Msi Monitor 27 Mag 274QF X24 2560x1440 wqhd 240Hz 0,5ms Rapid Ips
Polecana ofertaSklep iep24.eu
1 246,36 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 1
, Barwa obudowy: czarny; Bezramkowe: tak; Cyfrowe złącze koaksjalne: nie; Cyfrowe złącze optyczne: nie
Monitor MAG 274QF X24 27 cali LED/FHD/Flat/240Hz/czarny
1 246,36 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Monitor MSI MAG 274QF X24 to 27-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2560x1440, wyposażony w matrycę Rapid IPS, która zapewnia wyraźny obraz i szerokie kąty widzenia. Dzięki częstotliwości odświeżania ...
- Format: 16:9
- Jasność: 250 cd/m2
- Kontrast statyczny: 1000:1
- Liczba wyświetlanych kolorów: 1.07 mld
- Matryca: IPS
- Producer: MSI
- Przekątna: 27"
- Rozdzielczość: 2560x1440
- Standard vesa: 100 x 100
- Wielkość plamki: 0.2331 x 0.2331 mm
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 0,5 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 240 Hz |
| Dodatkowe dane | Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP), tryb gra, wąska ramka, technologia AMD FreeSync Premium, technologia AI Vision |
| Dodatkowe opcje | HDR, AMD FreeSync, wąska ramka |
| Dual Mode | nie |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, wąska ramka |
| Głębokość | 250 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 24 miesiące, standardowa |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Jasność ekranu | 250 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | E |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | MAG 274QF X24 |
| Obrotowy ekran (pivot) | nie |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu | 69 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | nie |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | nie |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj matrycy | Rapid IPS |
| Rodzaj podświetlenia | LED |
| Rozdzielczość pionowa | 1440 px |
| Rozdzielczość pozioma | 2560 px |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 |
| Szerokość | 614 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Technologia synchronizacji | AMD FreeSync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 4,7 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wielkość plamki | 0,23 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel DisplayPort, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 439 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor gamingowy, monitor panoramiczny |
| Złącza | DisplayPort x 1, HDMI 2.0 x 2, wyjście liniowe audio |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 0 |
| Zużycie energii HDR | 39 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 26 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 854,40 zł
Aktualna cena od 1246,36 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.02.2026 | 854,40 zł | Amazon.pl | - |
| 03.03.2026 | 899,00 zł | RTV EURO AGD | 44 zł |
| 03.04.2026 | 1199,00 zł | Sklep komputronik.pl | 300 zł |
| 03.05.2026 | 1199,00 zł | RTV EURO AGD | 0 zł |
| 18.05.2026 | 1246,36 zł | Sklep iep24.eu | 47 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 854,40 zł odnotowaliśmy w lutym 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 1246,36 zł na dzień 18.05.2026.
- Aktualna cena jest wyższa o 392 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Msi
Kategoria: MSI Cena: 1246.36 zł
EAN: 4711377281621
SKU: OI_404535188
Polecana ofertaSklep iep24.eu
1 246,36 zł
Przejdź do sklepu >
