LG UltraGear 34GX90SA-W 34 cali UWQHD OLED 240Hz 0,03ms zakrzywiony gamingowy monitor
Polecana ofertavisunext.pl
4 282,11 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 3
, LG UltraGear 34GX90SA to zakrzywiony monitor OLED 34" o rozdzielczości UWQHD (3440 x 1440), idealny dla graczy. Częstotliwość odświeżania 240 Hz i czas reakcji ... rozwiń
LG UltraGear 34GX90SA-W 34-calowy zakrzywiony monitor gamingowy OLED z częstotliwością odświeżania 240 Hz, systemem webOS i sztuczną inteligencją
4 282,11 zł
Sprzedawca: visunext.pl
1 dzień
Opis, specyfikacja
Monitor LG UltraGear: rozrywka bez kompromisów Jako specjaliści w dziedzinie zaawansowanej technologii multimedialnej polecamy monitor LG UltraGear 34GX90SA-W.AEU, jeśli nie chcą Państwo iść na kompro...
- Ean: 8806096435939
- Eec_spectrum: A-G
- Energy_efficiency_class: G
- Kod_producenta: 34GX90SA-W.AEU
- Producer: LG
Monitor LG UltraGear 34GX90SA
3 038,06 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Monitor LG UltraGear 34GX90SA LG Producent: LG Rodzaj: monitor typ: dla graczy Format obrazu: 21:9 przekątna: 34 cali Typ ekranu: zakrzywiony Rozdzielczość e...
- Custom_label_1: bestoffers
- Gtin: 8806096435939
- Old_price: 3049.00
- Sale_price: 3038.06
Monitor Lg UltraGear 34GX90SA
3 038,06 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Cechy dodatkowe: Wbudowane głośniki
- Częstotliwość odświeżania: 240
- Funkcje ochrony oczu: filtr światła niebieskiego, redukcja migotania
- Głębokość produktu z podstawą: 29.2
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie hdr: G
- Klasa efektywności energetycznej podczas odtwarzania w trybie sdr: G
- Klasa efektywności energetycznej: G
- Kod producenta: 34GX90SA
- Kąt widzenia w poziomie: 178
- Marka: LG
- Model: UltraGear 34GX90SA
- Przekątna ekranu: 86
- Rodzaj podświetlania: OLED
- Rozdzielczość natywna: 3440 x 1440
- Rozmiar plamki: 0.23
- Standard vesa: 100 x 100
- Szerokość produktu: 78.4
- Typ matrycy: OLED
- Waga produktu: 10.4
- Waga z podstawą: 10.4
- Wysokość produktu: 47
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | biały |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Certyfikat Vesa DisplayHDR | DisplayHDR 400 True Black |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 0,03 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 240 Hz |
| Dodatkowe dane | Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP), Bluetooth, HDR10, technologia Adaptive-Sync, technologia Crosshair, technologia Dynamic Action Sync, technologia AMD FreeSync Premium, zdalna kontrola pilotem, technologia Black Stabilizer, system operacyjny webOS, technologia VRR, licznik FPS, technologia NVIDIA G-Sync compatible, zakrzywienie 800R |
| Dodatkowe opcje | HDR, zakrzywiony ekran, głośniki, USB, Bluetooth, NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync, wąska ramka, Adaptive-Sync, regulacja wysokości |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, regulacja wysokości, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka, Bluetooth |
| Głębokość | 292 mm |
| Głośniki | 2 x 7 W |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 24 miesiące |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Jasność ekranu | 275 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | G |
| Kolor obudowy | biały |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | LG GX90SA-W |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | tak |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu (cm) - etykieta | 86 cm |
| Przekątna ekranu | 86 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj matrycy | OLED |
| Rodzaj podświetlenia | OLED |
| Rozdzielczość pionowa - nowa | 1440 px |
| Rozdzielczość pozioma - nowa | 3440 px |
| Rozdzielczość | 3440 x 1440 |
| Szerokość | 784 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Technologia synchronizacji | AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync, Adaptive-Sync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 10,4 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | tak |
| Wielkość plamki | 0,23 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel HDMI, kabel USB-C, kabel zasilający, pilot |
| Wysokość z podstawą | 358-580 mm |
| Zakrzywiony ekran | tak |
| Zastosowanie | monitor gamingowy, monitor panoramiczny |
| Złącza | HDMI 2.1 x 2, DisplayPort x 1, USB 3.2 Typ C (z DisplayPort/Power Delivery) x 1, USB 2.0 x 2, wyjście liniowe audio, LAN x 1 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 3 |
| Zużycie energii HDR | 39 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 32 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA SPADA
Najniższa cena 3049,00 zł
Aktualna cena od 3038,06 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 4649,00 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 4649,00 zł | Sklep komputronik.pl | 0 zł |
| 03.08.2025 | 4199,00 zł | Sklep komputronik.pl | -450 zł |
| 03.09.2025 | 4198,95 zł | Empik.com | 0 zł |
| 03.10.2025 | 4259,78 zł | Empik.com | 60 zł |
| 03.11.2025 | 3499,00 zł | RTV EURO AGD | -760 zł |
| 03.12.2025 | 3299,00 zł | Sklep komputronik.pl | -200 zł |
| 03.01.2026 | 3248,00 zł | Empik.com | -51 zł |
| 03.02.2026 | 3299,00 zł | Sklep komputronik.pl | 51 zł |
| 03.03.2026 | 3049,00 zł | Empik.com | -250 zł |
| 31.03.2026 | 3038,06 zł | Empik.com | -10 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 3049,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 3038,06 zł na dzień 31.03.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 11 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Lg
Kategoria: LG Ceny od 3038.06 zł do 4282.11 zł
EAN: 8806096435939
SKU: 34GX90SA-W.AEU
Polecana ofertavisunext.pl
4 282,11 zł
Przejdź do sklepu >


