Msi Monitor 23,8 Mag 244F 1920x1080 fhd 200Hz 0,5ms Rapid Ips
Polecana ofertaSklep iep24.eu
570,69 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 2
, Barwa obudowy: czarny; Bezramkowe: tak; Cyfrowe złącze koaksjalne: nie; Cyfrowe złącze optyczne: nie
Monitor 23.8 cala MAG 244F LED/FHD/Flat/200Hz/czarny
570,69 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
MSI MAG 244F. Długość przekątnej ekranu: 59,9 cm (23.6"), Rozdzielczość: 1920 x 1080 px, Typ HD: Full HD, Technologia wyświetlacza: LCD, Czas odpowiedzi (typowy): 0,5 ms, Natywne proporcje obrazu: 16:...
- Czas reakcji [ms]: 0,5 ms
- Częstotliwość: 200 Hz
- Format: 16:9
- Jasność: 300 cd/m
- Klasa energetyczna: E
- Kolor: Czarny
- Kontrast statyczny: 1000:1
- Kąt widzenia (pion): 178
- Kąt widzenia (poziom): 178
- Matryca: Rapid IPS
- Producer: MSI
- Przekątna: 23.6"
- Rozdzielczość: 1920x1080
- Standard vesa: 100 x 100
- Wielkość plamki: 0,2745 x 0,2745 mm
Monitor Msi 23,8'' Mag 244F Rapid Ips Fhd 200Hz Hdmi Dp
387,78 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
MSI MAG 244F MSI Producent: MSI Rodzaj: monitor typ: dla graczy Format obrazu: 16:9 przekątna: 23.8 cali Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 (Full HD) piksele ...
- Gtin: 4711377277037
- Old_price: 435.18
- Sale_price: 349.00
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 0,5 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 200 Hz |
| Dodatkowe dane | tryb gra, wąska ramka, technologia Adaptive-Sync, technologia Night Vision, technologia AMD FreeSync Premium, HDR Ready |
| Dodatkowe opcje | HDR, AMD FreeSync, wąska ramka, Adaptive-Sync |
| Dual Mode | nie |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 220 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 24 miesiące, standardowa |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Jasność ekranu | 300 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | E |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | MAG 244F |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu | 60 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | nie |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj matrycy | Rapid IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa | 1080 px |
| Rozdzielczość pozioma | 1920 px |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 |
| Szerokość | 542 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Technologia synchronizacji | AMD FreeSync, Adaptive-Sync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 2,88 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wielkość plamki | 0,27 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel HDMI, kabel zasilający, podstawa, zasilacz |
| Wysokość z podstawą | 398 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor gamingowy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 2.0 x 1, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze USB | 0 |
| Zużycie energii HDR | 34 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 17 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 481,27 zł
Aktualna cena od 387,78 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 583,99 zł | Empik.com | - |
| 03.03.2026 | 498,89 zł | Empik.com | -85 zł |
| 03.04.2026 | 481,27 zł | Empik.com | -17 zł |
| 03.05.2026 | 499,00 zł | RTV EURO AGD | 17 zł |
| 18.05.2026 | 387,78 zł | Empik.com | -111 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 481,27 zł odnotowaliśmy w kwietniu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 387,78 zł na dzień 18.05.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 93 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Msi
Kategoria: MSI Ceny od 387.78 zł do 570.69 zł
EAN: 4711377277037
SKU: OI_406547429
Polecana ofertaSklep iep24.eu
570,69 zł
Przejdź do sklepu >

