LG InstaView GMG960EVJE, 179,2cm, pełny No Frost, zdalne sterowanie, ciemny grafit, stal, multidoor, Door-in-Door, ThinQ
Polecana ofertaRTV EURO AGD
10 499,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, Lodówka LG SBS GMG960EVJE to nowoczesne urządzenie w ciemnym grafitowym kolorze. Posiada funkcję No Frost, automatyczną kostkarkę, dystrybutor wody oraz zdalne ... rozwiń
LG InstaView GMG960EVJE Funkcje AI Pełny No Frost 179,2cm Zdalne sterowanie Ciemny grafit stal Lodówka
10 499,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Automatyczne rozmrażanie chłodziarki:tak;Bezpieczeństwo użytkowania:półki wykonane ze szkła bezpiecznego , filtr antybakteryjny, alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi;Bezszronowa (No Frost):tak;Bezszr...
- Brand: LG
- Color: ciemny srebrny/grafitowy ciemny grafit stal
- Ean: 8806084583109
- Gtin: 8806084583109
- Producer: LG
LG InstaView GMG960EVJE Funkcje AI Pełny No Frost 179,2cm Zdalne sterowanie Ciemny grafit stal Lodówka
10 499,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
System automatycznego odszraniania chłodziarki:tak;Bezpieczeństwo:półki wykonane ze szkła bezpiecznego , filtr antybakteryjny, alarm (wskaźnik) niedomkniętych drzwi;System No Frost:tak;Bezszronowa (No...
- Brand: LG
- Certification: EC EPREL 1621237
- Color: ciemny srebrny/grafitowy
- Ean: 8806084583109
- Gtin: 8806084583109
- Producer: LG
Lodówka Multidoor InstaView LG GMG960EVJE 179.2cm Essence Black Steel Total NoFrost ThinQ
9 599,00 zł
Sprzedawca: Media Markt
1 dzień
Opis, specyfikacja
Lodówka Multidoor InstaView LG Gmg960Evje 179.2cm Essence Black Steel Total NoFrost ThinQ Lodówko-zamrażarka LG Gmg960Evje to nowoczesne urządzenie typu side by side Multidoor, które łączy w sobie ele...
Przejdź do sklepu >
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczne rozmrażanie chłodziarki | tak |
|---|---|
| Bezszronowa (No Frost) do opisów | bezszronowa (No Frost) |
| Bezszronowa (No Frost) | pełny No Frost |
| Bezszronowa (No Frost) | tak |
| Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania | 0 h |
| Dystrybutor wody | tak (podłączenie do bieżącej wody) |
| Dystrybutor wody | tak |
| Funkcje dodatkowe - opis cenowy | automatyczna kostkarka do lodu, filtr Pure N Fresh, SmartThinQ, zdalne sterowanie smartfonem |
| Funkcje dodatkowe | zdalne sterowanie |
| Funkcje dodatkowe | zdalne sterowanie |
| Głębokość | 72,9 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Klasa klimatyczna | T |
| Klasa poziomu hałasu | C |
| Klasa zamrażarki | **** |
| Kolor / wykończenie boków | ciemny grafit |
| Kolor / wykończenie frontu | ciemny grafit |
| Kolor | ciemny grafit |
| Kolor | ciemny srebrny/grafitowy |
| Kompatybilność aplikacji | Android od wersji 7.0, iOS od wersji 14.0 |
| Kompresor inverter | tak |
| Kostkarka | automatyczna (wymaga podłączenia do bieżącej wody) |
| Liczba agregatów | 0 |
| Liczba drzwi | czterodrzwiowe |
| Liczba pojemników | 4 |
| Liczba półek | 2 |
| Liczba termostatów | 0 |
| Lodówki podblatowe | nie |
| Mini barek | nie |
| Podwójne drzwi chłodziarki | tak |
| Pojemność użytkowa chłodziarki | 364 l |
| Pojemność użytkowa chłodziarki | od 350 litrów |
| Pojemność użytkowa zamrażarki | 274 l |
| Pojemność użytkowa zamrażarki | powyżej 200 litrów |
| Położenie zamrażarki | na dole |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Roczne zużycie energii - nowe | 359 kWh |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Spersonalizowany design | nie |
| Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki | automatyczny |
| Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażarki | automatyczny |
| Sterowanie | elektroniczne |
| System automatycznego odszraniania (rozmrażania) chłodziarki | tak |
| System automatycznego odszraniania (rozmrażania) zamrażarki | tak |
| Szerokość | 91,4 cm |
| Wymuszona cyrkulacja powietrza | nie |
| Wyposażenie | 2 półki szklane, 6 półek w drzwiach, 2 szuflady na warzywa i owoce, 2 szuflady |
| Wyposażenie | 2 półki szklane, 6 półek w drzwiach, 4 szuflady |
| Wysokość | 179,2 cm |
| Wyświetlacz | nie |
| Wyświetlacz | tak |
| Zastosowane technologie - chłodziarka | filtr LG Pure N Fresh, możliwość zajrzenia do lodówki bez otwierania drzwi LG InstaView |
| Zastosowane technologie | aplikacja LG ThinQ, sterylizacja LG UVNano |
| Zdolność zamrażania | 11 kg/24h |
| Zgodność z aplikacją | LG ThinQ |
| Zmiana kierunku otwierania drzwi | nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 8799,00 zł
Aktualna cena od 9599,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 10499,00 zł | Media Markt | - |
| 03.07.2025 | 10499,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.08.2025 | 10499,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.09.2025 | 10499,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.10.2025 | 10499,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.11.2025 | 9499,00 zł | Media Markt | -1000 zł |
| 03.12.2025 | 9499,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.01.2026 | 9499,00 zł | Media Markt | 0 zł |
| 03.02.2026 | 8799,00 zł | RTV EURO AGD | -700 zł |
| 03.03.2026 | 10499,00 zł | RTV EURO AGD | 1700 zł |
| 03.04.2026 | 9999,00 zł | Media Markt | -500 zł |
| 03.05.2026 | 9599,00 zł | RTV EURO AGD | -400 zł |
| 28.05.2026 | 9599,00 zł | Media Markt | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 8799,00 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 9599,00 zł na dzień 28.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 800 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Lg
Kategoria: LG Ceny od 9599 zł do 10499 zł
EAN: 8806084583109
SKU: OI_303165604
Polecana ofertaRTV EURO AGD
10 499,00 zł
Przejdź do sklepu >


