Light Prestige lampa wisząca Rope Light 2 metry LED ciepłe światło biały złoty
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
1 125,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Lampa wisząca Rope Light 2M to nowoczesne oświetlenie o minimalistycznym designie. Składa się z akrylowej liny o długości 2 metrów oraz złotych podstaw. Wyposaż... rozwiń
Lampa wisząca Rope Light 2M 1xLED biały/złoty LP-642/2M - Light Prestige
1 125,00 zł
Sprzedawca: PolskieLampy.pl
do 14 dni
Opis, specyfikacja
- Code: LP-642/2M Smart
- Ean: 5907629276036
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Długość | Do 10 cm |
|---|---|
| Długość (cm) | 2.5 |
| Jasność | Ponad 3000 lm |
| Jasność (Lm) | 6600 |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Akryl |
| Napięcie zasilania | 230v |
| Rodzaj lampy | Lampy wiszące |
| Rodzaj montażu | Natynkowy |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Rodzaj źródła światła | Zintegrowane źródło led |
| Sposób sterowania | Tuya wi-fi |
| Stopień ochrony (IP) | Ip20 |
| Styl | Glamour |
| Szerokość | Ponad 200 cm |
| Szerokość (cm) | 200 |
| Temperatura barwowa (K) | 6500k |
| Waga gabarytowa w gramach | 208.33 |
| Wysokość | Do 10 cm |
| Wysokość (cm) | 2.5 |
| Zawiera czujnik ruchu | Nie |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 1125,00 zł
Aktualna cena od 1125,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.04.2025 | 1125,00 zł | PolskieLampy.pl | - |
| 03.05.2025 | 1125,00 zł | Phenomena Light | 0 zł |
| 03.06.2025 | 1125,00 zł | Phenomena Light | 0 zł |
| 03.07.2025 | 1125,00 zł | Phenomena Light | 0 zł |
| 03.08.2025 | 1125,00 zł | Phenomena Light | 0 zł |
| 03.09.2025 | 1125,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.10.2025 | 1125,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.11.2025 | 1125,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 03.12.2025 | 1125,00 zł | Phenomena Light | 0 zł |
| 03.01.2026 | 1125,00 zł | Phenomena Light | 0 zł |
| 03.02.2026 | 1125,00 zł | Phenomena Light | 0 zł |
| 03.03.2026 | 1125,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
| 01.04.2026 | 1125,00 zł | PolskieLampy.pl | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 1125,00 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1125,00 zł na dzień 01.04.2026.
- Aktualna cena jest taka sama, jak najniższa cena.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Kategoria: Wiszące
Cena: 1125 zł
EAN: 5907629276036
SKU: LP-642/2M Smart
Polecana ofertaPolskieLampy.pl
1 125,00 zł
Przejdź do sklepu >
