MPM 108 KB 45 114cm Inox lodówka, chłodziarko-zamrażarka, ciemny inox
Porównaj ceny
Oferty: 0
, Lodówka MPM 108 KB 45 to kompaktowe urządzenie o wysokości 114 cm i głębokości 49 cm, idealne do małych kuchni. Posiada automatyczne rozmrażanie chłodziarki, po... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczne rozmrażanie chłodziarki | tak |
|---|---|
| Bezszronowa (No Frost) | brak |
| Bezszronowa (No Frost) | nie |
| Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania | 16 h |
| Dystrybutor wody | nie |
| Głębokość | 49 cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Klasa energetyczna | A+ |
| Klasa energetyczna | E |
| Klasa klimatyczna | N, ST |
| Klasa poziomu hałasu | C |
| Klasa zamrażarki | **** |
| Kolor / wykończenie boków | czarny |
| Kolor / wykończenie frontu | dark inox |
| Kolor | ciemny srebrny/grafitowy |
| Kolor | dark inox |
| Komora świeżości | nie |
| Kompresor inverter | nie |
| Kostkarka | pojemnik na kostki lodu |
| Licowane drzwi | nie |
| Liczba agregatów | 1 |
| Liczba drzwi | dwudrzwiowe |
| Liczba pojemników | 2 |
| Liczba półek | 2 |
| Liczba termostatów | 1 |
| Lodówki podblatowe | nie |
| Możliwość regulacji wysokości półek | tak |
| Pojemność użytkowa chłodziarki | 72 l |
| Pojemność użytkowa chłodziarki | do 100 litrów |
| Pojemność użytkowa zamrażarki | 36 l |
| Pojemność użytkowa zamrażarki | od 20 do 49 litrów |
| Położenie zamrażarki | na dole |
| Powłoka odporna na ślady palców | tak |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Roczne zużycie energii - nowe | 177 kWh |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Spersonalizowany design | nie |
| Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki | automatyczny |
| Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażarki | ręczny |
| Sterowanie | mechaniczne |
| System automatycznego odszraniania (rozmrażania) chłodziarki | tak |
| System automatycznego odszraniania (rozmrażania) zamrażarki | nie |
| Szerokość | 48 cm |
| Szuflada z kontrolą wilgotności | nie |
| Szybkie chłodzenie | nie |
| Szybkie zamrażanie | nie |
| Wymuszona cyrkulacja powietrza | nie |
| Wyposażenie | 2 półki szklane, 2 półki w drzwiach |
| Wyposażenie | 2 szuflady |
| Wysokość | 114 cm |
| Wyświetlacz | nie |
| Zdolność zamrażania | 2,2 kg/24h |
| Zmiana kierunku otwierania drzwi | tak |
Historia ceny
CENA ROŚNIE
Najniższa cena 894,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.08.2025 | 1099,00 zł | RTV EURO AGD | - |
| 03.09.2025 | 996,00 zł | RTV EURO AGD | -103 zł |
| 03.10.2025 | 999,00 zł | Ole Ole! | 3 zł |
| 03.11.2025 | 898,00 zł | RTV EURO AGD | -101 zł |
| 03.12.2025 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | 101 zł |
| 03.01.2026 | 895,98 zł | Ole Ole! | -103 zł |
| 03.02.2026 | 894,00 zł | RTV EURO AGD | -1 zł |
| 03.03.2026 | 949,00 zł | RTV EURO AGD | 55 zł |
| 03.04.2026 | 929,00 zł | RTV EURO AGD | -20 zł |
| 03.05.2026 | 999,00 zł | RTV EURO AGD | 70 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 894,00 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię