Msi Monitor 27 Mpg 272URX Qd-oled 3840x2160 4K Uhd 0,03ms Qd-oled
Polecana ofertaOle Ole!
3 499,00 zł
Przejdź do sklepu >
Porównaj ceny
Oferty: 6
, Barwa obudowy: czarny; Bezramkowe: tak; Certyfikat Vesa DisplayHDR: DisplayHDR 400 True Black; Cyfrowe złącze koaksjalne: nie
MSI MPG 272URX QD-OLED 26,5" 4K 240Hz 0,03ms Gamingowy Monitor LED
3 499,00 zł
Sprzedawca: Ole Ole!
1 dzień
Opis, specyfikacja
- Brand: MSI
- Certification: EC EPREL 2191744
- Ean: 4711377275460
- Gtin: 4711377275460
- Producer: MSI
MSI MPG 272URX QD-OLED 26,5" 4K 240Hz 0,03ms Gamingowy Monitor LED
3 499,00 zł
Sprzedawca: RTV EURO AGD
1 dzień
Opis, specyfikacja
Certyfikat Vesa DisplayHDR:DisplayHDR 400 True Black;Cyfrowe złącze koaksjalne:nie;Cyfrowe złącze optyczne:nie;Czas reakcji matrycy:0,03 ms;Częstotliwość odświeżania obrazu:240 Hz;Dual Mode:nie;Ekran ...
- Brand: MSI
- Ean: 4711377275460
- Gtin: 4711377275460
- Producer: MSI
Monitor MPG 272URX QD-OLED LED/UHD/FLAT/240Hz/26.5cala/Black
3 741,16 zł
Sprzedawca: Sklep iep24.eu
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
MSI MPG 272URX QD-OLED 26.5" UHD - monitor gamingowy 4K dla graczy i profesjonalistów MSI MPG 272URX QD-OLED 26.5" UHD to zaawansowany monitor gamingowy z kategorii Monitory LCD, który łączy najnowszą...
Przejdź do sklepu >
Monitor MSI 26,5" MPG 272URX QD-OLED 4K UHD 240Hz 2xHDMI DP HUB
4 817,00 zł
Sprzedawca: Sklep shop.itcom.com.pl
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
Przejdź do sklepu >
Monitor MSI MPG 272URX QD-OLED
3 887,78 zł
Sprzedawca: Empik.com
1 dzień
Opis, specyfikacja
Monitor MSI MPG 272URX QD-OLED MSI Producent: MSI Rodzaj: monitor typ: dla graczy Format obrazu: 16:9 przekątna: 26.5 cali Rozdzielczość ekranu: 3840 x 2160 ...
- Gtin: 4711377275460
- Old_price: 3427.82
- Sale_price: 3499.00
Monitor Msi Mpg 272URX Qd-oled
3 169,98 zł
Sprzedawca: Allegro
Sprawdź w sklepie
Opis, specyfikacja
- Cechy dodatkowe: HDMI, USB, Zasilanie
- Certyfikaty: G-SYNC
- Częstotliwość odświeżania: 240
- Funkcje ochrony oczu: filtr światła niebieskiego, redukcja migotania
- Głębokość produktu z podstawą: 24.19
- Klasa efektywności energetycznej: brak
- Kod producenta: MPG 272URX QD-OLED
- Kontrast dynamiczny (x:1): 100000000
- Kąt widzenia w poziomie: 178
- Marka: MSI
- Model: MPG 272URX QD-OLED
- Powłoka matrycy: matowa
- Rodzaj podświetlania: OLED
- Rozdzielczość natywna: 3840 x 2160
- Rozmiar plamki: 0.15
- Standard vesa: 100 x 100
- Szerokość produktu: 18.5
- Typ matrycy: OLED
- Waga produktu: 0.15
- Waga z podstawą: 8.1
- Wysokość produktu z podstawą: 53.2
- Podobne
- Informacje
- Opinie
Informacja o wynikach: prezentując produkty uwzględniamy ich dopasowanie, ceny, promocje, kupony rabatowe, opłaty ponoszone przez sprzedawców oraz popularność produktów wśród użytkowników. Dokładamy starań, aby prezentować wysokiej jakości i aktualne informacje.
Specyfikacja, funkcje
| Barwa obudowy | czarny |
|---|---|
| Bezramkowe | tak |
| Certyfikat Vesa DisplayHDR | DisplayHDR 400 True Black |
| Cyfrowe złącze koaksjalne | nie |
| Cyfrowe złącze optyczne | nie |
| Czas reakcji matrycy | 0,03 ms |
| Częstotliwość odświeżania obrazu | 240 Hz |
| Dodatkowe dane | tryb gra, przełącznik KVM, technologia AI Vision |
| Dodatkowe opcje | HDR, pivot, USB, wąska ramka, regulacja wysokości |
| Dual Mode | nie |
| Ekran dotykowy | nie |
| Funkcje | technologia HDR, możliwość zawieszenia na ścianie, regulacja wysokości, wąska ramka |
| Głębokość | 242 mm |
| Głośniki | nie |
| Gwarancja - etykiety cenowe | 36 miesięcy |
| Gwarancja | 36 miesięcy |
| Jasność ekranu | 0 cd/m2 |
| Kamerka | nie |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Klasa energetyczna HDR | G |
| Klasa energetyczna SDR | F |
| Kolor obudowy | czarny |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Liczba złaczy DisplayPort | 1 |
| Mikrofon | nie |
| Model (wariantowanie) | MSI MPG URX QD-OLED |
| Obrotowy ekran (pivot) | tak |
| Ochrona oczu | redukcja migotania - Flicker Free, filtr światła niebieskiego - Low Blue Light , panel antyodblaskowy |
| Opcja przymocowania do ściany | tak |
| Pilot | nie |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0 W |
| Powłoka matrycy | matowa |
| Przekątna ekranu | 67 cm |
| Przełącznik (euroetykieta) | nie |
| Regulacja kąta obrotu (swivel) | tak |
| Regulacja kąta pochylenia (tilt) | tak |
| Regulacja wysokości (height) | tak |
| Rodzaj etykiety | nowa |
| Rodzaj gwarancji | standardowa |
| Rodzaj matrycy | QD-OLED |
| Rodzaj podświetlenia | OLED |
| Rozdzielczość pionowa | 2160 px |
| Rozdzielczość pozioma | 3840 px |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Szerokość | 610 mm |
| Technologia 3D | nie |
| Technologia HDR (High Dynamic Range) | tak |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Tuner TV | nie |
| VESA | 100x100 mm |
| Waga | 8,1 kg |
| Wejście liniowe audio | nie |
| Wewnętrzny głośnik | nie |
| Wielkość plamki | 0,15 mm |
| Wyjście liniowe audio | tak |
| Wyposażenie | instrukcja obsługi, kabel DisplayPort, kabel HDMI, kabel USB, kabel zasilający, podstawa |
| Wysokość z podstawą | 532 mm |
| Zakrzywiony ekran | nie |
| Zastosowanie | monitor gamingowy, monitor panoramiczny |
| Złącza | HDMI 2.1 x 2, DisplayPort x 1, USB 3.2 x 2, USB 3.1 Typ C (z DisplayPort/Power Delivery) x 1, wyjście liniowe audio, USB 3.2 Typ B x 1 |
| Złącze D-Sub (VGA) | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 2 |
| Złącze USB | 4 |
| Zużycie energii HDR | 32 kWh/1000h |
| Zużycie energii SDR | 25 kWh/1000h |
Historia ceny
CENA STABILNA
Najniższa cena 3808,69 zł
Aktualna cena od 3499,00 zł
wykrestabela
| Dzień | Cena | Sklep | Zmiana |
|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | 3899,00 zł | Sklep komputronik.pl | - |
| 03.02.2026 | 3999,00 zł | RTV EURO AGD | 100 zł |
| 03.03.2026 | 3808,69 zł | Empik.com | -190 zł |
| 31.03.2026 | 3499,00 zł | RTV EURO AGD | -309 zł |
Jak zmienia się cena?
- Najniższą cenę produktu w kwocie 3808,69 zł odnotowaliśmy w marcu 2026 r.
- Ostatnia znana nam cena wynosi 3499,00 zł na dzień 31.03.2026.
- Aktualna cena jest niższa o 310 złotych w stosunku do najniższej ceny.
Opinie klientów
Oceń produkt i pomóż innym klientom w wyborze.
+ Dodaj pierwszą opinię
Informacje
Producent: Msi
Kategoria: MSI Ceny od 3169.98 zł do 4817 zł
EAN: 4711377275460
SKU: 04711377275460
Polecana ofertaOle Ole!
3 499,00 zł
Przejdź do sklepu >





