MPM MZE-26 Ceramic Żelazko parowe bezprzewodowe
Porównaj ceny
Oferty: 0
, MPM MZE 26 to bezprzewodowe żelazko parowe o mocy 2600 W z ceramiczną stopą, zapewniające płynne prasowanie. Wyposażone w system Anti Drip, funkcję samooczyszcz... rozwiń
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Specyfikacja, funkcje
| Automatyczne wyłączenie żelazka | tak |
|---|---|
| Automatyczny dobór temperatury | nie |
| Barwa | czarno-złoty |
| Blokada przeciwko kapaniu | tak |
| Dodatkowe opcje | Anti Drip - system zapobiegający kapaniu, automatyczne wyłączenie, bezprzewodowe prasowanie, blokada kapania, funkcja Calc-Clean, funkcja odkamieniania, gotowość do pracy po 1 minucie, lampka kontrolna podawania pary, prasowanie na sucho i z parą, prasowanie przestrzeni między guzikami, zabezpieczenie przed przegrzaniem, zintegrowany pojemnik na wodę |
| Dodatkowe uderzenie pary | 0 g/min |
| Ekran LCD | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Moc | 2600 W |
| Nazwa stopy | Ceramic |
| Opcja samooczyszczenia | tak |
| Pionowy wyrzut pary (prasowanie w pionie) | tak |
| Rodzaj | żelazko parowe bezprzewodowe |
| Rozmiar kabla sieciowego | 1,9 m |
| Spryskiwacz | tak |
| System antywapienny | wbudowany |
| Tworzenie pary | 0 g/min |
| Typ stopy | ceramiczna |
| Waga | 1,34 kg |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna |
| Wytwornica pary | wbudowana |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 123,17 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.11.2025 | 123,17 zł | Ole Ole! | - |
| 03.12.2025 | 149,00 zł | RTV EURO AGD | 25 zł |
| 03.01.2026 | 149,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 03.02.2026 | 149,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 123,17 zł odnotowaliśmy w listopadzie 2025 r.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię