Lenco Gramofon Led z wbudowanymi głośnikami LS-50LEDBK Czarny
Polecana ofertaRTV EURO AGD
649,99 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 4
, Funkcje dodatkowe: auto wyłączenie, ceramiczna wkładka stereo z igłą, możliwość podłączenia do komputera, podświetlenie LED, regulowane obciązenie, wbudowane gł... rozwiń
Lenco LS-50LEDBK Półautomatyczny Napęd paskowy Przedwzmacniacz Czarny Gramofon
649,99 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Funkcje:wbudowane głośniki, pokrywa antypyłowa, podłączenie do komputera;Funkcje dodatkowe:auto wyłączenie, ceramiczna wkładka stereo z igłą, możliwość podłączenia do komputera, podświetlenie LED, reg...
- Brand: Lenco
- Color: czarny
- Ean: 8711902066996
- Gtin: 8711902066996
- Producer: Lenco
LENCO Gramofon LS-50LED BK Czarny, Półautomatyczny, Napęd paskowy, Podświetlenie LED, Prędkość odtw. 33 1/3,45,78 obr./min
649,99 zł
Sprzedawca: Media Expert
1 dzień
Opis, specyfikacja
Lenco LS-50LED to nowoczesny gramofon z napędem pasowym, dwoma wbudowanymi głośnikami i oświetleniem LED. Panel LED owy zmienia kolor w rytm muzyki lub korzysta z funkcji automatycznego zanikania. Cie...
- Code: LS50 LED BK
- Ean: 8711902066996
- Producer: LENCO
Gramofon, Lenko, LS-50LEDBK
758,50 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Gramofon Lenko, LS-50LEDBK LS-50LEDBK to kolejna odsłona naszego nowoczesnego, bestsellerowego gramofonu LS-50 z wbudowanymi głośnikami, ale tym razem w czar...
- Gtin: 8711902066996
- Old_price: 625.00
- Sale_price: 651.67
Gramofon Lenco Led z wbudowanymi głośnikami LS-50LEDBK Czarny
669,50 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Gramofon Lenco LS-50LEDBK (czarny) Lenco LS-50LED to nowoczesny gramofon z napędem pasowym, dwoma wbudowanymi głośnikami i oświetleniem LED. Panel LED’owy zmienia kolor w rytm muzyki lub korzysta z fu...
- Ean (gtin): 8711902066996
- Głębokość produktu: 33.5
- Kod producenta: LS-50LEDBK
- Kolor: czarny
- Maksymalny pobór mocy: 12
- Marka: Lenco
- Model: LS-50LEDBK
- Napęd: paskowy
- Prędkość obrotowa (obr./min): 33 1/3, 45, 78
- Stan opakowania: oryginalne
- Sterowanie: półautomatyczne
- Szerokość produktu: 41
- Typ wkładki: elektromagnetyczna (MM)
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1.55
- Waga produktu: 3.1
- Wbudowany przedwzmacniacz: tak
- Wkładka: Ceramiczna
- Wysokość produktu: 12
- Załączone wyposażenie: - Gramofon<br>- Zapasowa igła<br>- Instrukcja obsługi
- Złącza: USB
- Średnica talerza: 300
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Funkcje dodatkowe | auto wyłączenie, ceramiczna wkładka stereo z igłą, możliwość podłączenia do komputera, podświetlenie LED, regulowane obciązenie, wbudowane głośniki |
|---|---|
| Funkcje | wbudowane głośniki, pokrywa antypyłowa, podłączenie do komputera |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Kolor obudowy | czarny |
| Kolor | czarny |
| Lampka doświetlająca | nie |
| Materiał obudowy | drewno, płyta MDF, tworzywo sztuczne |
| Model (wariantowanie) | LS-50LED |
| Napęd | paskowy |
| Pobór mocy (maksymalny) | 12 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Prędkość obrotowa | 33 1/3 RPM, 45 RPM, 78 RPM |
| Przedwzmacniacz | tak |
| Sterowanie | półautomatyczne |
| Waga | 3,14 kg |
| Wejście AUX | nie |
| Wyjście RCA (typ) | liniowe |
| Wyjście RCA | 2x RCA |
| Wyjście słuchawkowe | nie |
| Wymiary | 410 x 120 x 335 mm |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, igła, pokrywa |
| Zasilanie | 230 V 50 Hz, zasilacz DC |
| Złącza | wyjście 2x RCA, USB-B |
| Złącze Ethernet | nie |
| Złącze USB | tak |
| Złącze USB | USB-B |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 649,00 zł
Aktualna cena od 649,99 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 649,00 zł | Media Expert | - |
| 03.02.2026 | 649,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.03.2026 | 649,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.04.2026 | 649,99 zł | Media Expert | 0 zł |
| 03.05.2026 | 649,99 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 649,00 zł odnotowaliśmy w styczniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 649,99 zł na dzień 03.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 1 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Lenco
Kategoria: Gramofony Ceny od 649.99 zł do 758.5 zł
EAN: 8711902066996
SKU: LS-50LEDBK
Polecana ofertaRTV EURO AGD
649,99 zł
Przejdź do sklepu >



