczowym to niesteroidowy lek przeciwzapalny, przeciwgorączkowy i przeciwbólowy przeznaczony dla dzieci do 3 r.z. Dzięki skoncentrowanej zawartośc...

Bloz_12: 5992643

Ean: 5909991222833

Ilosc: 100ml

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom RR 400 mg 24 tabletek
ikona info
BESTSELLER
13,98
wapteka.pl
Ibuprom RR 400 mg 24 tabletek
Skład: Skład rdzenia tabletki: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kukurydziana, skrobia żelowana, olej roślinny, uwodorniony, krospowidon, talk, krzemionka koloidalna bezwodna;Skład otoczki tabletki:...

Bloz_12: 3683945

Ean: 5907377139447

Ilosc: 24szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen 200mg 12 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
5,90
wapteka.pl
Nurofen 200mg 12 tabletek powlekanych
Skład: 1 tabletka powlekana zawiera 200 mg ibuprofenu.. Wskazania: Do stosowania doraźnego w słabych lub umiarkowanych bólach różnego pochodzenia (ból głowy, bóle zębów, mięśniowe, stawowe, kostne, ne...

Bloz_12: 5992401

Ean: 5909990706822

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Biofarm Paracetamol 500mg 20 tabletek
ikona info
BESTSELLER
3,80
wapteka.pl
Biofarm Paracetamol 500mg 20 tabletek

Bloz_12: 6067221

Ean: 5909991405885

Ilosc: 20szt

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 1000

Producer: BIOFARM SP.Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Paracetamol syrop 100 ml GALENA
ikona info
BESTSELLER
6,38
wapteka.pl
Paracetamol syrop 100 ml GALENA
Skład: 5 ml syropu (1/3 miarki ) zawiera 120 mgParacetamolum (paracetamolu).. Wskazania: Ból różnego pochodzenia o małym i średnim nasileniu (ból głowy, zębów, mięśni, stawów, bóle miesiączkowe, nerwo...

Bloz_12: 3229541

Ean: 5909990938513

Ilosc: 100 ml

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: FSP GALENA

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen 60mg dla dzieci 10 czopków
ikona info
BESTSELLER
13,59
wapteka.pl
Nurofen 60mg dla dzieci 10 czopków
Skład: Jeden czopek zawiera 60 mg ibuprofenu.. Wskazania: Nurofen należy do leków przeciwbólowych, przeciwgorączkowych oraz niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Substancję leczniczą stanowi ibuprof...

Bloz_12: 8204521

Ean: 5909990617630

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprofen Max 400mg Laboratoria Polfa Łódź 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
4,19
wapteka.pl
Ibuprofen Max 400mg Laboratoria Polfa Łódź 10 tabletek

Bloz_12: 3016791

Ean: 5909991257743

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: LABORATORIA POLFA ŁÓDŹ SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen 200mg dla dzieci od 6 lat 6 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
4,32
wapteka.pl
Nurofen 200mg dla dzieci od 6 lat 6 tabletek powlekanych
Opis: Nurofen 200 mg jest lekiem o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Zawiera jako substancje czynną ibuprofen.. Skład: Substancją czynną leku jest ibuprofen. 1 tabletka p...

Bloz_12: 5992403

Ean: 5909990706839

Ilosc: 6szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek, produkt leczniczy

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Saridon 250 mg + 150 mg + 50 mg 20 tabletek
ikona info
BESTSELLER
18,98
wapteka.pl
Saridon 250 mg + 150 mg + 50 mg 20 tabletek
Skład: Paracetamol 250 mg, propyfenazon 150 mg, kofeina 50 mg.. Wskazania: Bóle różnego pochodzenia: głowy, zębów, nerwobólach, bólach reumatoidalnych itp. grypa, przeziębienia oraz bolesne miesiączko...

Bloz_12: 3144602

Ean: 5909990095629

Ilosc: 20szt

Kluczowy składnik: kofeina, paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: BAYER SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apap Intense 200 mg + 500 mg 10 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
11,89
wapteka.pl
Apap Intense 200 mg + 500 mg 10 tabletek powlekanych
Skład: 1 tabletka zawiera: substancje czynne: paracetamol (Paracetamolum) 500 mg, ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg, substancje pomocnicze: skrobia kukurydziana, krospowidon (Typ A), krzemionka koloidaln...

Bloz_12: 3709844

Ean: 5909991430924

Ilosc: 10szt

Kluczowy składnik: paracetamol, ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apap Przeziębienie 650 mg + 50 mg + 10 mg 8 saszetek
ikona info
BESTSELLER
14,19
wapteka.pl
Apap Przeziębienie 650 mg + 50 mg + 10 mg 8 saszetek
Skład: Substancjami czynnymi leku są: paracetamol 650 mg, kwas askorbowy 50 mg, fenylefryny chlorowodorek 10 mg. Pozostałe składniki to: sacharoza, kwas cytrynowy bezwodny, cytrynian sodu, aromat cytr...

Bloz_12: 8180912

Ean: 5909991115425

Ilosc: 8szt.

Kluczowy składnik: witamina C, paracetamol, fenylefryna

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Max 400mg 12 tabletek
ikona info
BESTSELLER
9,92
wapteka.pl
Ibuprom Max 400mg 12 tabletek

Bloz_12: 3683912

Ean: 5909990970025

Ilosc: 12 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Maść arnikowa 100 g/100g 10 g
ikona info
BESTSELLER
6,69
wapteka.pl
Maść arnikowa 100 g/100g 10 g
Skład: Substancja czynna: ekstrakt z kwiatostanu arniki łąkowej (Arnica chamissonis L.) 100g/100g; ekstrahent: etanol, wazelina biała.. Wskazania: Pomocniczo w stłuczeniach (siniaki), skręceniach (z o...

Bloz_12: 4720701

Ean: 5909990047611

Ilosc: 10 g

Max_quantity: 10

Producer: ELISSA W.A.K. I P.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Paracetamol czopki 80 mg 10 sztuk Hasco
ikona info
BESTSELLER
3,73
wapteka.pl
Paracetamol czopki 80 mg 10 sztuk Hasco
Wskazania: Bóle różnego pochodzenia i stany gorączkowe.. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na paracetamol, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, choroba alkoholowa, ciężka niewydol...

Bloz_12: 6113431

Ean: 5909990834211

Ilosc: 10 szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: HASCO-LEK PPF

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Cefalgin 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
8,18
wapteka.pl
Cefalgin 10 tabletek
Skład: 250mg paracetamolu, 150mg prophyfenazonu, 50mg kofeiny.. Wskazania: bóle głowy, zębów, migrena, bóle menstruacyjne, mięśniowe, stawowe i kostne, gorączka.. Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorą...

Bloz_12: 4561701

Ean: 5909990318919

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: PABIANICKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Sprint Caps 200mg 10 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
10,10
wapteka.pl
Ibuprom Sprint Caps 200mg 10 kapsułek
Opis: IBUPROM SPRINT kapsułki został stworzony z myślą o najbardziej uciążliwych dolegliwościach bólowych. Preparat w kapsułce na bazie ibuprofenu (1 kapsułka zawiera 200 mg substancji aktywnej) ma dz...

Bloz_12: 8218202

Ean: 5909991102326

Ilosc: 10 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Paracetamol czopki 125 mg 10 sztuk Hasco
ikona info
BESTSELLER
2,79
wapteka.pl
Paracetamol czopki 125 mg 10 sztuk Hasco
Skład: 1 czopek zawiera substancję czynną w dawce: Paracetamol - 125 mg . Wskazania: Bóle różnego pochodzenia, stany gorączkowe. Działanie: Nadwrażliwość na paracetamol, ciężka niewydolność wątroby lu...

Bloz_12: 6113481

Ean: 5909990834310

Ilosc: 10 szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: HASCO-LEK PPF

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Deespa 0,04g 40 tabletek
ikona info
BESTSELLER
8,98
wapteka.pl
Deespa 0,04g 40 tabletek
Skład: Każda tabletka zawiera 40 mg drotaweryny chlorowodorku.. Wskazania: Stany skurczowe mięśni gładkich związane z chorobami dróg żółciowych: kamica pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych, zapalen...

Bloz_12: 4879804

Ean: 5903060602106

Ilosc: 40 szt

Kluczowy składnik: drotaweryna

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen Forte 400mg 24 tabletki powlekane
ikona info
BESTSELLER
14,11
wapteka.pl
Nurofen Forte 400mg 24 tabletki powlekane

Bloz_12: 5992755

Ean: 5909990493753

Ilosc: 24szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apap 500mg 6 tabletek
ikona info
BESTSELLER
3,99
wapteka.pl
Apap 500mg 6 tabletek

Bloz_12: 5855801

Ean: 5909990296026

Ilosc: 6szt.

Max_quantity: 1000

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Paracetamol Synoptis 500 mg 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
7,40
wapteka.pl
Paracetamol Synoptis 500 mg 50 tabletek
Skład: Substancją czynną leku jest paracetamol 500 mg/tabletkę.Pozostałe składniki (substancje pomocnicze) to: sorbitol (170 mg), skrobia ziemniaczana, powidon, magnezu stearynian.. Wskazania: Bóle ró...

Bloz_12: 3597044

Ean: 5909991408275

Ilosc: 50szt

Max_quantity: 10

Producer: SYNOPTIS PHARMA SP. Z O.O.

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Excedrin Migra Stop 250 mg + 250 mg + 65 mg tabletki przeciwbólowe 10 sztuk
ikona info
BESTSELLER
14,47
wapteka.pl
Excedrin Migra Stop 250 mg + 250 mg + 65 mg tabletki przeciwbólowe 10 sztuk

Bloz_12: 8677701

Ean: 5909990765522

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: kofeina, kwas acetylosalicylowy, paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: NOVARTIS CONSUMER HEALTH SA

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum (50 mg + 30 mg)/g żel przeciwbólowy 100 g
ikona info
BESTSELLER
14,82
wapteka.pl
Ibum (50 mg + 30 mg)/g żel przeciwbólowy 100 g
Skład: 1g żelu zawiera: Ibuprofen 50 mg, Lewomentol 30 mg.. Wskazania: Żel o miejscowym działaniu przeciwzapalnym i przeciwbólowym, przeznaczony do leczenia objawowego: bólów mięśniowych, bólów pleców...

Bloz_12: 6799722

Ean: 5909990797653

Ilosc: 100 g

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: na skórę

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Panadol Extra lek przeciwbólowy - 24 tabletki
ikona info
BESTSELLER
14,03
wapteka.pl
Panadol Extra lek przeciwbólowy - 24 tabletki
Skład: Jedna tabletka preparatu Panadol Extra zawiera: - substancje czynne: paracetamol - 500 mg, kofeina - 65 mg, - substancje pomocnicze: skrobia, sorbonian potasu.. Wskazania: Działa przeciwbólowo ...

Bloz_12: 3213001

Ean: 5909990153527

Ilosc: 24 szt

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: SMITHKLINE BEECHAM PHARMACEUTICALS (GLAXO)

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apap Thermal plaster rozgrzewający 1 sztuka
ikona info
BESTSELLER
6,17
wapteka.pl
Apap Thermal plaster rozgrzewający 1 sztuka
Wskazania: Plaster rozgrzewający, który przynosi ulgę w bólu pleców, mięśni czy stawów.. Działanie: Plaster po przyklejeniu w miejscu bólu stopniowo rozgrzewa się, rozluźniając głębsze partie mięśni i...

Bloz_12: 9055023

Ean: 5902143817857

Ilosc: 1szt.

Kluczowy składnik: żelazo

Max_quantity: 1000

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: wyrób medyczny inny

Sposób aplikacji: na skórę

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Polopiryna Complex 500mg 12 saszetek
ikona info
BESTSELLER
12,99
wapteka.pl
Polopiryna Complex 500mg 12 saszetek
Skład: Każda saszetka zawiera: 500 mg kwasu acetylosalicylowego, 15,58 mg fenylefryny wodorowinianu co odpowiada 8,21 mg fenylefryny, 2 mg chlorfenaminy maleinianu. Substancja pomocnicza o znanym dzia...

Bloz_12: 3303922

Ean: 5907529464892

Ilosc: 12szt.

Max_quantity: 1000

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Polopiryna C 500 mg + 200 mg 18 tabletek musujących
ikona info
BESTSELLER
16,90
wapteka.pl
Polopiryna C 500 mg + 200 mg 18 tabletek musujących
Opis: Polopiryna C ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne oraz przeciw gorączkowe dzięki zawartości w składzie Kwasu acetylosalicylowego. Obecna w leku Witamina C odgrywa ważną rolę w procesach pr...

Bloz_12: 4004203

Ean: 5903060611894

Ilosc: 18szt

Kluczowy składnik: witamina C, kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 1000

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Panadol Femina lek przeciwbólowy - 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
12,59
wapteka.pl
Panadol Femina lek przeciwbólowy - 10 tabletek
Opis: 500 mg + 10 mg, tabletki powlekane (Paracetamolum + Hyoscini butylbromidum)Lek stosować doustnie w zapobieganiu i leczeniu dolegliwości związanych z bolesnym miesiączkowaniem, kolką nerwową, wąt...

Bloz_12: 4380011

Ean: 5909990929610

Ilosc: 10 szt.

Kluczowy składnik: paracetamol, skopolamina

Max_quantity: 10

Producer: GLAXOSMITHKLINE PHARMACEUTICALS S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Zatoki Hipertonic Spray 50 ml
ikona info
BESTSELLER
19,47
wapteka.pl
Ibuprom Zatoki Hipertonic Spray 50 ml
Skład: - 3% roztwór chlorku sodu; - bufor fosforanowy; - woda oczyszczona.. Wskazania: Likwidacja objawów oraz przyczyn bólów zatok przynosowych wiąże się z koniecznością ewakuacji wydzieliny z zatok....

Bloz_12: 9054112

Ean: 5902143819332

Ilosc: 50 ml

Kluczowy składnik: chlorella

Max_quantity: 1000

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: wyrób medyczny inny

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: do nosa

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Paracetamol Farmina czopki 250mg 10 sztuk
ikona info
BESTSELLER
4,29
wapteka.pl
Paracetamol Farmina czopki 250mg 10 sztuk

Bloz_12: 4594602

Ean: 5909990265626

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 1000

Producer: FARMINA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Pyralgina Gorączka 500mg 6 saszetek [Data ważności 31-12-2021]
ikona info
BESTSELLER
7,15
wapteka.pl
Pyralgina Gorączka 500mg 6 saszetek [Data ważności 31-12-2021]
Skład: Substancja czynna: metamizol magnezowy. Jedna saszetka zawiera 500mg metamizolu magnezowego w postaci metamizolu magnezowego sześciowodnego oraz pozostałe składniki: mannitol, powidon K29/32, s...

Bloz_12: 4224221

Ean: 5903060612495

Ilosc: 6szt.

Kluczowy składnik: metamizol

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
No-Spa 40 mg na ból brzucha, skurcze 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
7,19
wapteka.pl
No-Spa 40 mg na ból brzucha, skurcze 10 tabletek
Skład: Substancja czynna: 1 tabl. zawiera 40 mg drotaweryny.. Wskazania: Stany skurczowe mięśni gładkich związane z chorobami dróg żółciowych: kamicą dróg żółciowych, zapaleniem pęcherzyka żółciowego,...

Bloz_12: 6723702

Ean: 5909990437726

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: drotaweryna

Max_quantity: 10

Producer: SANOFI AVENTIS SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen Forte 400mg 12 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
7,66
wapteka.pl
Nurofen Forte 400mg 12 tabletek powlekanych

Bloz_12: 5992753

Ean: 5909990493739

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Sport 50mg/g żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 60 g
ikona info
BESTSELLER
13,35
wapteka.pl
Ibuprom Sport 50mg/g żel przeciwbólowy i przeciwzapalny 60 g

Bloz_12: 3300861

Ean: 5909991327156

Ilosc: 60g

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 1000

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: na skórę

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Paracetamol czopki 0,25g 10 sztuk HASCO
ikona info
BESTSELLER
3,63
wapteka.pl
Paracetamol czopki 0,25g 10 sztuk HASCO

Bloz_12: 6113411

Ean: 5909990834419

Ilosc: 10 szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: HASCO-LEK PPF

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Paracetamol czopki 500 mg 10 sztuk Hasco
ikona info
BESTSELLER
4,31
wapteka.pl
Paracetamol czopki 500 mg 10 sztuk Hasco

Bloz_12: 6113422

Ean: 5909990834518

Ilosc: 10 szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: HASCO-LEK PPF

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen Express Forte Tabs 400mg 12 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
12,71
wapteka.pl
Nurofen Express Forte Tabs 400mg 12 tabletek powlekanych
Opis: Nurofen Najszybsza tabletka na rynku1 Nurofen Express Forte TABS- Ibuprofen Lizynowy Najszybsza tabletka na rynku1 Zawiera ibuprofen w postaci kompleksu ibuprofenu z lizyną w ilości 684 mg Ma dz...

Bloz_12: 3200921

Ean: 5909990626069

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 1000

Producer: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Paracetamol zawiesina smak pomarańczowy 150 g Hasco
ikona info
BESTSELLER
14,26
wapteka.pl
Paracetamol zawiesina smak pomarańczowy 150 g Hasco
Skład: 5 ml zawiesiny zawiera 120 mg paracetamolu (paracetamolum).. Wskazania: Gorączka i bóle różnego pochodzenia (np. po zabiegach chirurgicznych, bóle związane z wyrzynaniem się zębów, bóle głowy o...

Bloz_12: 3127461

Ean: 5909991241056

Ilosc: 150 g

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen 125mg dla dzieci 10 czopków
ikona info
BESTSELLER
15,50
wapteka.pl
Nurofen 125mg dla dzieci 10 czopków
Skład: Jeden czopek zawiera 125 mg ibuprofenu.. Wskazania: Leczenie bólu o nasileniu słabym i umiarkowanym. Leczenie gorączki. Preparat stosuje się, gdy podanie preparatu w formie doustnej jest niemoż...

Bloz_12: 8204511

Ean: 5909990610709

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apteo Med Ibuprofen 400mg 24 tabletki powlekane
ikona info
BESTSELLER
6,92
wapteka.pl
Apteo Med Ibuprofen 400mg 24 tabletki powlekane
Skład: Każda tabletka zawiera 400 mg ibuprofenu (Ibuprofenum).. Wskazania: Krótkotrwałe leczenie objawowe bólu o nasileniu małym do umiarkowanego, takiego jak ból głowy, ból miesiączkowy, ból zębów or...

Bloz_12: 3557792

Ean: 5909991393052

Ilosc: 24szt

Max_quantity: 10

Producer: SYNOPTIS PHARMA SP. Z O.O.

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Dip HOT krem przeciwbólowy rozgrzewający 67 g
ikona info
BESTSELLER
13,59
wapteka.pl
Dip HOT krem przeciwbólowy rozgrzewający 67 g
Skład: 1 gram kremu zawiera: 128 mg salicylanu metylu, 59,1 mg mentolu, 19,7 mg olejku eukaliptusowego, 14,7 mg olejku terpentynowego. . Wskazania: Produkt leczniczy Dip HOT rozgrzewający stosuje się ...

Bloz_12: 6244601

Ean: 5909990125326

Ilosc: 67g

Kluczowy składnik: olejek eukaliptusowy, mentol, olejek terpentynowy

Max_quantity: 10

Producer: THE MENTHOLATUM COMPANY LTD

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Panadol dla dzieci lek przeciwbólowy - 100 ml
ikona info
BESTSELLER
17,77
wapteka.pl
Panadol dla dzieci lek przeciwbólowy - 100 ml

Bloz_12: 5078101

Ean: 5909990327317

Ilosc: 100 ml

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: SMITHKLINE BEECHAM PHARMACEUTICALS (GLAXO)

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Orofar aerozol na ból gardła - 30 ml
ikona info
BESTSELLER
20,35
wapteka.pl
Orofar aerozol na ból gardła - 30 ml

Bloz_12: 4929401

Ean: 5909990933310

Ilosc: 30ml

Kluczowy składnik: chlorek benzoksoniowy

Max_quantity: 10

Producer: NOVARTIS CONSUMER HEALTH SA

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Paracetamol Farmina czopki 500mg 10 sztuk
ikona info
BESTSELLER
4,98
wapteka.pl
Paracetamol Farmina czopki 500mg 10 sztuk

Bloz_12: 4594702

Ean: 5909990265725

Ilosc: 10 szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 1000

Producer: FARMINA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom RR 400mg 12 tabletek
ikona info
BESTSELLER
7,46
wapteka.pl
Ibuprom RR 400mg 12 tabletek
Opis: Ibuprom RR to innowacyjna tabletka na ból - natychmiast się rozpada i uwalnia maksymalną dawkę krystalicznej substancji czynnej. Uderza w ostry ból.. Skład: Skład rdzenia tabletki: celuloza mikr...

Bloz_12: 3683942

Ean: 5907377139270

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen mięśnie i stawy forte 400mg 24 tabletki
ikona info
BESTSELLER
13,90
wapteka.pl
Nurofen mięśnie i stawy forte 400mg 24 tabletki
Skład: 1 tabletka zawiera substancję czynną ibuprofen 400mg, w postaci dwuwodnej soli sodowej ibuprofenu 512mg oraz substancje pomocnicze: kroskarmeloza sodowa, ksylitol, celuloza mikrokrystaliczna, m...

Bloz_12: 5992482

Ean: 5909990634101

Ilosc: 24szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 1000

Producer: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen dla dzieci Junior smak truskawkowy (Ibuprofenum 40 mg) 100 ml
ikona info
BESTSELLER
18,89
wapteka.pl
Nurofen dla dzieci Junior smak truskawkowy (Ibuprofenum 40 mg) 100 ml
Opis: Nurofen dla dzieci Junior to zawiesina doustna, która zawiera wygodną łyżeczkę dozującą, przeznaczona dla dzieci od 6. roku życia do 12 lat.Cechy produktuOd 6. do 12. roku życiaBez cukru i barwn...

Bloz_12: 5992561

Ean: 5909990843367

Ilosc: 100ml

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
MIG 400mg 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
3,35
wapteka.pl
MIG 400mg 10 tabletek

Bloz_12: 8531101

Ean: 5909990657964

Ilosc: 10 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: BERLIN CHEMIE AG

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Neo-Angin Spray na ból gardła 30 ml
ikona info
BESTSELLER
15,95
wapteka.pl
Neo-Angin Spray na ból gardła 30 ml
Skład: 1 ml płynu zawiera substancje czynne: alkohol 2,4-dichlorobenzylowy 14,58 mg, p-pentylo-m-krezol 2,92 mg, mentol 0,87 mg, oraz substancje pomocnicze: olejek z anyżu gwiaździstego 1,22 mg, oleje...

Bloz_12: 5856702

Ean: 5909990569489

Ilosc: 30ml

Kluczowy składnik: amylometakrezol

Max_quantity: 10

Producer: DIVAPHARMA GMBH

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Kadefarm Prurifem krem intymny pH 5,5 30 ml
ikona info
BESTSELLER
18,50
wapteka.pl
Kadefarm Prurifem krem intymny pH 5,5 30 ml
Opis: Krem intymny Prurifem polecany jest w szczególności kobietom, które odczuwają dyskomfort okolic sromu lub odbytu. Krem działa przeciwbólowo i przeciwświądowo. Jest to preparat odpowiedni również...

Bloz_12: 9080487

Ean: 8055348700428

Ilosc: 30ml

Kluczowy składnik: witamina E, aloes, drzewo herbaciane

Max_quantity: 1000

Producer: KADEFARM SP.Z O.O.

Rejestracja: wyrób medyczny

1 2 3 4 >

Często wybierane

Ibuprom Max Sprint 400mg 20 kapsułek

Skład: 1 kapsułka zawiera: substancję czynną: ibuprofen 400mg oraz substancje pomocnicze: makrogol 600, potasu wodorotlenek, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo uwodniony, woda oczyszczona.. Wskazania: dolegliwości bólowe różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego, gorączka.. Działanie:...

Ibuprom Max Sprint 400mg 20 kapsułek
wapteka.pl

16,36 zł

Zobacz ofertę >

Metafen 200mg + 325mg 50 tabletek

Skład: 1 tabletka zawiera: 200mg ibuprofenu; 325mg paracetamolu.. Wskazania: Produkt szczególnie polecany w bólach głowy, zatok, zębów, bolesnym miesiączkowaniu. . Działanie: METAFEN to dostępny bez recepty lek przeciwbólowy, zawierający połączeniu ibuprofenu i paracetamolu w jednej tabletce.....

Metafen 200mg + 325mg 50 tabletek
wapteka.pl

18,74 zł

Zobacz ofertę >

Podobne strony

Użytkownicy przeglądający oferty Leki przeciwbólowe często odwiedzali także WitaminySuplementy dietyLeki przeciwzapalne. Inne popularne strony, które warto zobaczyć:

Bestsellery

Najlepiej sprzedające się oferty wielu sklepów w 1 miejscu.

^