Leki na przeziębienie

Leki na przeziębienie

2254 ofert
  • filter_listFiltruj i sortuj
ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Sprint Caps 200mg 24 kapsułki
ikona info
BESTSELLER
14,89
wapteka.pl
Ibuprom Sprint Caps 200mg 24 kapsułki
Opis: Ibuprom Sprint 24 kapsułki został stworzony z myślą o najbardziej uciążliwych dolegliwościach bólowych. Preparat w kapsułce na bazie ibuprofenu (1 kapsułka zawiera 200 mg substancji aktywnej) ma...

Bloz_12: 8218204

Ean: 5909991102340

Ilosc: 24 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Gripex control x 12 tabl
ikona info
10,98
Sklep cefarm24.pl
Gripex control x 12 tabl
Gripex Control 12 tabletek OPIS PRODUKTUUSP Zdrowie jest liderem na rynku produktów i leków dostępnych bez recepty w Polsce. Lek Gripex Control zawiera 500 mg paracetamolu i 50 mg kofeiny. Pomaga przy...

Postać: tabletki

Producer: US Pharmacia

Przeznaczenie: przeciwgorączkowe, na grypę i przeziębienie

Substancja czynna: paracetamol

Zawartość opakowania: 12 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Gripex Control, 12 tabletek
ikona info
13,49
Sklep e-zikoapteka.pl
Gripex Control, 12 tabletek

Postać: tabletki

Producer: US Pharmacia

Przeznaczenie: przeciwgorączkowe, na grypę i przeziębienie

Substancja czynna: paracetamol

Zawartość opakowania: 12 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Acatar Control aerozol do nosa 15ml
ikona info
15,98
Sklep apte.pl
Acatar Control aerozol do nosa 15ml
Acatar Control - 15ml Odpowiedni aplikator ma wpływ na skuteczność oraz bezpieczeństwo terapii kataru Tylko Acatar Control posiada aplikator Pro Opti 3.0, który został dokładnie skalibrowany do budow...

Postać: aerozol

Producer: USP Zdrowie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Lipomal 97 mg/ 5 mll syrop po 1 roku życia 125 g
ikona info
BESTSELLER
12,44
wapteka.pl
Lipomal 97 mg/ 5 mll syrop po 1 roku życia 125 g
Opis: Lipomal syrop dla dzieci jest naturalnym lekiem, który można stosować w okresach jesienno-zimowych infekcji. Jest doskonale dobrany do potrzeb najmłodszych. Skład syropu nie jest ani zbyt silny,...

Bloz_12: 8080301

Ean: 5909991034719

Ilosc: 125ml

Kluczowy składnik: lipa

Max_quantity: 5

Producer: AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Sudafed xylospray dla dzieci 0,5 mg/ml 10 ml
ikona info
11,98
Sklep cefarm24.pl
Sudafed xylospray dla dzieci 0,5 mg/ml 10 ml
Opis: Sudafed XyloSpray dla dzieci to lek, który zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa oraz ilość wydzieliny. Działanie i zastosowanie: Lek Sudafed XyloSpray dla dzieci zawiera ksylometa...

Postać: aerozol

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Acatar Control aerozol do nosa na katar, 15 ml
ikona info
13,85
Sklep e-zikoapteka.pl
Acatar Control aerozol do nosa na katar, 15 ml
Opis: Acatar zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa oraz ilość wydzieliny. Działanie i zastosowanie: Lek Acatar zawiera jako substancję czynną oksymetazoliny chlorowodorek, który zwęża n...

Ilość: 15 ml

Postać: aerozol

Producer: US Pharmacia

Przeznaczenie: katar

Składnik: chlorowodorek oksymetazoliny

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Fervex o smaku cytrynowym x8 saszetek
ikona info
17,55
Sklep apte.pl
Fervex o smaku cytrynowym x8 saszetek
Opis: Fervex to lek o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym, stosowany w leczeniu przeziębienia i objawów grypy. Działanie i zastosowanie: FERVEX jest lekiem złożonym. Paracetamol działa przec...

Postać: granulat

Producer: UPSA

Przeznaczenie: przeciwgorączkowe, na grypę i przeziębienie

Substancja czynna: paracetamol

Zawartość opakowania: 8 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Otrivin 0,1% aerozol na katar 10 ml
ikona info
BESTSELLER
13,43
wapteka.pl
Otrivin 0,1% aerozol na katar 10 ml
Opis: Otrivin 0,1% to produkt leczniczy działającym miejscowo, który poprzez obkurczanie naczyń krwionośnych zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa oraz ilość wydzieliny.. Skład: Substanc...

Bloz_12: 4934711

Ean: 5909990944514

Ilosc: 10 ml

Kluczowy składnik: oksymetazolina

Max_quantity: 10

Producer: NOVARTIS CONSUMER HEALTH

Rejestracja: lek, produkt leczniczy

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: wziewny

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Sudafed xylospray HA dla dzieci 0,5 mg/ml 10 ml (data ważności 28-02-2022)
ikona info
13,79
Sklep cefarm24.pl
Sudafed xylospray HA dla dzieci 0,5 mg/ml 10 ml (data ważności 28-02-2022)
Wskazania: krótkotrwałe leczenie niedrożności nosa lub zatok z wodnistą wydzieliną z nosa, występującej w przebiegu przeziębienia lub zapalenia zatok. Skład: 1ml roztworu zawiera: substancję czynną: ...

Postać: Aerozol

Producer: MCNEIL PRODUCTS LIMITED C O JOHNSON & JOHNSON LTD

Przeznaczenie: Katar

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nasic aerozol do nosa na objawowe leczenie kataru, 10 ml
ikona info
14,69
Sklep e-zikoapteka.pl
Nasic aerozol do nosa na objawowe leczenie kataru, 10 ml
Wskazania: niedrożność przewodów nosowych w przebiegu przeziębienia oraz przebytej operacji nosa. Produkt wskazany dla osób dorosłych oraz dzieci w wieku powyżej 6 lat. Skład: 1 dawka aerozolu (0,1ml ...

Postać: aerozol

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Fervex D x8 saszetek
ikona info
17,86
Sklep apte.pl
Fervex D x8 saszetek
Opis: Fervex D granulat do sporządzania roztworów doustnych doraźnie leczy objawy chorób górnych dróg oddechowych. Działanie i zastosowanie: Fervex D to kompleksowy lek na objawy przeziębienia i grypy...

Producer: UPSA

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Theraflu Extra Grip saszetki na objawy grypy i przeziębienia 14 sztuk
ikona info
BESTSELLER
18,30
wapteka.pl
Theraflu Extra Grip saszetki na objawy grypy i przeziębienia 14 sztuk
Pełny opis produktu na stronach wapteka.pl

Bloz_12: 8240403

Ean: 5909990852994

Ilosc: 14szt.

Kluczowy składnik: paracetamol, fenylefryna, feniramina

Max_quantity: 10

Producer: NOVARTIS CONSUMER HEALTH SA

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Fervex Junior x 8 sasz
ikona info
14,48
Sklep cefarm24.pl
Fervex Junior x 8 sasz
PROMOCJA FERVEX JUNIORWskazania:Fervex Junior jest kompleksowym lekiem wskazanym do stosowania w doranym leczeniu objaww grypy, przezibienia i stanw grypopodobnych (bl gowy, gorczka, zapalenie bony lu...

Dodatkowe: dla dzieci

Postać: granulat

Producer: UPSA

Przeznaczenie: przeciwgorączkowe, na grypę i przeziębienie

Substancja czynna: paracetamol

Zawartość opakowania: 8 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Gripex Hot Max, 8 saszetek
ikona info
16,98
Sklep e-zikoapteka.pl
Gripex Hot Max, 8 saszetek
Wskazania: krótkotrwałe łagodzenie objawów przeziębienia, grypy i zakażeń grypopodobnych, takich jak: gorączka, bóle głowy, gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe oraz objawów obrzęku błony śluzowej ...

Postać: proszek

Producer: US Pharmacia

Przeznaczenie: przeciwgorączkowe, na grypę i przeziębienie

Zawartość opakowania: 8 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Gripex Hot x12 saszetek
ikona info
18,91
Sklep apte.pl
Gripex Hot x12 saszetek
Gripex HotActiv to lek wieloskładnikowy o działaniu przeciwgorączkowym, przeciwbólowym i udrożniającym nos. Łagodzi objawy przeziębienia, grypy i chorób grypopodobnych. Wskazaniem do stosowania leku j...

Postać: proszek

Producer: US Pharmacia

Przeznaczenie: przeciwgorączkowe, na grypę i przeziębienie

Zawartość opakowania: 12 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Sudafed Xylospray HA 1mg/ml udrażnia zatkany nos aerozol 10 ml [Data ważności 28-02-2022]
ikona info
BESTSELLER
13,89
wapteka.pl
Sudafed Xylospray HA 1mg/ml udrażnia zatkany nos aerozol 10 ml [Data ważności 28-02-2022]
Opis: Sudafed Xylospray HA 1mg/ml jest lekiem obkurczającym naczynia krwionośne. Zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa.. Skład: Substancją czynną leku jest: ksylometazoliny chlorowodorku. 1 ml roztworu...

Bloz_12: 8539611

Ean: 5909990676361

Ilosc: 10ml

Kluczowy składnik: ksylometazolina

Max_quantity: 10

Producer: JOHNSON & JOHNSON

Rejestracja: produkt leczniczy, lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: do nosa

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Acatar control aerozol do nosa 15 ml
ikona info
14,59
Sklep cefarm24.pl
Acatar control aerozol do nosa 15 ml

Ilość: 15 ml

Postać: aerozol

Producer: US Pharmacia

Przeznaczenie: katar

Składnik: chlorowodorek oksymetazoliny

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Gripex Hot, 12 saszetek (data ważności: 30.03.2022)
ikona info
18,18
Sklep e-zikoapteka.pl
Gripex Hot, 12 saszetek (data ważności: 30.03.2022)
Nazwa: Gripex Hot (HotActiv) Postać: pr.do p.rozt.doust. Dawka: 0,65g+0,05g+0,01g Opakowanie: 12 sasz.a 4g Skład: 1 saszetka zawiera: Paracetamolum (paracetamol) 650 mg, Acidum ascorbicum (kwas askoro...

Postać: saszetki

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Przeznaczenie: grypa

Zawartość opakowania: 12 Saszetek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Gripex Hot MAX x12 saszetek
ikona info
20,21
Sklep apte.pl
Gripex Hot MAX x12 saszetek
Opis: Grigex Hot Max to lek o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym, stosowany w leczeniu przeziębienia i objawów grypy. Działanie i zastosowanie: Lek zawiera trzy substancje czynne: paracetam...
ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apap 500mg 24 tabletki
ikona info
BESTSELLER
11,49
wapteka.pl
Apap 500mg 24 tabletki
Opis: APAP 500x100 to znany i doceniany lek przeciwbólowy na bazie paracetamolu o dodatkowym działaniu przeciwgorączkowym. Paracetamol blokuje wytwarzanie bodźca bólowego i hamuje substancje uwrażliwi...

Bloz_12: 3000903

Ean: 5909990296040

Ilosc: 24szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Theraflu Total Grip x 16 kaps
ikona info
14,78
Sklep cefarm24.pl
Theraflu Total Grip x 16 kaps
PROMOCJA THERAFLU TOTAL GRIPWskazania:TheraFlu Total Grip jest lekiem wskazanym do stosowania celem krtkotrwaego leczenia objaww przezibienia, dreszczy oraz grypy. Objawy te to: agodne i umiarkowane b...

Postać: kapsułki

Producer: GlaxoSmithKline

Przeznaczenie: Przeziębienie i grypa

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Gripex Hot Max, 12 saszetek
ikona info
18,98
Sklep e-zikoapteka.pl
Gripex Hot Max, 12 saszetek

Postać: proszek

Producer: US Pharmacia

Przeznaczenie: przeciwgorączkowe, na grypę i przeziębienie

Zawartość opakowania: 12 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Theraflu Total Grip x10 saszetek
ikona info
21,72
Sklep apte.pl
Theraflu Total Grip x10 saszetek
saszetki Theraflu Total Grip walczą z tymi najcięższymi objawami grypy, dzięki maksymalnej dawce paracetamolu, substancji na katar oraz przeciwkaszlowej

Producer: GlaxoSmithKline

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Xylorin 0,55 mg/ml aerozol do nosa 18 ml
ikona info
BESTSELLER
10,64
wapteka.pl
Xylorin 0,55 mg/ml aerozol do nosa 18 ml
Opis: Dlaczego Xylorin?Xylorin to ekspert w leczeniu nosa!Weź Xylorin gdy męczy Cię uczucie zatkanego nosa powodowane przeziębieniem. Xylorin to sprawdzona marka, która od lat, w bezpieczny sposób, po...

Bloz_12: 3013911

Ean: 5909990170210

Ilosc: 18 ml

Kluczowy składnik: ksylometazolina

Max_quantity: 10

Producer: GLAXO WELLCOME S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: do nosa

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Gripex Hot Max x 8 sasz o smaku cytrynowym
ikona info
15,07
Sklep cefarm24.pl
Gripex Hot Max x 8 sasz o smaku cytrynowym

Postać: proszek

Producer: US Pharmacia

Przeznaczenie: przeciwgorączkowe, na grypę i przeziębienie

Zawartość opakowania: 8 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
FERVEX leczenie objawów grypy i przeziębienia, 8 saszetek
ikona info
19,99
Sklep e-zikoapteka.pl
FERVEX leczenie objawów grypy i przeziębienia, 8 saszetek

Postać: granulat

Producer: UPSA

Przeznaczenie: przeciwgorączkowe, na grypę i przeziębienie

Substancja czynna: paracetamol

Zawartość opakowania: 8 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Theraflu Zatoki x14 saszetek
ikona info
22,09
Sklep apte.pl
Theraflu Zatoki x14 saszetek
Wskazania: Theraflu Zatoki to lek w formie proszku do sporządzania roztworów doustnych do leczenia objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, bóle stawowo-mięśniowe, bóle głowy, dreszcze, ki...

Postać: proszek

Producer: Novartis

Przeznaczenie: zatoki

Substancja czynna: chlorowodorek fenylefryny, paracetamol

Zawartość opakowania: 10 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Scorbolamid 300 mg + 100 mg + 5 mg 40 drażetek
ikona info
BESTSELLER
13,90
wapteka.pl
Scorbolamid 300 mg + 100 mg + 5 mg 40 drażetek
Opis: Scorbolamid to produkt leczniczy przeznaczony do stosowania w przypadkach infekcji połączonych z gorączką i bólem związanym z przeziębieniem i/lub grypą; stosowany też przy bólach głowy i nerwob...

Bloz_12: 4329604

Ean: 5909991225100

Ilosc: 40szt.

Kluczowy składnik: salicylamid

Max_quantity: 5

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Theraflu extra grip x 14 sasz
ikona info
15,88
Sklep cefarm24.pl
Theraflu extra grip x 14 sasz
Opis: Theraflu ExtraGrip to lek o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym, stosowany w leczeniu przeziębienia i objawów grypy. Działanie i zastosowanie: Lek zawiera jako substancje czynne: para...

Postać: proszek

Producer: Novartis

Przeznaczenie: Gorączka, ,, Grypa, Przeziębienie i grypa

Substancja czynna: chlorowodorek fenylefryny, paracetamol

Zawartość opakowania: 14 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
FERVEX o smaku malinowym leczenie objawów przeziębienia i grypy, 8 saszetek
ikona info
19,99
Sklep e-zikoapteka.pl
FERVEX o smaku malinowym leczenie objawów przeziębienia i grypy, 8 saszetek

Postać: granulat

Producer: UPSA

Przeznaczenie: przeciwgorączkowe, na grypę i przeziębienie

Substancja czynna: paracetamol

Zawartość opakowania: 8 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Fervex o smaku cytrynowym x12 saszetek
ikona info
23,52
Sklep apte.pl
Fervex o smaku cytrynowym x12 saszetek
kompleksowy lek na objawy przeziębienia i grypy do spożycia w formie gorącego płynu (zawartość saszetki rozpuszczona w wodzie) o smaku cytrynowym

Producer: Upsa

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Biofarm Paracetamol 500mg 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
6,82
wapteka.pl
Biofarm Paracetamol 500mg 50 tabletek
Skład: Substancją czynną leku jest paracetamol.Jedna tabletka zawiera 500 mg paracetamolu.Pozostałe składniki to: skrobia żelowana kukurydziana, powidon K30, krospowidon A, kroskarmeloza sodowa, celul...

Bloz_12: 6067222

Ean: 5909991405908

Ilosc: 50szt

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: BIOFARM SP.Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Theraflu Maxgrip x 10 sasz
ikona info
15,95
Sklep cefarm24.pl
Theraflu Maxgrip x 10 sasz
Wskazania: do krótkotrwałego leczenia objawów występujących w czasie grypy lub przeziębienia: gorączki, bólu głowy, bólu gardła, niedrożności przewodów nosowych i zatok przebiegającej z bólem. Skład...

Postać: Saszetki

Producer: GlaxoSmithKline

Przeznaczenie: Gorączka, ,, Przeziębienie i grypa

Zawartość opakowania: 10 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nasic Kids aerozol udrażnia zatkany nos, 10 ml
ikona info
20,49
Sklep e-zikoapteka.pl
Nasic Kids aerozol udrażnia zatkany nos, 10 ml
NASIC KIDS AEROZOL DO NOSAWskazania:Aerozol do nosa Nasic Kids jest produktem leczniczym przeznaczonym do stosowania przy objawach niedronoci przewodw nosowych w przebiegu przezibienia oraz przebytej ...

Dodatkowe: dla dzieci

Postać: aerozol

Producer: JPZ FIRMA DORADCZA

Przeznaczenie: katar, nawilżenie nosa

Zawartość opakowania: 10 ml

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Theraflu ExtraGrip x14 saszetek
ikona info
23,73
Sklep apte.pl
Theraflu ExtraGrip x14 saszetek

Postać: proszek

Producer: Novartis

Przeznaczenie: Gorączka, ,, Grypa, Przeziębienie i grypa

Substancja czynna: chlorowodorek fenylefryny, paracetamol

Zawartość opakowania: 14 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom 200mg 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
6,48
wapteka.pl
Ibuprom 200mg 10 tabletek
Opis: Ibuprom jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Produkt leczniczy Ibuprom stosowany jest w leczeniu stanu zapalnego, który jest jedną z przyczyn bólu.. Skład: Substancją czy...

Bloz_12: 3683901

Ean: 5909990087921

Ilosc: 10 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek, produkt leczniczy

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Theraflu zatoki x 14 sasz
ikona info
15,97
Sklep cefarm24.pl
Theraflu zatoki x 14 sasz
Opis: Theraflu Zatoki to lek o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym, stosowany w leczeniu przeziębienia i objawów grypy. Działanie i zastosowanie: Lek zawiera jako substancje czynne: paraceta...

Postać: proszek

Producer: Novartis

Przeznaczenie: zatoki

Substancja czynna: chlorowodorek fenylefryny, paracetamol

Zawartość opakowania: 14 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Theraflu Total Grip, 10 saszetek
ikona info
23,06
Sklep e-zikoapteka.pl
Theraflu Total Grip, 10 saszetek
Wskazania: lek jest wskazany do krótkotrwałego leczenia objawów przeziębienia, dreszczy oraz grypy. Objawy te obejmują łagodne i umiarkowane bóle, gorączkę, uczucie zatkanego nosa (zablokowany nos) or...
ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Theraflu Zatoki saszetki na objawy grypy i przeziębienia - 14 sztuk
ikona info
BESTSELLER
21,95
wapteka.pl
Theraflu Zatoki saszetki na objawy grypy i przeziębienia - 14 sztuk

Bloz_12: 8240413

Ean: 5909990970261

Ilosc: 14szt.

Kluczowy składnik: paracetamol, fenylefryna

Max_quantity: 10

Producer: NOVARTIS CONSUMER HEALTH GMBH

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Theraflu extra grip x 10 sasz
ikona info
16,15
Sklep cefarm24.pl
Theraflu extra grip x 10 sasz
Wskazania: leczenie objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa...

Postać: proszek

Producer: Novartis

Przeznaczenie: Gorączka, ,, Grypa, Przeziębienie i grypa

Substancja czynna: chlorowodorek fenylefryny, paracetamol

Zawartość opakowania: 10 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apap 500mg 12 tabletek
ikona info
BESTSELLER
6,91
wapteka.pl
Apap 500mg 12 tabletek

Bloz_12: 3188101

Ean: 5909990296033

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Theraflu zatoki x 10 sasz
ikona info
16,46
Sklep cefarm24.pl
Theraflu zatoki x 10 sasz

Postać: proszek

Producer: Novartis

Przeznaczenie: zatoki

Substancja czynna: chlorowodorek fenylefryny, paracetamol

Zawartość opakowania: 10 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Paracetamol Biofarm 1000 mg tabletki powlekane 10 sztuk
ikona info
BESTSELLER
6,95
wapteka.pl
Paracetamol Biofarm 1000 mg tabletki powlekane 10 sztuk
Wskazania: Bóle różnego pochodzenia i o różnym natężeniu, szczególnie takie jak: bóle głowy migreny bóle reumatyczne bóle stawowe, mięśniowe i kostne bóle kręgosłupa nerwobóle bóle menstruacyjne bóle ...

Bloz_12: 6067213

Ean: 5909990997442

Ilosc: 10szt

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: BIOFARM SP.Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Fervex x 8 sasz
ikona info
16,47
Sklep cefarm24.pl
Fervex x 8 sasz

Postać: granulat

Producer: UPSA

Przeznaczenie: przeciwgorączkowe, na grypę i przeziębienie

Substancja czynna: paracetamol

Zawartość opakowania: 8 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Polopiryna Complex 500mg 12 saszetek
ikona info
BESTSELLER
12,01
wapteka.pl
Polopiryna Complex 500mg 12 saszetek
Skład: Każda saszetka zawiera: 500 mg kwasu acetylosalicylowego, 15,58 mg fenylefryny wodorowinianu co odpowiada 8,21 mg fenylefryny, 2 mg chlorfenaminy maleinianu. Substancja pomocnicza o znanym dzia...

Bloz_12: 3303922

Ean: 5907529464892

Ilosc: 12szt.

Max_quantity: 1000

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Gripex HOT x 12 sasz o smaku cytrynowym
ikona info
16,95
Sklep cefarm24.pl
Gripex HOT x 12 sasz o smaku cytrynowym

Postać: saszetki

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Przeznaczenie: grypa

Zawartość opakowania: 12 Saszetek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Coldrex MaxGrip 1000 mg + 10 mg + 40 mg o smaku cytrynowym 10 saszetek
ikona info
BESTSELLER
12,99
wapteka.pl
Coldrex MaxGrip 1000 mg + 10 mg + 40 mg o smaku cytrynowym 10 saszetek
Opis: Coldrex MaxGrip to lek na przeziębienie w saszetkach, który może być stosowany również w leczeniu pierwszych objawów grypy. Wykazuje działanie przeciwbólowe oraz przeciwgorączkowe. . Leczy krótk...

Bloz_12: 4632322

Ean: 5909990957026

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: paracetamol, fenylefryna, witamina C

Max_quantity: 10

Producer: GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Theraflu Total Grip x 10 sasz
ikona info
17,86
Sklep cefarm24.pl
Theraflu Total Grip x 10 sasz
ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Fervex 500 mg + 25 mg + 200 mg lek na objawy przeziębienia i grypy smak malinowy 12 saszetek
ikona info
BESTSELLER
20,17
wapteka.pl
Fervex 500 mg + 25 mg + 200 mg lek na objawy przeziębienia i grypy smak malinowy 12 saszetek
Opis: Fervex to lek przeznaczony do stosowania w przypadku objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła) u dorosłych i dzieci powyż...

Bloz_12: 6236831

Ean: 5909991274399

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: BRISTOL MYERS SQUIBB POLSKA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek, produkt leczniczy

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Gripex Hot Max x 12 sasz o smaku cytrynowym
ikona info
17,90
Sklep cefarm24.pl
Gripex Hot Max x 12 sasz o smaku cytrynowym

Postać: proszek

Producer: US Pharmacia

Przeznaczenie: przeciwgorączkowe, na grypę i przeziębienie

Zawartość opakowania: 12 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Sudafed XyloSpray HA dla dzieci 2-12 lat aerozol do nosa 10 ml
ikona info
BESTSELLER
16,86
wapteka.pl
Sudafed XyloSpray HA dla dzieci 2-12 lat aerozol do nosa 10 ml
Opis: Sudafed xylospray HA to preparat w sprayu do nosa na bazie xylometazolinu i kwasu hialuronowego. . Skład: Ksylometazoliny chlorowodorek. 1 ml roztworu zawiera 0,5 mg ksylometazoliny chlorowodork...

Bloz_12: 8539642

Ean: 5909991288402

Ilosc: 10ml

Max_quantity: 10

Producer: MCNEIL PRODUCTS LIMITED C/O JOHNSON & JOHNSON LTD

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nasic aerozol do nosa 10 ml
ikona info
19,05
Sklep cefarm24.pl
Nasic aerozol do nosa 10 ml

Postać: aerozol

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Theraflu Max Grip saszetki na objawy grypy i przeziębienia 10 sztuk
ikona info
BESTSELLER
19,98
wapteka.pl
Theraflu Max Grip saszetki na objawy grypy i przeziębienia 10 sztuk

Bloz_12: 3253341

Ean: 5909990980178

Ilosc: 10szt.

Max_quantity: 10

Producer: GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE SP. Z O.O.

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Vicks vaporub maść 50 g
ikona info
19,98
Sklep cefarm24.pl
Vicks vaporub maść 50 g
Opis: Vicks VapoRub to złożony lek, który dzięki złożonemu składowi ułatwia oddychanie w stanach przeziębienia i grypy. Działanie i zastosowanie: Maść Vicks VapoRub jest stosowana w objawach podrażnie...

Postać: maść

Producer: Procter & Gamble

Przeznaczenie: Przeziębienie i grypa

Zawartość opakowania: 50 g

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Theraflu Total Grip kapsułki na objawy grypy i przeziębienia - 16 sztuk
ikona info
BESTSELLER
19,95
wapteka.pl
Theraflu Total Grip kapsułki na objawy grypy i przeziębienia - 16 sztuk
Skład: Każda kapsułka zawiera 500mg paracetamolu, 6,1mg chlorowodorku fenylefryny (co odpowiada 5mg zasady fenylefryny) oraz 100mg gwajafenezyny. Wskazania: Krótkotrwałe leczenie objawów przeziębienia...

Bloz_12: 3248561

Ean: 5909991304492

Ilosc: 16szt.

Kluczowy składnik: paracetamol, fenylefryna, gwajafenezyna

Max_quantity: 10

Producer: GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Fervex x 8 sasz o smaku malinowym
ikona info
20,00
Sklep cefarm24.pl
Fervex x 8 sasz o smaku malinowym

Postać: granulat

Producer: UPSA

Przeznaczenie: przeciwgorączkowe, na grypę i przeziębienie

Substancja czynna: paracetamol

Zawartość opakowania: 8 szt.

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen 200mg dla dzieci od 6 lat 6 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
4,44
wapteka.pl
Nurofen 200mg dla dzieci od 6 lat 6 tabletek powlekanych
Opis: Nurofen 200 mg jest lekiem o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Zawiera jako substancje czynną ibuprofen.. Skład: Substancją czynną leku jest ibuprofen. 1 tabletka p...

Bloz_12: 5992403

Ean: 5909990706839

Ilosc: 6szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek, produkt leczniczy

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Fervex x 12 sasz
ikona info
20,23
Sklep cefarm24.pl
Fervex x 12 sasz
Wskazania do stosowania: doraźne leczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła) u dorosłych i dzieci powyżej 15 lat. Skład...

Producer: Bristol

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nasic (0,1 mg + 5,0 mg)/dawkę aerozol do nosa 10 ml
ikona info
BESTSELLER
14,39
wapteka.pl
Nasic (0,1 mg + 5,0 mg)/dawkę aerozol do nosa 10 ml
Opis: Nasic jest lekiem zawierającym dwie substancje czynne: ksylometazoliny chlorowodorek i deksopantenol. Lek Nasic Kids jest stosowany w objawowym leczeniu niedrożności przewodów nosowych w przebie...

Bloz_12: 8793001

Ean: 5909990835638

Ilosc: 10ml

Kluczowy składnik: ksylometazolina, witamina B5

Max_quantity: 10

Producer: CASSELLA-MED GMBH KOLN

Rejestracja: lek, produkt leczniczy

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: do nosa

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apap Intense 200 mg + 500 mg 10 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
10,65
wapteka.pl
Apap Intense 200 mg + 500 mg 10 tabletek powlekanych
Skład: 1 tabletka zawiera: substancje czynne: paracetamol (Paracetamolum) 500 mg, ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg, substancje pomocnicze: skrobia kukurydziana, krospowidon (Typ A), krzemionka koloidaln...

Bloz_12: 3709844

Ean: 5909991430924

Ilosc: 10szt

Kluczowy składnik: paracetamol, ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Vicks VapoRub maść do aromaterapii 50 g
ikona info
BESTSELLER
21,00
wapteka.pl
Vicks VapoRub maść do aromaterapii 50 g
Skład: 100 g maści: Mentol 2,75g, kamfora 5g, olejek eukaliptusowy 1,5 g, olejek terpentynowy 5g, tymol, olejek z drzewa cedrowego.. Wskazania: Maść do stosowania w przeziębieniu. Do nacierania: piers...

Bloz_12: 6604801

Ean: 5909990087136

Ilosc: 50g

Kluczowy składnik: kamfora, olejek eukaliptusowy, lewomentol, olejek terpentynowy

Max_quantity: 10

Producer: WICK PHARMA ZWEIGNIEDERLASSUNG DER PROCTER

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Vicks AntiGrip Max 1000 mg + 16 mg + 4 mg o aromacie pomarańczowym 14 saszetek
ikona info
BESTSELLER
24,59
wapteka.pl
Vicks AntiGrip Max 1000 mg + 16 mg + 4 mg o aromacie pomarańczowym 14 saszetek
Skład: 1 saszetka zawiera: substancje czynne: paracetamol 1000mg, fenylefryny wodorowinian 16mg, chlorfenaminy maleinian 4mg; substancje pomocnicze: mannitol.. Wskazania: leczenie objawowe przeziębien...

Bloz_12: 3016522

Ean: 5908289660258

Ilosc: 14szt.

Kluczowy składnik: paracetamol, fenylefryna

Max_quantity: 10

Producer: TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA SP. Z O. O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Pyrosal syrop 125 g
ikona info
BESTSELLER
12,42
wapteka.pl
Pyrosal syrop 125 g
Skład: 100g zawiera: wyciąg płynny (1:1) z: liścia podbiału, kwiatu bzu czarnego, kwiatostanu lipy i kory wierzby (25:30:30:15), koncentrat z porzeczki - 5,0 cz., kondensat aromatu soku z porzeczki - ...

Bloz_12: 3127801

Ean: 5909990048212

Ilosc: 125g

Kluczowy składnik: podbiał, lipa

Max_quantity: 10

Producer: HERBAPOL-WROCLAW S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Sudafed Xylospray 1mg/ml udrażnia zatkany nos 10 ml
ikona info
BESTSELLER
13,98
wapteka.pl
Sudafed Xylospray 1mg/ml udrażnia zatkany nos 10 ml
Skład: Xylometazolini hydrochloridum 1mg/ml.. Wskazania: nadmierne przekrwienie błony śluzowej nosa występujące w przebiegu przeziębienia, kataru siennego, alergicznego nieżytu nosa, zapalenia zatok. ...

Bloz_12: 8539621

Ean: 5909990681266

Ilosc: 10ml

Kluczowy składnik: ksylometazolina

Max_quantity: 10

Producer: JOHNSON & JOHNSON

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: do nosa

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Fervex Junior 280 mg + 10 mg + 100 mg granulat do sporządzania roztworu doustnego smak malinowy 8 saszetek
ikona info
BESTSELLER
16,08
wapteka.pl
Fervex Junior 280 mg + 10 mg + 100 mg granulat do sporządzania roztworu doustnego smak malinowy 8 saszetek
Opis: Fervex Junior jest lekiem złożonym. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Maleinian feniraminy zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych, przez co udrażnia przewody nosowe, ...

Bloz_12: 6262321

Ean: 5909990847310

Ilosc: 8szt.

Kluczowy składnik: paracetamol, witamina C, feniramina

Max_quantity: 10

Producer: UPSA LABORATOIRES

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Polopiryna Complex 500mg 8 saszetek
ikona info
BESTSELLER
9,90
wapteka.pl
Polopiryna Complex 500mg 8 saszetek
Wskazania: Lek zaleca się stosować w kompleksowym leczeniu objawów przeziębienia i grypy (gorączka, dreszcze, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzo...

Bloz_12: 3303921

Ean: 5907529464885

Ilosc: 8szt.

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy, fenylefryna

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Fervex D 500 mg + 200 mg + 25 mg do sporządzania roztworu doustnego 8 saszetek
ikona info
BESTSELLER
15,80
wapteka.pl
Fervex D 500 mg + 200 mg + 25 mg do sporządzania roztworu doustnego 8 saszetek
Opis: Fervex D jest lekiem złożonym. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Maleinian feniraminy zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych, przez co udrażnia przewody nosowe, hamuj...

Bloz_12: 6236811

Ean: 5909990851010

Ilosc: 8szt.

Max_quantity: 10

Producer: UPSA LABORATOIRES

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Paracetamol Hasco 500 mg 30 tabletek
ikona info
BESTSELLER
5,99
wapteka.pl
Paracetamol Hasco 500 mg 30 tabletek
Skład: substancja czynna: paracetamol 1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu. pozostałe składniki: skrobia kukurydziana żelowana, powidon (K-30), potasu sorbinian, magnezu stearynian oraz otoczka tabl...

Bloz_12: 8886703

Ean: 5909990909803

Ilosc: 30szt

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nasic Kids (0,05 mg + 5,0 mg)/dawkę aerozol do nosa 10 ml
ikona info
BESTSELLER
14,20
wapteka.pl
Nasic Kids (0,05 mg + 5,0 mg)/dawkę aerozol do nosa 10 ml
Opis: Nasic Kids jest lekiem zawierającym dwie substancje czynne: ksylometazoliny chlorowodorek i deksopantenol. Lek Nasic Kids jest stosowany w objawowym leczeniu niedrożności przewodów nosowych w pr...

Bloz_12: 8779001

Ean: 5909990835645

Ilosc: 100ml

Max_quantity: 10

Producer: CASSELLA-MED GMBH KOLN

Rejestracja: lek, produkt leczniczy

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Theraflu Extra Grip saszetki na objawy grypy i przeziębienia - 10 sztuk
ikona info
BESTSELLER
19,99
wapteka.pl
Theraflu Extra Grip saszetki na objawy grypy i przeziębienia - 10 sztuk

Bloz_12: 8240402

Ean: 5909990418978

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: NOVARTIS CONSUMER HEALTH SA

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Theraflu Total Grip na objawy grypy i przeziębienia - 10 saszetek
ikona info
BESTSELLER
20,75
wapteka.pl
Theraflu Total Grip na objawy grypy i przeziębienia - 10 saszetek

Bloz_12: 3248571

Ean: 5909991304478

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: paracetamol, fenylefryna

Max_quantity: 10

Producer: GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Sprint Caps 200mg 10 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
9,09
wapteka.pl
Ibuprom Sprint Caps 200mg 10 kapsułek
Opis: IBUPROM SPRINT kapsułki został stworzony z myślą o najbardziej uciążliwych dolegliwościach bólowych. Preparat w kapsułce na bazie ibuprofenu (1 kapsułka zawiera 200 mg substancji aktywnej) ma dz...

Bloz_12: 8218202

Ean: 5909991102326

Ilosc: 10 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Coldrex Junior C 300 mg + 5 mg + 20 mg 10 saszetek
ikona info
BESTSELLER
14,15
wapteka.pl
Coldrex Junior C 300 mg + 5 mg + 20 mg 10 saszetek
Opis: Coldrex Junior C to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym oraz przeciwgorączkowym stosowany w przypadku pojawienia się objawów przeziębienia i grypy u dzieci. Leczy krótkotrwałe infekcje ...

Bloz_12: 4632332

Ean: 5909990676279

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: paracetamol, fenylefryna, witamina C

Max_quantity: 10

Producer: OMEGA PHARMA POLAND SP Z OO

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
ACC 200mg (Acetylcysteinum) 20 tabletek musujących
ikona info
BESTSELLER
13,24
wapteka.pl
ACC 200mg (Acetylcysteinum) 20 tabletek musujących
Skład: 1 tabletka musująca zawiera 200 mg acetylocysteiny.. Wskazania: Lek stosowany jest w leczeniu ostrych i przewlekłych zapaleń oskrzeli, dychawicy oskrzelowej i mukowiscydozy.. Działanie: Lek roz...

Bloz_12: 3145104

Ean: 5909990990610

Ilosc: 20szt.

Kluczowy składnik: acetylocysteina

Max_quantity: 10

Producer: SANDOZ GMBH

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Fervex 500 mg + 25 mg + 200 mg lek na objawy przeziębienia i grypy smak cytrynowy 8 saszetek
ikona info
BESTSELLER
14,63
wapteka.pl
Fervex 500 mg + 25 mg + 200 mg lek na objawy przeziębienia i grypy smak cytrynowy 8 saszetek
Opis: Fervex jest lekiem złożonym. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Maleinian feniraminy zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych, przez co udrażnia przewody nosowe, hamuje ...

Bloz_12: 6262301

Ean: 5909990363117

Ilosc: 8 szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: UPSA LABORATOIRES

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Septinum 30 tabletek do ssania
ikona info
BESTSELLER
14,49
wapteka.pl
Septinum 30 tabletek do ssania
Opis: Septinum, tabletki do ssania na kaszel i chrypkę wyrób medyczny w postaci tabletek do ssania, przeznaczony do łagodzenia podrażnień błony śluzowej krtani i gardła, wywołanych m.in. suchością jam...

Bloz_12: 9086262

Ean: 5906204017811

Ilosc: 30szt.

Kluczowy składnik: porost islandzki

Max_quantity: 1000

Producer: N.P.ZDROVIT SP Z O.O.

Rejestracja: wyrób medyczny

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Panadol Extra lek przeciwbólowy - 24 tabletki
ikona info
BESTSELLER
12,36
wapteka.pl
Panadol Extra lek przeciwbólowy - 24 tabletki
Skład: Jedna tabletka preparatu Panadol Extra zawiera: - substancje czynne: paracetamol - 500 mg, kofeina - 65 mg, - substancje pomocnicze: skrobia, sorbonian potasu.. Wskazania: Działa przeciwbólowo ...

Bloz_12: 3213001

Ean: 5909990153527

Ilosc: 24 szt

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: SMITHKLINE BEECHAM PHARMACEUTICALS (GLAXO)

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Tabletki Emskie z Wadowic 12 tabletek
ikona info
BESTSELLER
5,89
wapteka.pl
Tabletki Emskie z Wadowic 12 tabletek
Skład: Kationy: Mg+ 2,48, K+ 10,4, Na+ 360,0 Aniony: So4- 9,76, HCO3- 536, HPO4 0,48, Cl- 240,0. Wskazania: Łagodzenie objawów związanych z odczuciem suchości w jamie ustnej lub gardle z bólem towarzy...

Bloz_12: 6128551

Ean: 5901785300062

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: magnez, potas, sód

Max_quantity: 1000

Producer: POLSKI LEK

Rejestracja: suplement diety

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Sudafed Xylospray 0,5 mg/ml dla dzieci 2-12 lat aerozol do nosa 10 ml
ikona info
BESTSELLER
14,38
wapteka.pl
Sudafed Xylospray 0,5 mg/ml dla dzieci 2-12 lat aerozol do nosa 10 ml
Skład: 1 ml roztworu zawiera 0,5 mg ksylometazoliny chlorowodorku. Substancje pomocnicze: disodu edetynian, sodu chlorek, sodu diwodofosforan dwuwodny, disodu fosforan dwuwodny, sorbitol ciekły, niekr...

Bloz_12: 8539641

Ean: 5909991231934

Ilosc: 10ml

Kluczowy składnik: ksylometazolina

Max_quantity: 10

Producer: JOHNSON & JOHNSON

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum Forte 400mg 24 kapsułki
ikona info
BESTSELLER
11,45
wapteka.pl
Ibum Forte 400mg 24 kapsułki
Opis: Ibum Forte to produkt leczniczy na bazie ibuprofenu w kapsułce, o wzmocnionych właściwościach przeciwbólowych, przeciwzapalnych i przeciwgorączkowych. Lek z grupy niesteroidowych leków przeciwza...

Bloz_12: 6799732

Ean: 5909991086428

Ilosc: 24 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
FluControl Hot 8 saszetek
ikona info
BESTSELLER
11,99
wapteka.pl
FluControl Hot 8 saszetek
Skład: Paracetamol - 1000mg, Chlorowodorek fenylefryny - 10mg, Chlorfenamina maleinianu - 4mg. Lek zawiera sacharozę.. Wskazania: Leczenie objawowe przeziębienia i grypy przebiegające z gorączką, słab...

Bloz_12: 8657601

Ean: 5909990762538

Ilosc: 8szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen Forte 400mg 24 tabletki powlekane
ikona info
BESTSELLER
14,04
wapteka.pl
Nurofen Forte 400mg 24 tabletki powlekane
Opis: Niesteroidowy lek przeciwzapalny, przeciwbólowy i przeciwgorączkowy na bazie ibuprofenu w maksymalnej dawce dostępnej bez recepty. Stosowany w przypadkach bólu rozmaitego pochodzenia, tj. - bóle...

Bloz_12: 5992755

Ean: 5909990493753

Ilosc: 24szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Scorbolamid 300 mg + 100 mg + 5 mg 20 drażetek
ikona info
BESTSELLER
8,28
wapteka.pl
Scorbolamid 300 mg + 100 mg + 5 mg 20 drażetek

Bloz_12: 4329601

Ean: 5909990034017

Ilosc: 20szt.

Kluczowy składnik: salicylamid

Max_quantity: 10

Producer: ZAKLADY FARM.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apap 500mg 6 tabletek
ikona info
BESTSELLER
4,18
wapteka.pl
Apap 500mg 6 tabletek

Bloz_12: 5855801

Ean: 5909990296026

Ilosc: 6szt.

Max_quantity: 1000

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Theraflu Zatoki saszetki na objawy grypy i przeziębienia - 10 sztuk
ikona info
BESTSELLER
17,94
wapteka.pl
Theraflu Zatoki saszetki na objawy grypy i przeziębienia - 10 sztuk

Bloz_12: 8240412

Ean: 5909990418992

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: paracetamol, fenylefryna

Max_quantity: 10

Producer: NOVARTIS CONSUMER HEALTH SA

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
AntyGrypin noc 500 mg + 200 mg + 4 mg tabletki musujące 10 sztuk
ikona info
BESTSELLER
11,99
wapteka.pl
AntyGrypin noc 500 mg + 200 mg + 4 mg tabletki musujące 10 sztuk
Skład: Każda tabletka musująca/saszetka zawiera: 500 mg paracetamolu (Paracetamolum), 200 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum) i 4 mg chlorofenaminy maleinianu (Chlorphenamini maleas). Substancje ...

Bloz_12: 3595171

Ean: 5909991407735

Ilosc: 10szt

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 1000

Producer: NATUR PRODUKT PHARMA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apap Przeziębienie Junior 300 mg + 20 mg + 5 mg 6 saszetek
ikona info
BESTSELLER
14,11
wapteka.pl
Apap Przeziębienie Junior 300 mg + 20 mg + 5 mg 6 saszetek
Skład: Substancjami czynnymi leku są: paracetamol, kwas askorbowy, fenylefryny chlorowodorek. 1 saszetka zawiera 300 mg paracetamolu, 20 mg kwasu askorbowego i 5 mg fenylefryny chlorowodorku. Pozostał...

Bloz_12: 3666241

Ean: 5903031289404

Ilosc: 6szt

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Mucodual 2w1 syrop na kaszel i gardło 100 ml
ikona info
BESTSELLER
13,95
wapteka.pl
Mucodual 2w1 syrop na kaszel i gardło 100 ml
Opis: Mucodual 2w1 syrop to wyrób medyczny, który działa jak dobroczynny balsam dla Twojego gardła. Preparat łączy w sobie skuteczność dwóch naturalnych składników - korzeń prawoślazu znany ze swoich ...

Bloz_12: 9097515

Ean: 5902502410422

Ilosc: 100ml

Kluczowy składnik: prawoślaz, miód

Max_quantity: 1000

Producer: SANOFI AVENTIS SP. Z O.O.

Rejestracja: wyrób medyczny

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Domowa Apteczka Syrop z porostu islandzkiego 250 ml
ikona info
BESTSELLER
12,98
wapteka.pl
Domowa Apteczka Syrop z porostu islandzkiego 250 ml
Wskazania: Łagodzi objawy suchego kaszlu, podrażnionego gardła i chrypki. Działanie: Dzięki obecności porostu islandzkiego błona śluzowa gardła zostaje pokryta ochronnym filmem, który daje uczucie naw...

Bloz_12: 9093777

Ean: 5905279654563

Ilosc: 250ml

Max_quantity: 1000

Producer: DOMOWA APTECZKA

Rejestracja: wyrób medyczny

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Coldrex MaxGrip C 500 mg + 25 mg + 5 mg + 20 mg + 30 mg 12 tabletek
ikona info
BESTSELLER
8,11
wapteka.pl
Coldrex MaxGrip C 500 mg + 25 mg + 5 mg + 20 mg + 30 mg 12 tabletek
Opis: Coldrex MaxGrip C to lek na przeziębienie bez recepty, który może być stosowany również w leczeniu pierwszych objawów grypy. Dzięki unikatowemu połączeniu kilku substancji aktywnych wykazuje sku...

Bloz_12: 8109601

Ean: 5909990278213

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: paracetamol, witamina C, fenylefryna, kofeina

Max_quantity: 10

Producer: GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE SP. Z

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibumax 400 mg 50 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
12,67
wapteka.pl
Ibumax 400 mg 50 tabletek powlekanych
Opis: Ibumax 400 mg produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym stosowany m.in. w bólach różnego pochodzenia o słabym nasileniu, bólów menstruacyjnych czy leczen...

Bloz_12: 8480221

Ean: 5909991386986

Ilosc: 50szt

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: VITABALANS OY

Rejestracja: produkt leczniczy

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Pelafen Kid MD Przeziębienie syrop 100 ml
ikona info
BESTSELLER
14,58
wapteka.pl
Pelafen Kid MD Przeziębienie syrop 100 ml
Opis: Pelafen Kid MD to wyrób medyczny do stosowania wspomagająco w pierwszych objawów przeziębienia.w celu ułatwienia oczyszczenia dróg oddechowych.. Opis: Pelafen Kid MD to wyrób medyczny do stosowa...

Bloz_12: 9101426

Ean: 5903473012141

Ilosc: 100ml

Max_quantity: 1000

Producer: PHYTOPHARM KLĘKA S.A.

Rejestracja: wyrób medyczny

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum Forte 400mg 12 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
7,79
wapteka.pl
Ibum Forte 400mg 12 kapsułek

Bloz_12: 6799731

Ean: 5909991086411

Ilosc: 12 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
ACC 200mg (Acetylcysteinum) 20 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
10,70
wapteka.pl
ACC 200mg (Acetylcysteinum) 20 tabletek powlekanych
Skład: jedna tabletka zawiera 200 mg acetylocysteinySmak cytrynowy. Wskazania: ACC to lek rozrzedzający wydzielinę dróg oddechowych i ułatwiający jej odkrztuszanie u pacjentów z zapaleniem oskrzeli zw...

Bloz_12: 3144811

Ean: 5909990922611

Ilosc: 20szt.

Kluczowy składnik: acetylocysteina

Max_quantity: 10

Producer: SANDOZ GMBH

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Echinasal syrop 125 g
ikona info
BESTSELLER
11,42
wapteka.pl
Echinasal syrop 125 g
Skład: Substancje czynne: Extractum compositum (1: 4,4) ex : Plantaginis lanceolatae folio (3 cz.), Grindeliae herba (1 cz.), Rosae fructu (1 cz.) 5 g [Ekstrahent: etanol 50% (v/v)] Thymi herbae extra...

Bloz_12: 4949901

Ean: 5909990647910

Ilosc: 125g

Kluczowy składnik: echinacea (jeżówka), babka lancetowata, róża, tymianek

Max_quantity: 1000

Producer: HERBAPOL-WROCŁAW S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Fervex 500 mg + 25 mg + 200 mg lek na objawy przeziębienia i grypy smak malinowy 8 saszetek
ikona info
BESTSELLER
14,79
wapteka.pl
Fervex 500 mg + 25 mg + 200 mg lek na objawy przeziębienia i grypy smak malinowy 8 saszetek
Opis: Fervex jest produktem leczniczym na bazie paracetamolu, kwasu askorbowego i maleinianu feniraminy o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Stosuje się doraźnie przy leczeniu chorób górny...

Bloz_12: 6236822

Ean: 5909990866731

Ilosc: 8szt.

Kluczowy składnik: paracetamol, witamina C, feniramina

Max_quantity: 10

Producer: UPSA LABORATOIRES

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Tantum Flu 600 mg + 10 mg smak cytrynowy 10 saszetek
ikona info
BESTSELLER
14,78
wapteka.pl
Tantum Flu 600 mg + 10 mg smak cytrynowy 10 saszetek
Opis: Tantum Flu o smaku cytrynowym, 600 mg + 10 mg (Paracetamolum + Phenylephrini hydrochloridum), proszek do sporządzania roztworu doustnego, w saszetce. Tantum Flu to skuteczny lek dostępny bez rec...

Bloz_12: 3305382

Ean: 5909991330811

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: paracetamol, fenylefryna

Max_quantity: 10

Producer: ANGELINI PHARMA POLSKA SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Acatar Care Kids aerozol do nosa 0,25 mg/ml 15 ml
ikona info
18,21
wapteka.pl
Acatar Care Kids aerozol do nosa 0,25 mg/ml 15 ml
Opis: Acatar Care Kids to produkt leczniczy, którego substancją czynną jest oksymetazoliny chlorowodorek. Składniki leku Acatar Care Kids zmniejszają obrzęk zmienionej zapalnie błony śluzowej i hamuje...

Bloz_12: 3782841

Ean: 5903031289657

Ilosc: 15ml

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: produkt leczniczy

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Acatar Allergy 1 mg/ml aerozol do nosa 10 ml
ikona info
21,95
wapteka.pl
Acatar Allergy 1 mg/ml aerozol do nosa 10 ml
Skład: Substancją czynną leku jest azelastyny chlorowodorek 1 mg/ml.Pozostałe składniki to hypromeloza 2910, disodu edetynian, kwas cytrynowy bezwodny, disodu fosforan dwunastowodny, sodu chlorek i wo...

Bloz_12: 3462121

Ean: 5909991360443

Ilosc: 10ml

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rodzaj rejestracji: Lek

1 2 3 4 5 >

Promocje

Leki na przeziębienie - porównaliśmy ceny 2254 ofert i wybraliśmy kody rabatowe, promocje, wyprzedaże oraz tanie oferty. Najlepsza z dostępnych promocji pozwala na oszczędność aż 55%. Aby użyć kuponu rabatowego skopiuj kod, przejdź do sklepu i wklej go w koszyku.

Często wybierane

Ibuprom Sprint Caps 200mg 24 kapsułki

Opis: Ibuprom Sprint 24 kapsułki został stworzony z myślą o najbardziej uciążliwych dolegliwościach bólowych. Preparat w kapsułce na bazie ibuprofenu (1 kapsułka zawiera 200 mg substancji aktywnej) ma działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Dzięki zawartości substancji czynnej w...

Ibuprom Sprint Caps 200mg 24 kapsułki
wapteka.pl

14,89 zł

Zobacz ofertę >

Gripex control x 12 tabl

Gripex Control 12 tabletek OPIS PRODUKTUUSP Zdrowie jest liderem na rynku produktów i leków dostępnych bez recepty w Polsce. Lek Gripex Control zawiera 500 mg paracetamolu i 50 mg kofeiny. Pomaga przy bólach mięśniowych, stawowych i kostnych różnego pochodzenia, bólach głowy, migrenie, nerwobólach, ...

Gripex control x 12 tabl
Sklep cefarm24.pl

10,98 zł

Zobacz ofertę >

Podobne strony

Bestsellery

Najlepiej sprzedające się oferty wielu sklepów w 1 miejscu.

^