MPM 60 IM 05 59cm płyta indukcyjna dotykowa czarna sterowanie elektroniczne
Polecana ofertaAllegro
899,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Płyta indukcyjna MPM 60 IM 05, szerokość 59 cm, wykonana z ceramiki w kolorze czarnym. Posiada 4 pola grzewcze, 9 poziomów mocy, funkcję Booster oraz timer. Bez... rozwiń
Płyta indukcyjna MPM-60-IM-05
899,00 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Płyta indukcyjna MPM-60-IM-05 Przyrządzaj ulubione, pieczone i gotowane dania z doskonałym rezultatem za każdym razem. Płyta indukcyjna MPM-60-IM-05 wygląda stylowo i jest energooszczędna. Skośne szli...
- Bezpieczeństwo: zabezpieczenie przed przegrzaniem
- Cechy dodatkowe: funkcja Booster do szybkiego grzania, wyłącznik przed przegrzaniem
- Certyfikaty zgodności: CE
- Funkcje: pauza
- Głębokość produktu: 52
- Kod producenta: MPM-60-IM-05
- Kolor dominujący: czarny
- Komunikacja: timer
- Liczba pól grzewczych: 4
- Liczba stopni mocy: 9
- Marka: MPM
- Moc: 7
- Model: MPM-60-IM-05
- Obramowanie: szlif
- Przyłącze: jednofazowe (230 V)
- Sterowanie: panel dotykowy
- Szerokość produktu: 59
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1.03
- Waga produktu: 1.03
- Wykonanie płyty: szkło
- Wysokość produktu: 5.5
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Bezpieczeństwo użytkowania | blokada przed przypadkowym uruchomieniem, zabezpieczenie przed przegrzaniem |
|---|---|
| Bezpieczeństwo użytkowania | blokada przed przypadkowym uruchomieniem |
| Funkcje dodatkowe | 9 poziomów mocy grzania, pole Booster, timer |
| Funkcje dodatkowe | pola Booster, programowanie czasu gotowania (timer) |
| Głębokość | 52 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Kabel zasilający w wyposażeniu | tak |
| Kolor płyty grzewczej | czarny |
| Kolor | czarny |
| Liczba palników/pól grzejnych | 4 |
| Łączenie pól grzejnych | nie |
| Moc przyłączeniowa | 7 kW |
| Możliwość montażu na równi z blatem | nie |
| Napięcie zasilania | 230V (instalacja jednofazowa) |
| Nazwa produktowa do opisów | płyta do zabudowy |
| Pola grzewcze | 4 pola indukcyjne |
| Rodzaj płyty | płyta indukcyjna |
| Sterowanie płyty grzewczej | elektroniczne - dotykowe (sensorowe) na płycie grzewczej |
| Szerokość | 59 cm |
| Wolna strefa indukcyjna | nie |
| Wykonanie płyty grzewczej | ceramiczne - szlif z przodu i po bokach |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, przewód zasilający |
| Wysokość | 5,5 cm |
| Zapalarka gazu | nie dotyczy |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 739,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.06.2025 | 892,50 zł | Ole Ole! | - |
| 03.07.2025 | 890,00 zł | Ole Ole! | -2 zł |
| 03.08.2025 | 790,00 zł | RTV EURO AGD | -100 zł |
| 03.09.2025 | 899,00 zł | Ole Ole! | 109 zł |
| 03.10.2025 | 789,00 zł | Ole Ole! | -110 zł |
| 03.11.2025 | 779,00 zł | Ole Ole! | -10 zł |
| 03.12.2025 | 739,00 zł | Ole Ole! | -40 zł |
| 03.01.2026 | 899,00 zł | Ole Ole! | 160 zł |
| 03.02.2026 | 799,00 zł | RTV EURO AGD | -100 zł |
| 03.03.2026 | 798,98 zł | Ole Ole! | 0 zł |
| 03.04.2026 | 748,99 zł | Ole Ole! | -49 zł |
| 03.05.2026 | 849,00 zł | RTV EURO AGD | 100 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 739,00 zł odnotowaliśmy w grudniu 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Mpm
Kategoria: MPM Cena: 899 zł
EAN: 5903151000088
SKU: 05903151000088
Polecana ofertaAllegro
899,00 zł
Przejdź do sklepu >
