• filter_listFiltruj i sortuj
  • Mel lek
ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
MIG 400mg 20 tabletek
ikona info
BESTSELLER
7,45
wapteka.pl
MIG 400mg 20 tabletek
Skład: Ibuprofen 400 mg.. Wskazania: Mig 400mg wskazny jest w: bólach różnego pochodzenia o słabym do umiarkowanego nasileniu, np. bolesne miesiączkowanie, bóle głowy, zębów, mięśni, bóle pourazowe, n...

Bloz_12: 8531102

Ean: 5909990657971

Ilosc: 20 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: BERLIN CHEMIE AG

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibumax 400 mg 30 tabletek
ikona info
BESTSELLER
7,79
wapteka.pl
Ibumax 400 mg 30 tabletek
Opis: Lek IBUMAX 400 mg zawiera ibuprofen substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.. Skład: 1 tabletka pow...

Bloz_12: 8480216

Ean: 5909990645923

Ilosc: 30szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 1000

Producer: VITABALANS OY

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Hasco Mel 7,5mg Meloxicamum, 30 tabletek
ikona info
BESTSELLER
17,36
wapteka.pl
Hasco Mel 7,5mg Meloxicamum, 30 tabletek
Skład: 1 tabletka zawiera 7,5 mg meloksykamu (Meloxicamum) tabletka ulegająca rozpadowi w jamie ustnej. Wskazania: Stosowany: w krótkotrwałym leczeniu zaostrzeń objawów chorób reumatoidalnych, takich ...

Bloz_12: 3116363

Ean: 5909991228248

Ilosc: 30szt.

Kluczowy składnik: meloksykam

Max_quantity: 1000

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apap Extra 500 mg + 65 mg 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
23,48
wapteka.pl
Apap Extra 500 mg + 65 mg 50 tabletek
Opis: Apap Extra jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Zawiera jako substancje czynne paracetamol i kofeinę. Apap Extra doraźnie łagodzi dolegliwości bólowe.. Skład: Substancjam...

Bloz_12: 3000947

Ean: 5909990644926

Ilosc: 50szt.

Kluczowy składnik: kofeina, paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek, produkt leczniczy

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Sinupret 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
27,62
wapteka.pl
Sinupret 50 tabletek
Opis: Sinupret kaps. jest lekiem naturalnego pochodzenia uzyskiwanego z 5 roślin (korzeń goryczki, kwiat pierwiosnka, ziele szczawiu, kwiat czarnego bzu, ziele werbeny). Działa przeciwzapalnie i sekre...

Bloz_12: 6172801

Ean: 5909990763818

Ilosc: 50szt.

Kluczowy składnik: czarny bez, werbena, pierwiosnek, goryczka, szczaw

Max_quantity: 5

Producer: BIOMERICA

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Dexak 25mg 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
7,99
wapteka.pl
Dexak 25mg 10 tabletek
Skład: Substancją czynną leku jest trometamol deksketoprofenu. 1 tabletka powlekana zawiera 36,90 mg trometamolu deksketoprofenu co odpowiada 25 mg deksketoprofenu. Inne składniki to: skrobia kukurydz...

Bloz_12: 6990722

Ean: 5909990620050

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: deksketoprofen

Max_quantity: 10

Producer: BERLIN CHEMIE AG (MENARINI GROUP)

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Coffepirine 450 mg + 50 mg 12 tabletek
ikona info
BESTSELLER
3,00
wapteka.pl
Coffepirine 450 mg + 50 mg 12 tabletek
Skład: 1 tabletka zawiera jako substancje czynne: Kwas acetylosalicylowy 450 mg, Kofeina 50 mg oraz substancje pomocnicze: Skrobia ziemniaczana, Talk.. Wskazania: Coffepirine Tabletki od bólu głowy st...

Bloz_12: 6316803

Ean: 5909990945054

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: MARCMED SP.Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Etopiryna 300 mg + 100 mg + 50 mg 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
12,33
wapteka.pl
Etopiryna 300 mg + 100 mg + 50 mg 50 tabletek
Skład: Acidum acetylsalicylicum 300 mg, Ethenzamidum 100 mg, Coffeinum 50 mg oraz substancje pomocnicze.. Wskazania: Ból głowy i inne bóle o umiarkowanym nasileniu, zwłaszcza pochodzenia zapalnego.. D...

Bloz_12: 8632101

Ean: 5909990739370

Ilosc: 50 szt.

Kluczowy składnik: kofeina, kwas acetylosalicylowy, etenzamid

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁADY FARM.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Opokan 7,5mg 20 tabletek
ikona info
BESTSELLER
11,90
wapteka.pl
Opokan 7,5mg 20 tabletek
Skład: Lek zawiera substancję meloksykam, która należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Mechanizm działania przeciwzapa...

Bloz_12: 8308403

Ean: 5909990612383

Ilosc: 20szt.

Kluczowy składnik: meloksykam

Max_quantity: 10

Producer: AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Aleve 24 tabletki
ikona info
BESTSELLER
19,73
wapteka.pl
Aleve 24 tabletki
Skład: 1 tabletka zawiera 220 mg naproksenu sodowego.. Wskazania: Leczenie dolegliwości bólowych o małym i umiarkowanym nasileniu, takich jak: ból głowy, ból zęba, bóle mięśniowe, bóle stawowe, ból pl...

Bloz_12: 6254907

Ean: 5908229301920

Ilosc: 24 szt

Kluczowy składnik: naproksen

Max_quantity: 10

Producer: BAYER SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen Forte 400mg 48 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
21,05
wapteka.pl
Nurofen Forte 400mg 48 tabletek powlekanych
Opis: Niesteroidowy lek przeciwzapalny, przeciwbólowy i przeciwgorączkowy na bazie ibuprofenu w maksymalnej dawce dostępnej bez recepty. Stosowany w przypadkach bólu rozmaitego pochodzenia, tj. - bóle...

Bloz_12: 5992754

Ean: 5909990493746

Ilosc: 48szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apap 500mg 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
17,58
wapteka.pl
Apap 500mg 50 tabletek
Opis: APAP 500x100 to znany i doceniany lek przeciwbólowy na bazie paracetamolu o dodatkowym działaniu przeciwgorączkowym. Paracetamol blokuje wytwarzanie bodźca bólowego i hamuje substancje uwrażliwi...

Bloz_12: 3000901

Ean: 5909990296057

Ilosc: 50szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
No-Spa Max 80 mg na silny ból brzucha i skurcze 20 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
13,38
wapteka.pl
No-Spa Max 80 mg na silny ból brzucha i skurcze 20 tabletek powlekanych
Opis: No-spa Max to produkt o właściwościach rozkurczających i przeciwbólowych o wzmocnionej postaci. W składzie preparatu znajduje się drotaweryna, którą stosuje się w leczeniu skurczów mięśni gładki...

Bloz_12: 4129834

Ean: 5909990880522

Ilosc: 20szt.

Kluczowy składnik: drotaweryna

Max_quantity: 10

Producer: CHINOIN PHARMACEUTICAL AND CHEMICAL WORKS

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Przyprawy i zioła - Galgant tabletki 509mg/ 100 sztuk, - 21010
ikona info
BESTSELLER
27,30
Ogrody Hildegardy
Przyprawy i zioła - Galgant tabletki 509mg/ 100 sztuk, - 21010
Suplement diety Sposób użycia: 1 do 5 tabletek do rozpuszczenia pod językiem. Zalecana dzienna porcja: 5 tabletek lub 1 g galgantu / dziennie. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie przek...

Code: 21010

Producer: Ogrody Hildegardy

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Zatoki Tabs 200 mg + 6,1 mg 12 tabletek [Data ważności 31-12-2021]
ikona info
BESTSELLER
10,02
wapteka.pl
Ibuprom Zatoki Tabs 200 mg + 6,1 mg 12 tabletek [Data ważności 31-12-2021]
Skład: 1 tabletka zawiera substancje czynne: ibuprofen 200 mg, fenylefryny chlorowodorek 6,1 mg oraz substancje pomocnicze w tym sacharozę i tartazynę (E102). Wskazania: ból i niedrożność zatok, bóle ...

Bloz_12: 3683962

Ean: 5909991094836

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen, fenylefryna

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Pelargonia w tabletkach 100sztuk, - 21021
ikona info
BESTSELLER
35,30
Ogrody Hildegardy
Pelargonia w tabletkach 100sztuk, - 21021
Suplement diety sposób użycia: 1 do 4 tabletek do rozpuszczenia pod językiem. Zalecana dzienna porcja : 4 tabletek, tj. 800mg / korzenia Bertramu dziennie. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzie...

Code: 21021

Producer: Ogrody Hildegardy

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Sprint Caps 200mg 24 kapsułki
ikona info
BESTSELLER
14,67
wapteka.pl
Ibuprom Sprint Caps 200mg 24 kapsułki
Opis: Ibuprom Sprint 24 kapsułki został stworzony z myślą o najbardziej uciążliwych dolegliwościach bólowych. Preparat w kapsułce na bazie ibuprofenu (1 kapsułka zawiera 200 mg substancji aktywnej) ma...

Bloz_12: 8218204

Ean: 5909991102340

Ilosc: 24 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apap 500mg 100 tabletek
ikona info
BESTSELLER
30,78
wapteka.pl
Apap 500mg 100 tabletek

Bloz_12: 3000906

Ean: 5909990664559

Ilosc: 100szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Pyralgina 500mg 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
31,73
wapteka.pl
Pyralgina 500mg 50 tabletek
Opis: Substancją czynną leku Pyralgina jest Metamizol - pochodna pirazolonu o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i spazmolitycznym. Mechanizm działania Metamizolu nie został do końca poznany...

Bloz_12: 4224206

Ean: 5903060617124

Ilosc: 50szt

Kluczowy składnik: metamizol

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom 200mg 96 tabletek
ikona info
BESTSELLER
31,99
wapteka.pl
Ibuprom 200mg 96 tabletek
Opis: Jeden z najpopularniejszych i najbardziej powszechnych produktów leczniczych z rodziny Ibuprom, na bazie ibuprofenu w podstawowej dawce 200 mg. Preparat ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapaln...

Bloz_12: 3683904

Ean: 5909990674176

Ilosc: 96szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Paracetamol Laboratoria Polfa Łódź 500mg 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
6,86
wapteka.pl
Paracetamol Laboratoria Polfa Łódź 500mg 50 tabletek
Skład: Każda tabletka zawiera 500 mg paracetamolu. Substancja pomocnicza o znanym działaniu: sorbitol (170 mg/tabletkę). Wskazania: Bóle różnego pochodzenia, między innymi: bóle głowy (także migrenowe...

Bloz_12: 5946808

Ean: 5909990642595

Ilosc: 50szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: POLFA ŁÓDŹ S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apap 500mg 24 tabletki
ikona info
BESTSELLER
11,32
wapteka.pl
Apap 500mg 24 tabletki

Bloz_12: 3000903

Ean: 5909990296040

Ilosc: 24szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
No-Spa 40 mg na ból brzucha, skurcze 40 tabletek
ikona info
BESTSELLER
17,50
wapteka.pl
No-Spa 40 mg na ból brzucha, skurcze 40 tabletek
Opis: Substancja czynna w leku NO-SPA wykazuje działanie rozkurczowe w przypadku różnego pochodzenia bóli mięśni gładkich jamy brzusznej i macicy. Dlatego też NO-SPA stosowana jest w bólach miesiączko...

Bloz_12: 6723703

Ean: 5909990857753

Ilosc: 40szt.

Kluczowy składnik: drotaweryna

Max_quantity: 10

Producer: SANOFI AVENTIS SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Polopiryna S 20 tabletek
ikona info
BESTSELLER
7,59
wapteka.pl
Polopiryna S 20 tabletek
Skład: 1 tabletka zawiera: kwas acetylosalicylowy 300 mg. Substancje pomocnicze: węglan wapnia, kwas cytrynowy, skrobia ziemniaczana.. Wskazania: Dolegliwości bólowe różnego pochodzenia o lekkim i śre...

Bloz_12: 4003905

Ean: 5909990206322

Ilosc: 20 szt.

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: ZAKLADY FARM.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum Forte 400mg 36 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
16,27
wapteka.pl
Ibum Forte 400mg 36 kapsułek
Opis: Ibum Forte to produkt leczniczy na bazie ibuprofenu w kapsułce, o wzmocnionych właściwościach przeciwbólowych, przeciwzapalnych i przeciwgorączkowych. Lek z grupy niesteroidowych leków przeciwza...

Bloz_12: 6799733

Ean: 5909991086435

Ilosc: 36 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Polopiryna S 30 tabletek
ikona info
BESTSELLER
11,60
wapteka.pl
Polopiryna S 30 tabletek

Bloz_12: 4003909

Ean: 5903060614598

Ilosc: 30szt

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Max 400mg 48 tabletek
ikona info
BESTSELLER
26,90
wapteka.pl
Ibuprom Max 400mg 48 tabletek
Opis: Ibuprom Max został stworzony z myślą o najbardziej uciążliwych dolegliwościach bólowych. Preparat na bazie ibuprofenu (1 tabletka zawiera 400 mg substancji aktywnej) ma działanie przeciwbólowe, ...

Bloz_12: 3683915

Ean: 5909990674121

Ilosc: 48szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 5

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Biofarm Paracetamol 500mg 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
6,18
wapteka.pl
Biofarm Paracetamol 500mg 50 tabletek
Skład: Substancją czynną leku jest paracetamol.Jedna tabletka zawiera 500 mg paracetamolu.Pozostałe składniki to: skrobia żelowana kukurydziana, powidon K30, krospowidon A, kroskarmeloza sodowa, celul...

Bloz_12: 6067222

Ean: 5909991405908

Ilosc: 50szt

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: BIOFARM SP.Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Strepsils Intensive 36 tabletek do ssania
ikona info
BESTSELLER
29,25
wapteka.pl
Strepsils Intensive 36 tabletek do ssania
Opis: Strepsils Szybko zwalcza ostry ból, głęboko w miejscu infekcji Strepsils Intensive zawiera Flurbiprofen, który łagodzi objawy stanu zapalnego takie jak: ból trudności w przełykaniu obrzęk gardła...

Bloz_12: 4099615

Ean: 5900627091274

Ilosc: 36szt

Kluczowy składnik: flurbiprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
No-Spa 40 mg na ból brzucha, skurcze 20 tabletek
ikona info
BESTSELLER
10,60
wapteka.pl
No-Spa 40 mg na ból brzucha, skurcze 20 tabletek

Bloz_12: 6723701

Ean: 5909990437719

Ilosc: 20szt.

Kluczowy składnik: drotaweryna

Max_quantity: 10

Producer: SANOFI AVENTIS SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Aspirin Musująca 500mg 12 tabletek musujących
ikona info
BESTSELLER
10,27
wapteka.pl
Aspirin Musująca 500mg 12 tabletek musujących
Skład: 1 tabletka zawiera - Acidum acetylsalicylicum 500mg.. Wskazania: Aspirin Musująca 500 mg to tabletki musujące zalecane w migrenowych bólach głowy. Dodatkowo stosowane w bólach o małym lub umiar...

Bloz_12: 6063402

Ean: 5909990731237

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: BAYER SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Cholinex pastylki do ssania na ból gardła - 32 sztuki
ikona info
BESTSELLER
14,98
wapteka.pl
Cholinex pastylki do ssania na ból gardła - 32 sztuki
Opis: Cholinex Sprawdzone rozwiązanie na ból gardła Kup teraz Jak działa? Kiedy stosować? Dawkowanie Produkty Cholinex Jak działa? Kompleksowe działanie: zmniejsza ból, zwalcza bakterie1, zmnniejsza o...

Bloz_12: 4083312

Ean: 5909990712700

Ilosc: 32 szt.

Kluczowy składnik: salicylan choliny

Max_quantity: 10

Producer: GLAXOSMITHKLINE PHARMACEUTICALS S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apap Extra 500 mg + 65 mg 24 tabletki
ikona info
BESTSELLER
16,46
wapteka.pl
Apap Extra 500 mg + 65 mg 24 tabletki
Opis: Apap Extra 24 tabl. powl. to środek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy o wzmocnionym działaniu. Zawiera paracetamol, który działa przeciwbólowo, oraz kofeinę, która wzmacnia i przyspiesza jego dz...

Bloz_12: 3000944

Ean: 5909991107147

Ilosc: 24szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom 200mg 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
7,39
wapteka.pl
Ibuprom 200mg 10 tabletek
Opis: Ibuprom jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Produkt leczniczy Ibuprom stosowany jest w leczeniu stanu zapalnego, który jest jedną z przyczyn bólu.. Skład: Substancją czy...

Bloz_12: 3683901

Ean: 5909990087921

Ilosc: 10 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek, produkt leczniczy

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Aspirin 500 mg 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
5,91
wapteka.pl
Aspirin 500 mg 10 tabletek
Skład: 1 tabl. zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego; 1 tabl. musująca zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego.. Wskazania: Stosowany w: bólach o lekkim i średnim nasileniu: bóle głowy różnego poc...

Bloz_12: 3992201

Ean: 5909990192618

Ilosc: 10 szt.

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: BAYER SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Paracetamol Laboratoria Polfa Łódź 500mg 20 tabletek
ikona info
BESTSELLER
3,74
wapteka.pl
Paracetamol Laboratoria Polfa Łódź 500mg 20 tabletek

Bloz_12: 5946807

Ean: 5909990699551

Ilosc: 20szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: POLFA ŁÓDŹ S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprofen Max 400mg Laboratoria Polfa Łódź 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
17,29
wapteka.pl
Ibuprofen Max 400mg Laboratoria Polfa Łódź 50 tabletek
Skład: 1 tabletka powlekana: 400 mg ibuprofenu. Substancje pomocnicze o znanym działaniu: laktoza, czerwień koszenilowa (E 124), azorubina (E 122).. Wskazania: Bóle różnego pochodzenia o nasileniu sła...

Bloz_12: 3016794

Ean: 5909991257774

Ilosc: 50szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: LABORATORIA POLFA ŁÓDŹ SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apap 500mg 12 tabletek
ikona info
BESTSELLER
6,10
wapteka.pl
Apap 500mg 12 tabletek

Bloz_12: 3188101

Ean: 5909990296033

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Aspirin Pro 500mg 20 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
15,26
wapteka.pl
Aspirin Pro 500mg 20 tabletek powlekanych
Skład: 1 tabletka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego.. Wskazania: Lek do objawowego leczenia w gorączce i (lub) bólu o małym lub umiarkowanym nasileniu np. ból głowy, dolegliwości towarzyszące p...

Bloz_12: 5941003

Ean: 5908229300213

Ilosc: 20szt.

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: BAYER SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Paracetamol Biofarm 1000 mg tabletki powlekane 10 sztuk
ikona info
BESTSELLER
6,84
wapteka.pl
Paracetamol Biofarm 1000 mg tabletki powlekane 10 sztuk
Wskazania: Bóle różnego pochodzenia i o różnym natężeniu, szczególnie takie jak: bóle głowy migreny bóle reumatyczne bóle stawowe, mięśniowe i kostne bóle kręgosłupa nerwobóle bóle menstruacyjne bóle ...

Bloz_12: 6067213

Ean: 5909990997442

Ilosc: 10szt

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: BIOFARM SP.Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Dobenox Forte 500mg 30 tabletek
ikona info
BESTSELLER
18,57
wapteka.pl
Dobenox Forte 500mg 30 tabletek
Skład: 1 tabl. zawiera: Wapnia debezylan jednowodny 500 mg.. Wskazania: Objawy przewlekłej niewydolności krążenia żylnego kończyn dolnych (bóle i nocne kurcze nóg, uczucie ciężkości nóg, parestezje, o...

Bloz_12: 3036761

Ean: 5909991192358

Ilosc: 30szt.

Kluczowy składnik: wapń

Max_quantity: 10

Producer: HASCO-LEK PPF

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Polopiryna Max 500mg 20 tabletek
ikona info
BESTSELLER
11,38
wapteka.pl
Polopiryna Max 500mg 20 tabletek
Wskazania: Dolegliwości bólowe różnego pochodzenia o lekkim i średnim nasileniu, w tym: bóle głowy, bóle zębów, bóle mięśni, bóle stawów; Dolegliwości towarzyszące przeziębieniu i grypie z gorączką; S...

Bloz_12: 4775712

Ean: 5909990015115

Ilosc: 20szt.

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Ultramax 600mg 10 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
11,67
wapteka.pl
Ibuprom Ultramax 600mg 10 tabletek powlekanych
Skład: 1 tabletka zawiera:substancję czynną: ibuprofen 600 mg,pozostałe składniki: rdzeń tabletki: hypromeloza 2910 (6mPas), kroskarmeloza sodowa, laktoza jednowodna, celuloza mikrokrystaliczna, skrob...

Bloz_12: 3708741

Ean: 5909991425371

Ilosc: 10szt

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Metafen 200mg + 325mg 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
19,50
wapteka.pl
Metafen 200mg + 325mg 50 tabletek
Skład: 1 tabletka zawiera: 200mg ibuprofenu; 325mg paracetamolu.. Wskazania: Produkt szczególnie polecany w bólach głowy, zatok, zębów, bolesnym miesiączkowaniu. . Działanie: METAFEN to dostępny bez r...

Bloz_12: 8342209

Ean: 5903060605114

Ilosc: 50 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Paracetamol Laboratoria Polfa Łodź 500mg 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
2,33
wapteka.pl
Paracetamol Laboratoria Polfa Łodź 500mg 10 tabletek

Bloz_12: 5946806

Ean: 5909990699582

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: BIO-PROFIL POLSKA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom 200mg 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
25,66
wapteka.pl
Ibuprom 200mg 50 tabletek

Bloz_12: 4809403

Ean: 5909990087938

Ilosc: 50szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Pyralgina 500mg 12 tabletek
ikona info
BESTSELLER
9,04
wapteka.pl
Pyralgina 500mg 12 tabletek

Bloz_12: 4224203

Ean: 5903060605312

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: metamizol

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibupar Forte 400mg 20 tabletek
ikona info
BESTSELLER
7,99
wapteka.pl
Ibupar Forte 400mg 20 tabletek
Skład: 1 tabletka zawiera 400 mg ibuprofenu. Substancje pomocnicze: żółcień pomarańczowa (E 110), lak, czerwień koszenilowa (E124).. Wskazania: Bóle słabe do umiarkowanych różnego pochodzenia, np. ból...

Bloz_12: 8027004

Ean: 5909990979783

Ilosc: 20szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PABIANICKIE ZAKŁ.FARM. POLFA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Biofarm Paracetamol 500mg 20 tabletek
ikona info
BESTSELLER
3,16
wapteka.pl
Biofarm Paracetamol 500mg 20 tabletek

Bloz_12: 6067221

Ean: 5909991405885

Ilosc: 20szt

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 1000

Producer: BIOFARM SP.Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Neosine 500mg 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
36,95
wapteka.pl
Neosine 500mg 50 tabletek
Opis: Neosine jest lekiem działającym przeciwwirusowo i immunomodulująco, stosowanym u pacjentów cierpiących na obniżoną odporność oraz częste i nawracające infekcje górnych dróg oddechowych. Ponadto ...

Bloz_12: 8757821

Ean: 5909990833641

Ilosc: 50szt.

Kluczowy składnik: inozyny pranobeks

Max_quantity: 10

Producer: AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Scorbolamid Extra 20 tabletek
ikona info
BESTSELLER
14,75
wapteka.pl
Scorbolamid Extra 20 tabletek
Skład: Substancje czynne w jednej tabletce: salicylamid 300mg, kwas askorbowy 200mg, rutozyd 50mg, cynk (w postaci glukonianu cynku) 5mg. Substancje pomocnicze: rdzeń tabletki: celuloza mikrokrystalic...

Bloz_12: 4329612

Ean: 5903060610460

Ilosc: 20tabl.

Kluczowy składnik: salicylamid

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Biofarm Paracetamol 500mg 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
3,39
wapteka.pl
Biofarm Paracetamol 500mg 10 tabletek

Bloz_12: 6067225

Ean: 5909991405878

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: BIOFARM SP.Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum Express 400mg 24 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
11,75
wapteka.pl
Ibum Express 400mg 24 kapsułek
Opis: IBUM EXPRESS to lek przeciwbólowy w postaci ekspresowej kapsułki, zawierającej płynną, gotową do wchłaniania formę ibuprofenu, zamkniętą w łatwej do połknięcia kapsułce. Silnie działa na ból, dz...

Bloz_12: 3362756

Ean: 5909991013035

Ilosc: 24szt

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen 200mg dla dzieci od 6 lat 6 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
4,45
wapteka.pl
Nurofen 200mg dla dzieci od 6 lat 6 tabletek powlekanych
Opis: Nurofen 200 mg jest lekiem o działaniu przeciwbólowym, przeciwgorączkowym i przeciwzapalnym. Zawiera jako substancje czynną ibuprofen.. Skład: Substancją czynną leku jest ibuprofen. 1 tabletka p...

Bloz_12: 5992403

Ean: 5909990706839

Ilosc: 6szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek, produkt leczniczy

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Cholinex pastylki do ssania na ból gardła - 24 sztuki
ikona info
BESTSELLER
12,55
wapteka.pl
Cholinex pastylki do ssania na ból gardła - 24 sztuki

Bloz_12: 4083311

Ean: 5909990712694

Ilosc: 24 past.

Kluczowy składnik: salicylan choliny

Max_quantity: 10

Producer: GLAXOSMITHKLINE PHARMACEUTICALS S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen 200mg 12 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
5,89
wapteka.pl
Nurofen 200mg 12 tabletek powlekanych
Skład: 1 tabletka powlekana zawiera 200 mg ibuprofenu.. Wskazania: Do stosowania doraźnego w słabych lub umiarkowanych bólach różnego pochodzenia (ból głowy, bóle zębów, mięśniowe, stawowe, kostne, ne...

Bloz_12: 5992401

Ean: 5909990706822

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom RR 400 mg 24 tabletek
ikona info
BESTSELLER
12,88
wapteka.pl
Ibuprom RR 400 mg 24 tabletek
Skład: Skład rdzenia tabletki: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kukurydziana, skrobia żelowana, olej roślinny, uwodorniony, krospowidon, talk, krzemionka koloidalna bezwodna;Skład otoczki tabletki:...

Bloz_12: 3683945

Ean: 5907377139447

Ilosc: 24szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apap Intense 200 mg + 500 mg 10 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
11,98
wapteka.pl
Apap Intense 200 mg + 500 mg 10 tabletek powlekanych
Skład: 1 tabletka zawiera: substancje czynne: paracetamol (Paracetamolum) 500 mg, ibuprofen (Ibuprofenum) 200 mg, substancje pomocnicze: skrobia kukurydziana, krospowidon (Typ A), krzemionka koloidaln...

Bloz_12: 3709844

Ean: 5909991430924

Ilosc: 10szt

Kluczowy składnik: paracetamol, ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Efferalgan 500 mg 16 tabletek musujących
ikona info
BESTSELLER
9,89
wapteka.pl
Efferalgan 500 mg 16 tabletek musujących
Opis: Efferalgan jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Obniża podwyższoną temperaturę ciała występującą w czasie choroby, nie obniża temperatury prawidłowej. Paracetamol w mniej...

Bloz_12: 3170101

Ean: 5909990020140

Ilosc: 16szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: BRISTOL MYERS SQUIBB POLSKA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Cholinex Sugarfree pastylki do ssania na ból gardła - 24 sztuki
ikona info
BESTSELLER
13,48
wapteka.pl
Cholinex Sugarfree pastylki do ssania na ból gardła - 24 sztuki
Opis: Cholinex 150 to preparat przeciwzapalny i przeciwbólowy na bazie salicylanu choliny przeznaczony do łagodzenia stanów zapalnych gardła, zmniejszający obrzęk i przekrwienie błony śluzowej jamy us...

Bloz_12: 4083303

Ean: 5909990712670

Ilosc: 24 szt

Max_quantity: 10

Producer: GLAXOSMITHKLINE PHARMACEUTICALS S.A.

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Saridon 250 mg + 150 mg + 50 mg 20 tabletek
ikona info
BESTSELLER
19,60
wapteka.pl
Saridon 250 mg + 150 mg + 50 mg 20 tabletek
Skład: Paracetamol 250 mg, propyfenazon 150 mg, kofeina 50 mg.. Wskazania: Bóle różnego pochodzenia: głowy, zębów, nerwobólach, bólach reumatoidalnych itp. grypa, przeziębienia oraz bolesne miesiączko...

Bloz_12: 3144602

Ean: 5909990095629

Ilosc: 20szt

Kluczowy składnik: kofeina, paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: BAYER SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Paracetamol Hasco 500 mg 30 tabletek
ikona info
BESTSELLER
6,40
wapteka.pl
Paracetamol Hasco 500 mg 30 tabletek
Skład: substancja czynna: paracetamol1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu.pozostałe składniki: skrobia kukurydziana żelowana, powidon (K-30), potasu sorbinian, magnezu stearynian oraz otoczka tablet...

Bloz_12: 8886703

Ean: 5909990909803

Ilosc: 30szt

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apap Extra 500 mg + 65 mg 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
7,95
wapteka.pl
Apap Extra 500 mg + 65 mg 10 tabletek
Opis: Apap Extra 10 tabl. powl. to środek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy o wzmocnionym działaniu. Zawiera paracetamol, który działa przeciwbólowo, oraz kofeinę, która wzmacnia i przyspiesza jego dz...

Bloz_12: 3000942

Ean: 5909991107123

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: kofeina, paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Max 400mg 12 tabletek
ikona info
BESTSELLER
10,12
wapteka.pl
Ibuprom Max 400mg 12 tabletek

Bloz_12: 3683912

Ean: 5909990970025

Ilosc: 12 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum 200mg 30 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
11,43
wapteka.pl
Ibum 200mg 30 kapsułek
Skład: 1 tabletka: Ibuprofenum 200 mg. Makrogol 400, potasu wodorotlenek 50%, żelatyna, sorbitol ciekły częściowo odwodniony, woda oczyszczona, żółcień chinolinowa E 104, błękit patentowy E 131.. Wska...

Bloz_12: 6799704

Ean: 5909990952748

Ilosc: 30szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Dexak 25mg 30 tabletek
ikona info
BESTSELLER
23,69
wapteka.pl
Dexak 25mg 30 tabletek

Bloz_12: 6990724

Ean: 5909990620067

Ilosc: 30szt.

Kluczowy składnik: deksketoprofen

Max_quantity: 10

Producer: BERLIN CHEMIE AG (MENARINI GROUP)

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Gripex Duo 500 mg + 6,1 mg 16 tabletek
ikona info
BESTSELLER
23,48
wapteka.pl
Gripex Duo 500 mg + 6,1 mg 16 tabletek
Skład: Substancjami czynnymi leku są: paracetamol i fenylefryny chlorowodorek. Pozostałe składniki to: powidon, kwas cytrynowy; aromat cytrynowy ( -pinen, D-limonen,maltodekstryna (ze skrobi kukurydzi...

Bloz_12: 3764721

Ean: 5903031289220

Ilosc: 16szt.

Max_quantity: 1000

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Opokan 7,5mg 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
5,50
wapteka.pl
Opokan 7,5mg 10 tabletek

Bloz_12: 8308401

Ean: 5909990612376

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: meloksykam

Max_quantity: 10

Producer: AFLOFARM FABRYKA LEKÓW SP.Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Metafen 200mg + 325mg 20 tabletek
ikona info
BESTSELLER
12,98
wapteka.pl
Metafen 200mg + 325mg 20 tabletek

Bloz_12: 8342201

Ean: 5909991183455

Ilosc: 20 szt.

Kluczowy składnik: paracetamol, ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Panadol Extra lek przeciwbólowy - 24 tabletki
ikona info
BESTSELLER
14,34
wapteka.pl
Panadol Extra lek przeciwbólowy - 24 tabletki
Skład: Jedna tabletka preparatu Panadol Extra zawiera: - substancje czynne: paracetamol - 500 mg, kofeina - 65 mg, - substancje pomocnicze: skrobia, sorbonian potasu.. Wskazania: Działa przeciwbólowo ...

Bloz_12: 3213001

Ean: 5909990153527

Ilosc: 24 szt

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: SMITHKLINE BEECHAM PHARMACEUTICALS (GLAXO)

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Strepsils Intensive bez cukru pomarańczowy 24 pastylek twardych
ikona info
BESTSELLER
23,90
wapteka.pl
Strepsils Intensive bez cukru pomarańczowy 24 pastylek twardych

Bloz_12: 3608823

Ean: 5900627076318

Ilosc: 24szt

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom Sprint Caps 200mg 10 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
9,99
wapteka.pl
Ibuprom Sprint Caps 200mg 10 kapsułek
Opis: IBUPROM SPRINT kapsułki został stworzony z myślą o najbardziej uciążliwych dolegliwościach bólowych. Preparat w kapsułce na bazie ibuprofenu (1 kapsułka zawiera 200 mg substancji aktywnej) ma dz...

Bloz_12: 8218202

Ean: 5909991102326

Ilosc: 10 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum Forte 400mg 24 kapsułki
ikona info
BESTSELLER
12,95
wapteka.pl
Ibum Forte 400mg 24 kapsułki

Bloz_12: 6799732

Ean: 5909991086428

Ilosc: 24 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Iburapid 400mg 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
13,94
wapteka.pl
Iburapid 400mg 50 tabletek
Skład: Ibuprofenum, każda tabletka powlekana zawiera 400 mg ibuprofenu oraz substancje pomocnicze.Rdzeń tabletki: celuloza mikrokrystaliczna, laktoza jednowodna, skrobia kukurydziana, kroskarmeloza so...

Bloz_12: 3158065

Ean: 5909991257668

Ilosc: 50szt

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: NORD FARM SP.Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Apap 500mg 6 tabletek
ikona info
BESTSELLER
4,10
wapteka.pl
Apap 500mg 6 tabletek

Bloz_12: 5855801

Ean: 5909990296026

Ilosc: 6szt.

Max_quantity: 1000

Producer: US PHARMACIA SP. Z O.O.

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen Forte 400mg 24 tabletki powlekane
ikona info
BESTSELLER
14,43
wapteka.pl
Nurofen Forte 400mg 24 tabletki powlekane

Bloz_12: 5992755

Ean: 5909990493753

Ilosc: 24szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Paracetamol Synoptis 500 mg 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
7,53
wapteka.pl
Paracetamol Synoptis 500 mg 50 tabletek
Skład: Substancją czynną leku jest paracetamol 500 mg/tabletkę.Pozostałe składniki (substancje pomocnicze) to: sorbitol (170 mg), skrobia ziemniaczana, powidon, magnezu stearynian.. Wskazania: Bóle ró...

Bloz_12: 3597044

Ean: 5909991408275

Ilosc: 50szt

Max_quantity: 10

Producer: SYNOPTIS PHARMA SP. Z O.O.

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Polopiryna C 500 mg + 200 mg 18 tabletek musujących
ikona info
BESTSELLER
16,73
wapteka.pl
Polopiryna C 500 mg + 200 mg 18 tabletek musujących
Opis: Polopiryna C ma działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne oraz przeciw gorączkowe dzięki zawartości w składzie Kwasu acetylosalicylowego. Obecna w leku Witamina C odgrywa ważną rolę w procesach pr...

Bloz_12: 4004203

Ean: 5903060611894

Ilosc: 18szt

Kluczowy składnik: witamina C, kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 1000

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
No-Spa 40 mg na ból brzucha, skurcze 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
7,90
wapteka.pl
No-Spa 40 mg na ból brzucha, skurcze 10 tabletek
Skład: Substancja czynna: 1 tabl. zawiera 40 mg drotaweryny.. Wskazania: Stany skurczowe mięśni gładkich związane z chorobami dróg żółciowych: kamicą dróg żółciowych, zapaleniem pęcherzyka żółciowego,...

Bloz_12: 6723702

Ean: 5909990437726

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: drotaweryna

Max_quantity: 10

Producer: SANOFI AVENTIS SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Efferalgan Forte 1 g 8 tabletek musujących
ikona info
BESTSELLER
9,27
wapteka.pl
Efferalgan Forte 1 g 8 tabletek musujących
Opis: Efferalgan Forte jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Obniża podwyższoną temperaturę ciała występującą w czasie choroby, nie obniża temperatury prawidłowej. Paracetamol w...

Bloz_12: 3168711

Ean: 5909990967520

Ilosc: 8szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: BRISTOL MYERS SQUIBB POLSKA SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
No-Spa Comfort na ból brzucha, skurcze 20 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
10,30
wapteka.pl
No-Spa Comfort na ból brzucha, skurcze 20 tabletek powlekanych
Skład: Każda tabletka powlekana zawiera 40 mg drotaweryny chlorowodorku. . Wskazania: - stany skurczowe mięśni gładkich związane z chorobami dróg żółciowych:kamicą dróg żółciowych, zapaleniem pęcherzy...

Bloz_12: 3218552

Ean: 5909990880478

Ilosc: 20szt.

Kluczowy składnik: drotaweryna

Max_quantity: 10

Producer: SANOFI AVENTIS SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Etopiryna 300 mg + 100 mg + 50 mg 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
3,23
wapteka.pl
Etopiryna 300 mg + 100 mg + 50 mg 10 tabletek

Bloz_12: 4857901

Ean: 5909990189946

Ilosc: 10szt

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: ZAKLADY FARM.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Panadol Femina lek przeciwbólowy - 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
11,49
wapteka.pl
Panadol Femina lek przeciwbólowy - 10 tabletek
Opis: 500 mg + 10 mg, tabletki powlekane (Paracetamolum + Hyoscini butylbromidum)Lek stosować doustnie w zapobieganiu i leczeniu dolegliwości związanych z bolesnym miesiączkowaniem, kolką nerwową, wąt...

Bloz_12: 4380011

Ean: 5909990929610

Ilosc: 10 szt.

Kluczowy składnik: paracetamol, skopolamina

Max_quantity: 10

Producer: GLAXOSMITHKLINE PHARMACEUTICALS S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Strepsils Intensive Direct aerozol 15 ml
ikona info
BESTSELLER
20,79
wapteka.pl
Strepsils Intensive Direct aerozol 15 ml

Bloz_12: 3714761

Ean: 5909991214135

Ilosc: 15ml

Kluczowy składnik: flurbiprofen

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER (POLAND) S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Etopiryna 300 mg + 100 mg + 50 mg 30 tabletek
ikona info
BESTSELLER
8,21
wapteka.pl
Etopiryna 300 mg + 100 mg + 50 mg 30 tabletek

Bloz_12: 8403301

Ean: 5909990066445

Ilosc: 30 szt.

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 1000

Producer: ZAKŁADY FARM.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Panadol dla dzieci lek przeciwbólowy - 100 ml
ikona info
BESTSELLER
17,89
wapteka.pl
Panadol dla dzieci lek przeciwbólowy - 100 ml
Skład: 5 ml zawiesiny zawiera 120 mg paracetamolu (Paracetamolum). Kwas jabłkowy, azorubina, guma ksantan, sorbitol 70% (krystalizujący), maltitol ciekły, aromat truskawkowy L10055, nipasept sodu, sor...

Bloz_12: 5078101

Ean: 5909990327317

Ilosc: 100 ml

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: SMITHKLINE BEECHAM PHARMACEUTICALS (GLAXO)

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Paracetamol Teva 500 mg 24 tabletki powlekane
ikona info
BESTSELLER
2,98
wapteka.pl
Paracetamol Teva 500 mg 24 tabletki powlekane

Bloz_12: 8878413

Ean: 5909990893027

Ilosc: 24szt

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: TEVA PHARMACEUTICALS POLSKA SP. Z O. O.

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Paracetamol Accord, Paracetamolum 500mg, 50 tabletek
ikona info
BESTSELLER
6,20
wapteka.pl
Paracetamol Accord, Paracetamolum 500mg, 50 tabletek
Skład: Tabletka zawiera 500 mg paracetamolu.. Wskazania: Stosowany w celu łagodzenia bólu i obniżania gorączki u dorosłych i młodzieży, ale nie jest odpowiedni dla dzieci w wieku poniżej 6 lat.. Przec...

Bloz_12: 3219924

Ean: 5909991290474

Ilosc: 50szt.

Kluczowy składnik: paracetamol

Max_quantity: 10

Producer: ACCORD HEALTHCARE LTD

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibufen Mini Junior 100mg kapsułki dla dzieci 4+ 15 sztuk
ikona info
BESTSELLER
7,67
wapteka.pl
Ibufen Mini Junior 100mg kapsułki dla dzieci 4+ 15 sztuk
Skład: Substancją czynną leku jest Ibuprofen. Każda kapsułka zawiera 100 mg ibuprofenu. Pozostałe składniki to: makrogol 600, potasu wodorotlenek, woda oczyszczona; osłonka kapsułki: żelatyna, sorbito...

Bloz_12: 3048721

Ean: 5909991195199

Ilosc: 15szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 1000

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Nurofen Express Forte Tabs 400mg 12 tabletek powlekanych
ikona info
BESTSELLER
12,50
wapteka.pl
Nurofen Express Forte Tabs 400mg 12 tabletek powlekanych
Opis: Nurofen Najszybsza tabletka na rynku1 Nurofen Express Forte TABS- Ibuprofen Lizynowy Najszybsza tabletka na rynku1 Zawiera ibuprofen w postaci kompleksu ibuprofenu z lizyną w ilości 684 mg Ma dz...

Bloz_12: 3200921

Ean: 5909990626069

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 1000

Producer: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Alka-Seltzer 10 tabletek musujących
ikona info
BESTSELLER
16,50
wapteka.pl
Alka-Seltzer 10 tabletek musujących
Skład: 1 tabletka musująca zawiera 324 mg kwasu acetylosalicylowego. Substancje pomocnicze: kwas cytrynowy, wodorowęglan sodu, poliwinylopirolidon, oleje silikonowe, krzemian wapnia, dokusan sodu, ben...

Bloz_12: 3329801

Ean: 5909990192724

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: BAYER SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Cholinex Sugarfree pastylki do ssania na ból gardła - 16 sztuk
ikona info
BESTSELLER
12,79
wapteka.pl
Cholinex Sugarfree pastylki do ssania na ból gardła - 16 sztuk

Bloz_12: 5955702

Ean: 5909990875023

Ilosc: 16 szt.

Max_quantity: 10

Producer: GLAXO WELLCOME S.A.

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Aspirin Effect 500mg 10 saszetek [Data ważności 31-01-2022]
ikona info
BESTSELLER
14,90
wapteka.pl
Aspirin Effect 500mg 10 saszetek [Data ważności 31-01-2022]
Skład: 1 saszetka zawiera 500 mg kwasu acetylosalicylowego oraz substancje pomocnicze. Aspirin Effect, 500 mg, granulat.. Wskazania: Dolegliwości bólowe np. ból głowy, bóle zębów, bóle mięśni, stawów,...

Bloz_12: 3992212

Ean: 5909990841394

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: BAYER SP. Z O.O.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibuprom RR 400mg 12 tabletek
ikona info
BESTSELLER
7,59
wapteka.pl
Ibuprom RR 400mg 12 tabletek
Opis: Ibuprom RR to innowacyjna tabletka na ból - natychmiast się rozpada i uwalnia maksymalną dawkę krystalicznej substancji czynnej. Uderza w ostry ból.. Skład: Skład rdzenia tabletki: celuloza mikr...

Bloz_12: 3683942

Ean: 5907377139270

Ilosc: 12szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: USP ZDROWIE SP. Z O.O

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum Express 400mg 12 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
8,89
wapteka.pl
Ibum Express 400mg 12 kapsułek

Bloz_12: 3362755

Ean: 5909991013004

Ilosc: 12szt

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Remolexam 7,5mg 20 tabletek
ikona info
BESTSELLER
7,82
wapteka.pl
Remolexam 7,5mg 20 tabletek
Opis: Niesteroidowy lek przeciwbólowy i przeciwzapalny w tabletkach. Skład: Remolexam należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ) i jest preparatem, który w swoim składzie zawiera me...

Bloz_12: 3400052

Ean: 5909991343316

Ilosc: 20szt.

Kluczowy składnik: meloksykam

Max_quantity: 10

Producer: VITAL PHARMA GMBH

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Polopiryna Max 500mg 10 tabletek
ikona info
BESTSELLER
7,95
wapteka.pl
Polopiryna Max 500mg 10 tabletek

Bloz_12: 4775711

Ean: 5909990624737

Ilosc: 10szt.

Kluczowy składnik: kwas acetylosalicylowy

Max_quantity: 10

Producer: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

Sposób aplikacji: doustnie

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ibum Forte 400mg 12 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
8,95
wapteka.pl
Ibum Forte 400mg 12 kapsułek

Bloz_12: 6799731

Ean: 5909991086411

Ilosc: 12 szt.

Kluczowy składnik: ibuprofen

Max_quantity: 10

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Ketokaps Max 50 mg 20 kapsułek
ikona info
BESTSELLER
10,99
wapteka.pl
Ketokaps Max 50 mg 20 kapsułek
Opis: Ketokaps Max to jedyny ketoprofen w miękkiej kapsułce, dzięki czemu uwalnia się 2x szybciej. Ten lek na ostry ból zawiera maksymalną dawkę ketoprofenu dostępną bez recepty.. Skład: Ketokaps Max ...

Bloz_12: 3768722

Ean: 5909991437992

Ilosc: 20szt

Kluczowy składnik: ketoprofen

Max_quantity: 1000

Producer: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.

Rejestracja: lek

Rodzaj rejestracji: Lek

ikona dodaj do ulubionych ikona usuń z ulubionych
Strepsils Intensive bez cukru pomarańczowy 16 pastylek twardych
ikona info
BESTSELLER
19,54
wapteka.pl
Strepsils Intensive bez cukru pomarańczowy 16 pastylek twardych
Skład: Substancją czynną leku jest flurbiprofen. Jedna pastylka twarda zawiera 8,75 mg flurbiprofenu. Pozostałe składniki leku to: makrogol 300, potasu wodorotlenek, aromat pomarańczowy (główny składn...

Bloz_12: 3608821

Ean: 5900627076325

Ilosc: 16szt

Max_quantity: 10

Producer: RECKITT BENCKISER POLAND S.A.

Rodzaj rejestracji: Lek

1 2 3 4 5 >

Często wybierane

MIG 400mg 20 tabletek

Skład: Ibuprofen 400 mg.. Wskazania: Mig 400mg wskazny jest w: bólach różnego pochodzenia o słabym do umiarkowanego nasileniu, np. bolesne miesiączkowanie, bóle głowy, zębów, mięśni, bóle pourazowe, nerwobóle. Gorączka różnego pochodzenia.. Działanie: Niesteroidowy lek przeciwzapalny, który hamuje s...

MIG 400mg 20 tabletek
wapteka.pl

7,45 zł

Zobacz ofertę >

Ibumax 400 mg 30 tabletek

Opis: Lek IBUMAX 400 mg zawiera ibuprofen substancję z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), mających działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne.. Skład: 1 tabletka powlekana zawiera: substancje czynną: ibuprofen 400 mg. substancje pomocnicze : skrobia żelowana, kukur...

Ibumax 400 mg 30 tabletek
wapteka.pl

7,79 zł

Zobacz ofertę >

Podobne strony

Użytkownicy przeglądający oferty Tabletki przeciwbólowe często odwiedzali także AroniaPlastry przeciwbóloweMaść przeciwbólowa. Inne popularne strony, które warto zobaczyć:

Bestsellery

Najlepiej sprzedające się oferty wielu sklepów w 1 miejscu.

^